021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

دریافت کاتالوگ چاپ و نمونه محصولات


بیشتر در مورد عشق و علاقه‌ی اصلی ما بدانید – چاپ. در این قطعه فیلم کوتاه، به شما نشان خواهیم داد که چقدر آسان و راحت می‌توانید محصولات چاپی‌تان را به صورت آنلاین سفارش دهید. ما مرحله به مرحله تا محصول نهائی، شما را راهنمایی خواهیم کرد.
درباره ما بیشتر بدانید

محصولات 48 ساعته


بیشتر در مورد عشق و علاقه‌ی اصلی ما بدانید – چاپ. در این قطعه فیلم کوتاه، به شما نشان خواهیم داد که چقدر آسان و راحت می‌توانید محصولات چاپی‌تان را به صورت آنلاین سفارش دهید. ما مرحله به مرحله تا محصول نهائی، شما را راهنمایی خواهیم کرد.
درباره ما بیشتر بدانیدفاکتورهای همچاپ چه کاربردهایی دارند:

 • چاپ فاکتورهای معمولی و رسمی برای هریک از بنگاه های اقتصادی
  نمایش اطلاعات کسب و کار شما بر روی فاکتورهای چاپی
  چاپ فاکتورهای خام و سفارشی سازی آنها برای هر فرد حقیقی و یا حقوقی

   

ابعاد A4
تیراژ از 250 تا 1000 عدد
تعداد وجه/رو 1
نوع رنگ

مشکی تک رنگ |  black  | 1/4 | Euroscale
آبی تک رنگ |   cyan  | 1/4 | Euroscale
قرمز تک رنگ |  magenta  | 1/4 | Euroscale
زرد تک رنگ |   yellow  | 1/4 | Euroscale
چهار رنگ ترکیبی |  cmyk |  cyan + magenta + yellow + black  | 4/4 | Euroscale

جنس
کاغذ گلاسه با خدمات تکمیلی سلفون مات و براق و یووی
80 گرمی NCR
کاغذ الوان
 
پردازش

فاکتور معمولی و رسمی یک رو بدون خط تا و دارای برش مستقیم | به همراه شماره سریال | با سرچسب و بدون سرچسب | با پرفراژ و بدون پرفراژ

 

   
 • کاغذ بازیافتی

  کاغذ بازیافتی 100 درصد از کاغذهای مصرف‌شده‌ی بازیافتی تشکیل می‌شود. این کاغذها علاوه بر صرفه‌جوئی در منابع چوب، در مقایسه با تولید کاغذهای متعارف، بیش از 70 درصد از انرژی و آب مصرفی را نیز صرفه‌جوئی می‌کند. به طور خلاصه کاغذ بازیافتی به میزان قابل توجهی از محیط‌زیست محافظت می‌کند..
  سفارش
 • کاغذ طبیعی

  همه‌ی کاغذهایی که هنگام فرایند تولید روکش نمی‌شوند، به کاغذ طبیعی معروف هستند. پس کاغذ طبیعی یک کاغذ بی‌روکش است که به محصول چاپی سطح فوق‌العاده بالایی از وضوح وشفافیت داده و ظاهر، حس و کلاس بالایی به آن می‌ بخشد. 


  سفارش
 • کاغذ کاربن لس یا خودکپی | NCR

  کاغذ کاربن لس به نوعی متفاوت همان کاغذ کاربن دار است، اما با اینحال هیچ موقع شما همراه با این کاغذ از برگه کاربن استفاده نخواهید کرد، چراکه دراین نوع کاغذ، کاربن را با استفاده از تکنولوژی پیشرفته ای به صورت کپسول های بسیار ریزی به  سطح پشتی برگه منتقل می کنند، فقط کافیست قلم خود را بر روی کاغذ گذاشته و شروع به نوشتن نمایید.

  سفارش


 

چاپ آنلاین فاکتور شما با همچاپ

برگه هایی موسوم به فاکتور خرید و یا فاکتور فروش که بعنوان یک سند تجاری بین صاحب کسب و کار و هریک از مشتریان رد و بدل می شوند. حتی در عصر دیجیتال هم علاوه بر اینکه بسیاری از این مراودات ممکن است تا حد بسیار بالایی از طریق فضای مجازی انجام شوند اما ساز و کارهای تجارت و بیزینس شما ایجاب می نماید که برای ارتقاء سطح رضایتمندی مشتری تان و یا حتی دیگر سازمان ها و ارگان های مربوطه از این نوع فاکتورها استفاده نمایید. همچاپ از طریق چاپ آنلاین توانایی فاکتور شما را حتی بصورت سفارشی سازی داراست.

تحول تاریخی و فرهنگی فاکتور و برگه های خودکپی

مدت زمان طولانی است که هرآنچه در ذهن بشریت نقش می بندد بر روی دست نوشته هایی با عنوان اسناد و مدارکی که جزء مالکیت انسانهاست ترسیم می شوند، این دست نوشته ها گاها بین افراد و حتی نسل به نسل جا بجا می شوند. این موضوع اهمیت نوع نگاه بشریت به آن مهم را داشته تا جایی که نسل های بعدی با استناد به آن طرح موضوع می نمایند.

امروزه با وجود تکنولوژی های به روز دنیا در مقوله چاپ و نقش بسزا و بی بدیل آن، کاغذ و چاپ هنوز در ارتباط بشری و روزمره حرف اول را زده و نقش موثری را ایفا می نماید.

چاپ های کاغذی به عنوان ابزاری کاربردی، همچون لوح سفیدی است که هر نقش و نگاری را بر خود حک مینماید و از طریق چاپ می توان دست به تکثیر اندیشه بشری زد.

تاریخچه برگه های چاپی خودکپی، معروف به NCR

در زمان های دور برای تکثیر از یک برگه چاپی، از برگه های رنگی شکل که عموما به رنگ آبی و با نام کاربن بودند استفاده می شد، که این روش، طریقه مناسبی نبود چراکه موجب می شد تا فرد استفاده کننده ضمن جوهری شدن دستان خود شاهد لکه هایی از مرکب بر روی کاغذ شده و همچنان خوانایی کامل و تصویر واضحی از نگارش خود نداشته باشد.

امروزه با اختراع کاغذ کاربن لس که در سال 1952 توسط لاول و بری گرین خلق شد، ایجاد تعداد نسخه های متعدد از یک برگه نسبت به گذشته بسیار آسان گشته، ضمن تمیزی از مضرات زیست محیطی کاربن نیز جلوگیری می شود.

 

NCR یا همان کاغذ کاربن لس برای اولین بار توسط کمپانی ان سی آر تولید شد و از این رو است که به این نام شهرت یافته است. تولید این نوع کاغذها از اروپا و در سال 1960 میلادی آغاز شد و بعدا توسط یک شرکت ژاپنی نیز تولید گردید. با توجه به رشد روز افزون مصرف این نوع کاغذ ها در اروپا و امریکا شاهد تولید کاغذ های کاربن لس توسط کمپانی های متعددی هستیم که چرخه تولید این نوع محصول چاپی رو آورده بطوریکه هم اکنون بیش از 50 کارخانه در سراسر جهان مشغول به تولید و فرآوری این نوع کاغذ هستند.

 

فاکتورهای حرفه ای تاثیر پایداری می گذارند

فاکتورها معمولا نشان دهنده آماری از میزان فروش و یا خرید ما هستند. زمانی که کالا یا خدماتی را خرید و فروش می کنیم که بصورت جزئی و یا کلی است، فاکتورها می توانند راهنمای خوبی برای میزان خرید، جمع کل خرید و هزینه کرد و دیگر موارد باشند. از اینرو چاپ فاکتور ها بعنوان مولفه ای است که کمک رسان کسب و کار شما و همچنین چک لیستی برای خود مشتریانتان باشد تا بدانید چه نوع محصول و یا خدمتی را در چه اندازه و تعداد و با چه میزان قیمتی به فروش رسانده اید.

هر قدر که جزئیات درون فاکتور شما بیشتر باشد قطعا مشتری تان با نگاه ویژه و دقت فراوان به آن نگریسته که همچنان گویای اهمیت و ارزش خاصی است که شما برای کسب و کارتان قائل هستید.

مقدار و یا همه دارایی شما در یک فاکتور

فاکتورهای به ظاهر معمولی تمام و یا قسمتی از دارایی شما را نشان می دهند که بر روی یک برگه داد و ستد شده اند. صدور فاکتور از طرف بنگاه اقتصادی شما برای مشتری تان قطعا ایجاد حس اعتماد و اطمینان نموده و مشتریان این حس را مادامیکه در حال استفاده از این نوع خدمت یا محصول هستند با خود داشته و از لحاظ روانی موجب بیشتر شدن این حس می شود.

در چاپخانه آنلاین ما شما می توانید فاکتورهای خود را سفارش داده و از انواع آن بهره مند شوید. چاپ فاکتور شما می تواند همراه با هویت بصری مانند لوگو و رنگ سازمانی شرکت به چاپ رسد. لطفا هنگام ارسال فایل این نکات را رعایت نمایید.

تاثیرات رنگ و کاغذ در چاپ آنلاین فاکتورهای مقرون بصرفه

فاکتورهای معمولی و فاکتورهای رسمی در دو نوع متداول و رسمی به چاپ می رسند. شما می توانید از طرح های از پیش تهیه شده در همچاپ استفاده نمایید. همچنان امکان استفاده از طرح های اختصاصی خودتان مطابق با الگوی داده شده فراهم است، آنرا آماده و برای ما ارسال نمایید.

چاپ فاکتورها عموما بر روی کاغذ های تحریر 80 و 100 گرم چاپ می شوند، علاوه بر این کاغذها، کاغذ های خودکپی و یا موسوم به NCR هم در دسترس شماست. گرماژ کاغذ های NCR نزدیک به 70 گرم است.

چاپ فاکتورها بر روی کاغذ سفید تحریر با امکان چاپ تک تا چهار رنگ انجام خواهد شد. شماره سریال، سرچسب و پرفراژ از دیگر امکاناتی است که می توانید به فاکتور دلخواه خود اضافه نمایید.

چاپ آنلاین فاکتورها در چند مرحله ساده

برای دستیابی به طراحی فاکتور، ما مجموعه ای از فاکتورهای رسمی و غیر رسمی را در دو سایز A4 و A5 در دسترس شما قرار داده ایم. می توان از این فایل های گرافیکی در صفحه بندی، بوسیله برنامه هایی مانند Photoshop، InDesign و غیره بهره برد.

enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir