021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

دریافت کاتالوگ چاپ و نمونه محصولات


بیشتر در مورد عشق و علاقه‌ی اصلی ما بدانید – چاپ. در این قطعه فیلم کوتاه، به شما نشان خواهیم داد که چقدر آسان و راحت می‌توانید محصولات چاپی‌تان را به صورت آنلاین سفارش دهید. ما مرحله به مرحله تا محصول نهائی، شما را راهنمایی خواهیم کرد.
درباره ما بیشتر بدانید

محصولات 48 ساعته


بیشتر در مورد عشق و علاقه‌ی اصلی ما بدانید – چاپ. در این قطعه فیلم کوتاه، به شما نشان خواهیم داد که چقدر آسان و راحت می‌توانید محصولات چاپی‌تان را به صورت آنلاین سفارش دهید. ما مرحله به مرحله تا محصول نهائی، شما را راهنمایی خواهیم کرد.
درباره ما بیشتر بدانید

کاتالوگ و بروشورهای همچاپ چه کاربردهایی دارند:

•    ارائه و نمایش کیفیت بالای تصویر در خدمات و محصولات کمپانی
•    گزارش‌های سالانه
•    پایان‌نامه‌ها / رساله‌ها، سالنامه‌ها
•    کتاب‌های راهنما و مستندات همایش و سمینارها
•    معرفی کسب و کار شما برای مخاطبان خاص و عام
•    نشریات مجله ای و با صحافی مفتول و یا ته چسب

 

 

ابعاد طبق فایل کورلی
نوع صحافی

صحافی ته چسب
صحافی مفتول تخت
صحافی مفتول لوپ
صحافی فنر دوبل
صحافی ته چسب + ته دوخت

تیراژ

از 1 تا 99 عدد ( بصورت دیجیتال )
از 25 تا 000/200 عدد ( بصورت افست )

تعداد رو 

 

از 4 تا 84 صفحه در فرم های 4 تایی ( بصورت صحافی مفتول تخت، مفتول لوپ، فنر دوبل )
از 4 تا 400 صفحه در فرم های 4 تایی ( بصورت صحافی ته چسب و یا ته چسب بهمراه دوخت )

نوع رنگ

مشکی تک رنگ |  black  | 1/4 | Euroscale
چهار رنگ ترکیبی |  cmyk |  cyan + magenta + yellow + black  | 4/4 | Euroscale
رنگ پنجم  و یا اسپات پنتون | pantone | 

جنس و متریال

•    صفحات داخلی
80 | 90 | 100 |120 گرم   
کاغذ تحریر
90 | 115 | 135 | 150 | 170 گرم
کاغذ گلاسه مات و براق
80  | 160 گرم
کاغذ طبیعی
80  |  170 گرم
کاغذ بازیافتی
•    جـــــــــــــــلد
120 |160 گرم
کاغذ طبیعی
 170 |250 گرم
کاغذ بازیافتی
135 | 170 | 250 | 300 گرم
کاغذ گلاسه مات و براق

پردازش تا 6 عدد خط پفراژ
خدمات تکمیلی جلد

روکش سلفون مات و براق
یووی سیلندری

انواع مدل جلد

•    بدون جــــــلد
•    بهمراه جلد
•    جلد بهمراه لت اضافه در سمت راست
•    جلد بهمراه لت اضافه در سمت چپ

 

بروشورها برای استفاده‌هایی چون رسانه‌ی تبلیغاتی، اطلاع‌رسانی، مستندسازی و بسیاری از اهداف دیگر ایده‌آل هستند. به منظور کسب اطمینان از بالاترین کیفیت حرفه‌ای، مایلیم که چند نکته‌ی مهم را با شما در میان بگذاریم.
اگر بروشورهای‌تان بیش از 52 صفحه دارد، جلدی با وزن حداقل 250 گرم در متر مربع به خاطر دوام بیشتر توصیه می‌شود. اگر می‌خواهید که تصویر گرافیکی یا اطلاعات مربوطه با وسعت بیشتری را نشان دهید، درحالیکه بروشورها باز یا بسته هستند، به فکر جلد تازده 6 رو باشید. برای اینکه بروشورتان شیک و بادوام‌تر باشند، می‌توانید جلدی با روکش UV یا لمینیت انتخاب کنید.

الگوهایی که به شما در تولید فایل‌های گرافیکی‌تان یاری می‌دهند
توصیه می‌کنیم که در ایجاد فایل‌های گرافیکی‌تان از الگوهای کاربردی ما بهره ببرید. الگوهای ما را در همه‌ی فرمت‌های رایج از وبسایت‌‌مان می‌توانید دانلود کنید. جزئیات کامل محصول مربوطه‌تان در الگوهای همچاپ ارائه شده‌اند.

خزش (Creep)
بروشورهای تازده شده‌ با صفحات تعداد بالا می‌توانند با مشکل خزش یا کریپ مواجه شوند. به این معنی که صفحات داخلی به سمت بیرون فشار آورده و کشیده می شوند. اگر بروشورها از این نقطه بریده شوند، صفحات داخلی کوتاه‌تر خواهند شد. 

 
 

به منظور اطمینان از اینکه آیتم های نزدیک به لبه‌ی صفحه مانند شماره صفحات، خطوط یا دیگر عناصر صفحه‌بندی بریده نخواهند شد یا زیادی نزدیک به لبه‌ی صفحه قرار نخواهند گرفت، حتما باید هنگام ایجاد فایل‌های تصویر گرافیکی‌تان مانع از بروز خزش در محصول چاپی خود شوید. پس لطفا حاشیه‌ی امن 5 میلی‌متری را در اطراف لبه‌ی صفحه در نظر بگیرید. توصیه می‌شود برای بروشورهای با بیش از 32 صفحه، حاشیه‌ی بیشتری در لبه‌ی صفحه اختصاص دهید. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه‌ی حل مشکل بروز خزش در بروشورها را می‌توانید از بخش دستورالعمل تصویر گرافیکی وبسایت‌مان دریافت کنید.


 
نکاتی در مورد ایجاد فایل‌های گرافیکی بروشورها
همه‌ی صفحات را به صورت تک صفحات متوالی و با شروع از صفحه‌ی اول ایجاد کنید. این تک صفحات را در یک سند برای ما ارسال کنید و فراموش نکنید قبل از اینکه فایل نهائی را ذخیره‌ کنید، هرگونه صفحه‌ی اضافی را حذف کرده باشید. هر صفحه‌ای که می‌خواهید سفید باقی بماند را نیز باید در فایل‌تان بگنجانید. همچنین توالی صحیح صفحات سندتان را کنترل کنید، چراکه ما صفحات را بر اساس شماره صفحه ترتیب‌بندی نمی‌کنیم.  

نکاتی در مورد بروشورهای با صحافی ته‌چسب
به منظور اجتناب از مشکلات در پردازش تصویر گرافیکی بروشورهای با صحافی ته‌چسب، لطفا فایل‌های جداگانه‌ای برای جلد و محتوا برایمان ارسال کنید. برای کسب اطمینان از سهولت ورق خوردن صفحات، جلد از عطف 7 میلی‌متر تا خواهد خورد. در نتیجه، همه‌ی عناصر طراحی اصلی و کپی را حداقل 10 میلی‌متر از عطف فاصله دهید و از تصاویری که در دو صفحه گسترش می‌یابند بهتر است که اجتناب کنید.

 
 

محتوا
همه‌ی صفحات محتوا را به صورت تک صفحات متوالی ایجاد کنید. برای ایجاد استحکام بیشتر، صفحات اول و آخر صفحات محتوا با جاناخنی (یا همان لولای جلد) 5 میلی‌متری همراه می‌شوند که با چسب روی داخل جلد چسبانده می‌شوند. لطفا در نظر داشته باشید که این کار از فضای طرح نمایان داخلی این صفحات خواهد کاست.

جلد
جلد باید کاملا با عطف جفت و سوار شود. پهنای عطف بسته به تعداد صفحات متغیر است. جزئیات بیشتر در مورد برآورد پهنای عطف را می‌توان در دستورالعمل‌های فایل‌های تصویر گرافیکی وبسایت‌مان بیابید.

 
 

فایل جلد
جلد رویی بیرونی (U1) + عطف بیرونی + جلد پشتی بیرونی (U4) = طرف 1
جلد رویی داخلی (U3) + عطف داخلی + جلد پشتی داخلی (U2) = طرف 2
در جلد 6 رو، صفحه‌ی مجاور با پوشش داخلی 2 میلی‌متر کوتاه‌تر و پوشش داخلی نیز 18 میلی‌متر کوتاه‌تر است.

بررسی تصویر گرافیکی
ما بررسی استاندارد تصویر گرافیکی را در همه‌ی سفارشات چاپی به صورت رایگان انجام می‌دهیم. این بررسی شامل کنترل فرمت فایل، تعداد صفحات و فونت‌های داخل آن می‌شود. اگر هنگام بررسی استاندارد تصویر گرافیکی با هرگونه مشکلی مواجه شدیم، فورا به شما از طریق ایمیل مشاوره خواهیم داد. به منظور اطمینان 100 درصدی از اینکه فایل‌های تصویر گرافیکی‌تان خروجی عالی در پی خواهند داشت، شما می‌توانید بررسی ممتاز تصویر گرافیکی ویژه‌ی ما را با حق‌الزحمه‌ی اندکی سفارش دهید. این خدمت کنترل لب‌برش، کیفیت وضوح فایل های گرافیکی و فاصله‌ی میان لوگوها و متن و اصلاح لبه‌ی صفحات را شامل می‌شود.

 

شیرازه یک نوار کوچک رنگی است که در کتاب‌ها و صحافی جلد سخت به بالا و پایین عطف چسبانده می‌شود. شیرازه را برای پوشش فاصله‌ی میان عطف و بدنه جلد و زیباسازی شمایل کتاب استفاده می‌کنند. شیرازه همچنین کتاب را از گرد و خاک و ساییدگی محافظت می‌کند. لازم به ذکر است که شیرازه را نباید با نشان لای کتاب ها اشتباه گرفت. شیرازه در رنگ‌های سفید، قرمز، آبی و مشکی موجود است.

شیرازه‌ی سفید

شیرازه‌ی قرمز

شیرازه‌ی آبی

شیرازه‌ی مشکی

 

 

آستر بدرقه رویه ی جلد، جلد و محتوای کتاب یا کاتالوگ را به یکدیگر متصل می سازد. آستر بدرقه رویی و پشتی به جلد چسبانده می‌شوند و قابلیت چاپ را ندارند. از این آسترها برای استحکام کتاب و محافظت از اولین و آخرین صفحه‌ی کتاب استفاده می‌شود. شما در همچاپ می‌توانید از میان سه نوع متریال مختلف گزینه‌ی موردنظرتان را انتخاب کنید.

کاغذ سفید بدون روکش آستر بدرقه‌ی پشتی


آستر بدرقه‌ی رویی مشکی


آستر بدرقه‌ی پشتی برجسته با سفیدی بالا

 

 

صحافی ته‌چسب
 

ما روش صحافی با چسب PUR را برای محصولات پرکاربرد و برای بروشورهایی با صفحات از 40 تا 400 صفحه پیشنهاد می‌کنیم. در کتاب‌ها، صفحات در بخش‌هایی با جلد 4 یا 6 رو چسب زده می‌شوند. نوار باریکی از چسب در مقطع کاغذها موجب می‌شود که کتاب به سهولت باز شود.

صحافی ته‌چسب (جلد سخت)
 

برای کتاب‌های با جلد سخت، صفحات تکی در مقوای جلد کتاب ضخیم 2 میلی‌متری پیوست شده و با پلی اورتان چسب‌کاری می‌شوند. جلدها با رویه‌ی سلفون براق یا مات روکش می‌شوند. اگر کتاب‌تان دارای عطف با پهنای بیش از 20 میلی‌متر است، شما همچنین می‌توانید از میان عطف صاف یا گرد یکی را برای کتاب خود انتخاب کنید.

صحافی مفتولی
 

هر کدام از صفحات تا زده می‌شوند و عطف با مفتول سیمی به سمت داخل محکم می‌شود. صحافی مفتولی فوق‌العاده مقاوم و ایده‌آل برای بروشورهای با 8 تا 92 صفحه هستند. صفحات را می‌توان در بخش‌های جلد 4 یا 6 رو صحافی کرد.


صحافی منگنه‌ی لوپ
 

صفحات تازده با مفتول‌های سیمی حلقه‌شده‌ای در فاصله‌ مناسب و استاندارد برای زونکن ها با اهرم کمان‌شکل استانداردی مفتول‌کشی می‌شوند. مفتول‌ها سپس به شکل حلقه درآمده تا با آراستگی بتوان ورقه‌ها را در بروشورها جاگذاری کرد.

صحافی فنری

 
صحافی فنری برای صفحات تعداد پایین ایده‌آل است. با این صحافی می‌توان صفحات را کاملا باز کرد. از میان فنر مشکی، سفید یا نقره‌ای یکی را انتخاب کنید. صحافی فنری مناسب بروشورهایی از 8 تا 64 صفحه‌ای است.

 

چاپ بروشورهای حرفه‌ای با همچاپ
همچاپ، چاپخانه‌ی آنلاین مجرب شما در چاپ کتابچه‌های تخصصی و بروشورهای شرکتی با صحافی مدرن است. ما همچنین کتاب‌های با جلد سخت و نرم را با کیفیت‌بالایی صحافی ته‌ چسب می‌کنیم. لازم به گفتن نیست که متریال‌های تبلیغاتی چون تراکت‌ها و لیفلت‌ها، کارت ویزیت‌ها و پوسترها نیز بخشی از فعالیت‌های کاری ما را تشکیل می‌دهند.
کارکنان ما از تولید، بازاریابی و خدمات مشتریان به طور مداوم و پیوسته در ارائه‌ی پشتیبانی، از جمله در ارائه‌ی الگوهای چاپی، نکات راهنما و دوره‌های آموزشی به شما عزیزان تلاش بی‌مانندی دارند. از بخش Blog ما دیدن کنید تا با مقالات، نکات راهنما و آموزش‌های جالب ما در باب همه‌ی محصولات چاپی آشنا شوید. ما خلق و ایجاد فایل های آماده چاپ بروشورها و کسب خروجی چاپی بهینه را برایتان تسهیل می‌کنیم.

چاپ بروشورها با انواع متفاوت صحافی
همچاپ گزینه های فراوان و مختلفی را در مورد اندازه‌، کاغذ، پرداخت و خط  را عرضه کرده است و شما می‌توانید نوع مناسب صحافی، وزن کاغذ و خدمات تکمیلی روی جلد را متناسب با نیازها، محتوا و میزان ماندگاری بروشور‌تان را برگزینید. در اغلب موارد بروشورهای مقرون بصرفه‌ای که مورد استفاده قرار می‌گیرند، از جلد، صحافی و وزن کاغذ صفحات داخلی با دوام‌ و استحکام بیشتری نیز بهره‌ می‌برند. ما تفاوت‌های میان هر کدام از گزینه‌های صحافی و نوع استعمال و کارکردشان را در چاپ بروشورها به شما نشان خواهیم داد:

چاپ بروشورهای با صحافی ته‌چسب جلد نرم
بروشورهای با صحافی ته‌چسب و جلد نرم بیشتر مناسب کاتالوگ‌ها، گزارش‌های شرکتی و مجلات و ژورنال‌های دوره‌ای تخصصی هستند. بعد از چاپ صفحات (در تیراژهای متناسب از 4 تا 400 صفحه‌ای)، کارشناسان خدمات تکمیلی ما با صحافی ته‌چسب PUR آن را جلد کرده که از چسب رزین پلی اورتان قدرتمندی تشکیل شده و چسبندگی بادوام صفحات را تضمین می‌کند. هنگام ورق زدن صفحات، هیچ پسمانده‌ای از چسب به چشم نخواهد آمد. علاوه ‌بر جلدهای سنتی، جلدها را می‌توان همچنین با لت های اضافه در پشت و روی شان سفارش داد. آنها این امکان را فراهم می‌کنند که تصاویر و اطلاعات اندازه‌ی بزرگ را در سه صفحه‌ی داخلی جایگذاری کنند و به این ترتیب، استفاده‌ی بهینه‌ای از فضا در چاپ بروشورها داشته باشند.

کتاب‌های با صحافی ته‌چسب جلد سخت
کتاب‌های با صحافی جلد سخت از جلد سفت و محکم‌شان شناخته می‌شوند که از مقوای جلد 2 میلی‌متری تشکیل شده و به کاغذ گالینگور با پوشش براق 135 گرم در متر مربع چسبانده می‌شوند. پارچه عطف فاصله‌ی میان بلوک کتاب (محتوا) و جلد را می‌پوشاند و از بین بالا و پایین لبه‌های عطف کتاب چسب می‌خورد. شما می‌توانید چهار رنگ مختلف را برای کتاب‌های با پهنای حداقل 1 سانتی‌متر انتخاب کنید. در صورتی که هرگونه پرسشی راجع به چاپ کتاب و کتابچه داشته باشید، نمایندگان خدمات مشتریان ما از کمک به شما خوشحال خواهند شد. این نوع صحافی جلد سخت استحکام بسیاری دارند و مناسب کتاب‌های درسی، کاتالوگ‌های محصولات و خدمات، گزارشات سالیانه یا دفترهای یادداشتی برای مشتریان و کارکنان هستند. کاغذ سلولز براق بر سطح جلد سخت کشیده شده و در محاسبه هزینه‌ نیز منظور می‌شود. آستر بدرقه‌ی کتاب نه تنها اولین تاثیر را هنگام باز کردن کتاب در مخاطب می‌گذارد، بلکه محتوا یا بلوک کتاب را به جلد متصل می‌گرداند.

چاپ بروشورها با صحافی مفتول
بسته به قالب نهائی 4 تا حداکثر 96 صفحه (در فرم‌های 4‌تایی)، بروشورها را می‌توان با صحافی مفتول میانی سفارش داد. صحافی مفتول (که همچنین صحافی مفتولی نیز نامیده می‌شود) نوع سنتی و مقرون بصرفه‌ی صحافی نشریات دوره‌ای، مجلات مشتریان و همچنین کتاب کاریکاتور (کتاب‌‌های با تصاویر کمیک استریپ)، بروشورهای اطلاعاتی، کتابچه‌های تبلیغاتی و تصاویر بشمار می‌رود. لایه‌های چاپی در عطف با دو مفتول فلزی روی تا به هم متصل می‌شوند. این نوع صحافی مخصوصا به خاطر اینکه تصاویر در آن نیاز به کراپ پیدا نمی‌کنند، برای مجلات تصویری بزرگ دو صفحه‌ای مناسب است.

چاپ بروشورها با صحافی فنر
ما بروشورهایی از 4 تا 96 صفحه را با صحافی فنری دوبل تولید می‌کنیم. این صحافی در اغلب موارد برای منوها و فهرست نوشیدنی‌ها و غذاها، نمایش صورتجلسات (برگه‌های حاوی اطلاعاتی که بین اعضای جلسات و سخنرانی‌ها توزیع می‌شود)، فهرست قیمت‌ها و دفترچه‌ها بکار برده می‌شود.
صحافی فنری دوبل هم بادوام و هم انعطاف‌پذیر است و در رنگ‌های مشکی، سفید و نقره‌ای نیز موجود است. این نوع صحافی ورق‌زنی صفحات و تازنی بروشورها را نیز تسهیل می‌کند.

چاپ بروشور با نصب پولک
بروشورهای با پولک، ایده‌آل برای معرفی تفصیلی محصولات و خدمات، مطالب آموزشی مدارس یا برای اشتراک با جایگزینی مداوم ضمیمه‌هایی که گردآوری و به صورت پرونده‌هایی با صحافی یا پوشه‌های کلاسوری درآورده می‌شوند است. بروشورهای از 4 تا 96 صفحه (در فرم‌های 4‌ تایی و بسته به قالب انتخابی) را می‌توان با نصب پولک‌ها صحافی کرد.

چاپ بروشورهای با فنون، کاغذ و چینش رنگ صحافی کیفیت‌ بالا
ما از دو نوع اصلی کاغذ برای چاپ بروشور در چاپخانه‌های آنلاین‌مان استفاده می‌کنیم. چه کاغذ تحریر افست بدون روکش در گرماژ از 80 تا 120 گرم در متر مربع یا کاغذ گلاسه در گرماژ 90 تا 250 گرم در متر مربع را می‌توان هر کدام در 10 وزن مختلف سفارش داد.
بسته به نوع صحافی، ما 7 تا 8 نوع قالب عمودی و افقی مختلف را به همراه سه قالب مربعی برای طراحی متمایز بروشورهایتان ارائه می‌کنیم. مشتریان چاپخانه‌ی آنلاین ما می‌توانند انواع مختلف کاغذها و گرماژهای مورداستفاده‌ی همچاپ را قبل از ارسال سفارش‌شان با نمونه‌های بروشور چاپی رایگان‌مان مقایسه کنند. ما همچنین می‌توانیم محصول چاپی نهائی را مطابق با نیازهای‌تان، با طرح‌های جلد چهاررو یا شش‌رو انجام دهیم.
ما از 5 سیستم‌ رنگی جامع برای طراحی رنگ بروشور استفاده می‌کنیم که یا مطابق با مقیاس رنگ اروپایی چاپ افست (مقیاس یا استاندارد اروپایی) یا سیستم رنگ  اسپات PANTONE هستند. گزینه‌های چاپی متشکل از رنگ 4،4 (مقیاس رنگ اروپایی)، رنگ 1،1 یا 2،2 (مشکی یا HKS) و رنگ 5،5 (مقیاس رنگ اروپایی) هستند.

بروشورها و لیفلت‌های همچاپ – مجموعه‌ی وسیعی از نکات راهنما و دیگر افزونه‌ها
لازم به گفتن نیست که همچاپ برای طراحی بروشور و لیفلت به مشتریان خود مشاوره‌ی تخصصی همراه با بسیاری از نکات راهنما و دیگر افزونه‌های آموزشی را ارائه می‌دهد؛ به عنوان مثال ما از تخصص فوق‌العاده‌ای در خدمات تکمیلی چاپی با روکش UV بهره مند هستیم.
طبق طراحی گرافیکی که از قبل همراه با مشتریان‌مان حاصل کرده‌ایم، سطوح محصولات چاپی یا نسبتا یا کاملا روکش شده و سپس آنها را با تابش تشعشعات فرابنفش اصلاح می‌کنیم. حاصل این کار کیفیتی فوق‌العاده براق به محصولات می‌بخشد و آنها را از ویژگی‌های استثنائی دیداری و لامسه بهره‌مند می‌سازد.
قبل از تولید نهائی محصولات چاپی‌مان، ما برای مشتریان خود گزینه‌های مختلف نمونه‌های چاپی‌ فراهم می‌کنیم تا آنها نمونه‌ی موردنظرشان را از این میان انتخاب کنند. نمونه‌های اوزالید به خاطر رنگ، صحافی نمی‌شوند و به همین خاطر تنها مناسب بازبینی متون هستند. نمونه‌ی رنگی یا عنوانی بروشور چاپی را از نظر خروجی رنگ و متن شبیه‌سازی می‌کند. کارامدترین گزینه‌ در میان انواع نمونه‌های چاپی، نمونه‌ی PDF است که از طریق ایمیل ارسال شده و رنگ و متن را در زمان ذخیره‌سازی خود شبیه‌سازی می‌کند.
ما همچنین اخبار، نکات راهنما، دوره‌های آموزشی و الگوهایی در مورد چاپ بروشورهای حرفه‌ای را در بخش خبرنامه‌ (Newsletter) و مقالات بصورت منظم در بخش بلاگ (Blog) وبسایت‌مان نیز منتشر می‌کنیم.

تنوع خدمات در چاپ بروشور
همچاپ همه‌ی گزینه‌های خدماتی را که شما از یک چاپخانه‌ی اینترنتی حرفه‌ای و مدرن انتظار دارید را برایتان فراهم کرده است. مشتریان ما در مورد زمان‌های ارسال سفارشات‌شان شخصا تصمیم می‌گیرند. علاوه بر زمان تولید استاندارد 4 تا 10 روز کاری (بسته به نوع محصول)، ما همچنین خدمات تولید فوری 3 روزه‌ را برای اغلب محصولات‌مان را ارائه می‌دهیم.
زمان ارسال چاپخانه‌ی آنلاین مقرون بصرفه‌ی ما از 2 روز کاری شروع می‌شود. تحویل چند آدرسی محصولات چاپی نیز صورت می‌گیرد. واسطه‌های توزیع‌کننده نیز می‌توانند از ما بخواهند که یک تک سفارش آنها را تا به 10 آدرس مجزا تحویل دهیم و از شرایط ویژه‌ی چاپ بروشور ما بهره ببرند.

 

enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir