021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

دریافت کاتالوگ چاپ و نمونه محصولات


بیشتر در مورد عشق و علاقه‌ی اصلی ما بدانید – چاپ. در این قطعه فیلم کوتاه، به شما نشان خواهیم داد که چقدر آسان و راحت می‌توانید محصولات چاپی‌تان را به صورت آنلاین سفارش دهید. ما مرحله به مرحله تا محصول نهائی، شما را راهنمایی خواهیم کرد.
درباره ما بیشتر بدانید

محصولات 48 ساعته


بیشتر در مورد عشق و علاقه‌ی اصلی ما بدانید – چاپ. در این قطعه فیلم کوتاه، به شما نشان خواهیم داد که چقدر آسان و راحت می‌توانید محصولات چاپی‌تان را به صورت آنلاین سفارش دهید. ما مرحله به مرحله تا محصول نهائی، شما را راهنمایی خواهیم کرد.
درباره ما بیشتر بدانید

پرچم های تبلیغاتی همچاپ


پرچم های تبلیغاتی بزرگ محصول جدید همچاپ بوده که محصول کامل و بی نقصی به شمار می رود. پرچم های تبلیغاتی بزرگ بهترین وسیله و ابزار تبلیغاتی به شمار می روند. این نوع پرچم ها از بهترین مواد ساخته شده و با بهترین روش ها پرداخت می شوند و به همین دلیل بادوام هستند.

پرچم های تبلیغاتی


با پرچم های تبلیغاتی همچاپ می توانید کالاها و خدمات خود را به گونه ای تبلیغ کنید که جلب توجه کند. این نوع پرچم ها در هر اندازه ای چاپ می شوند.

 

پرچم های تبلیغاتی
پرچم ها با حلقه های پارچه ای، حلقه های فلزی یا قلاب به میله پرچم متصل می شوند.

پرچم های تبلیغاتی با حلقه های فلزی
قطر حلقه های این پرچم ها 1 سانتی متر است. این حلقه ها، 50 سانتی متر از پرچم فاصله دارند.

  پرچم های تبلیغاتی با قلاب
قطر قلاب در این پرچم ها 1 سانتی متر بوده و از پلاستیک محکمی ساخته شده است. متناسب با اندازه میله، پرچم با چهار قلاب به اندازه 300 سانتی متر یا پنج قلاب و به اندازه 350 سانتی متر به میله متصل می شود.

پرچم های تبلیغاتی با حلقه های پارچه ای
قطر این حلقه های پارچه ای 5/2 سانتی متر بوده و متناسب با اندازه میله با چهار حلقه (300 سانتی متر) یا پنج حلقه (350 سانتی متر) به پرچم متصل می شود.

پرچم های تبلیغاتی با پارچه دوختی
قطر داخلی این پارچه ها 5/4 سانتی متر است.

 
 
پرچم های ساحلی
این پرچم های تبلیغاتی بقدری محکم هستند که حتی طوفان نیز به آنها اسیبی نمی زند به همین خاطر برای تبلیغات محیطی مناسب هستند. پرچم های تبلیغاتی بزرگتر نسبت به بقیه مناسب و بهتر هستند. توصیه همچاپ این است که متناسب با کسب و کار خود اندازه مناسبی را برای پرچم انتخاب کنید.

با این ابزار می توانید پرچم تبلیغاتی خود را برروی فضای سبز یا سطوح نرم و صاف دیگری ثابت نگه دارید.

بهتر است که برای تبلیغات در محیط های مسقف و غیرمسقف از پایه های فلزی استفاده کنیم که در این صورت باعث خواهد شد تا تبلیغات ما بهتر دیده شوند، در صورتی که این نوع پایه را با آب یا شن و ماسه پر کنیم در این صورت پرچم تبلیغاتی به هنگام وزش طوفان، برروی سطح زمین قابل استفاده نخواهد بود.

هرچه پایه نگهدارنده پرچم تبلیغاتی بزرگتر باشد، در این صورت می توانید از پرچم بزرگتری استفاده کنید و همین امر باعث خواهد شد تا مردم و مشتریان به پرچم شما بیشتر توجه کنند.به هنگام وزش طوفان و حتی برروی سطوحی مثل علف یا شن و ماسه نیز این نوع پرچم های تبلیغاتی نیز قابل استفاده هستند.

به هنگام استفاده از پرچم های تبلیغاتی در محیط های بیرونی و زمانی که بادهای شدیدی می وزد، وزن پایه فلزی نگهدارنده پرچم بهتر است که از 5/5 کیلوگرم بیشتر نباشد.

به هنگام استفاده از پرچم های تبلیغاتی در محیط های مسقف، وزن پایه فلزی نگهدارنده پرچم بهتر است که از 5/3 کیلوگرم بیشتر نباشد.
 
در صورتی که این نوع پرچم ها را بخوبی نگهداری کنیم، در مقابل نور خورشید، باد و آب مقاوم بوده و براحتی شسته می شوند و حتی می توان آنها را به مدت 2 ـ 3 سال استفاده کرد. متناسب با نحوه استفاده و شیوه تبلیغاتی در اندازه های مختلف و متفاوتی عرضه می شوند و همه افراد می توانند براحتی از آنها استفاده کنند. بهتر است در مراسم مهم و خاصی از پرچم های ساحلی بزرگ استفاده کنیم و در عین حال به هنگام برگزاری مراسم مربوط به معرفی شرکت یا کسب و کارهای کوچک می توان از پرچم های ساحلی کوچکتر استفاده کرد. صد البته در اماکنی مثل بخش پذیرش هتل ها، یا فروشگاه یا نمایشگاه می توان از این پرچم ها استفاده کرد و محل کار خود را باشکوهتر جلوه داد.

انواع و اقسام پرچم های ساحلی و ویژگی های ماده اولیه

همچاپ، پرچم های ساحلی را در انواع و اقسام متنوع خود ارائه و عرضه می کند، بدین ترتیب می توانید کالا و خدمات خود را با بهترین کیفیت تبلیغ کنید. این پرچم ها در اندازه های کوچک، بزرگ و متوسط عرضه می شوند، همچنین می توانید متناسب با تبلیغ کالا و خدمات خود، از شکل خاصی استفاده کنید که در این صورت نسبت به رقبای دیگر خاص خواهید شد.

این پرچم ها به شکل های بیضی، مربع یا اشکال برجسته یا با پایه تولید و عرضه می شوند. با پرچم های ساحلی همچاپ بهتر می توانید کالاها و خدمات خود را تبلیغ کنید. پرچم های ساحلی، بنرهای رولی و بنرهای اندازه بزرگ در اندازه های بزرگ، کوچک و متوسط و در اشکال مختلف و متفاوتی عرضه و تولید می شود.
بعد از اینکه سفارش خود را در وب سایت به ثبت رساندید، تمامی پرسنل و متخصصین سعی می کنند که سفارش شما را با بهترین کیفیت برآورده کنند. پرچم های ساحلی با چنین ویژگی ها و خصوصیاتی تولید و عرضه می شوند:
•    بنر چاپی سبک به وزن 110 گرم
•    تصویر چاپی مات نیست بنابراین از پشت بنر نیز دیده می شود.
•    بنر برروی پارچه سیلک مات چاپ می شود
•    کیفیت تصویر بقدری خوب است که همه رنگ ها دیده می شوند و رزولوشن بالایی دارد.
•    بنر را می توان با آب گرم نیز شست و انجام این چنین کاری توصیه می شود چراکه مانع فرسودگی بنر می شود
•    اشعه ماوراء بنفش خورشید به آن اسیبی وارد نمی کند و می توان به مدت 2 ـ 3 سال از آن استفاده کرد
•    پاره نمی شود
•     پرچم با پارچه خیلی محکمی به حلقه پارچه ای متصل شده است
•    ضد حریق است
•    می توانید در هر زمانی بنر را عوض کنید و بنر جدیدی را به آن وصل کنید>
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir