021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

دریافت کاتالوگ چاپ و نمونه محصولات


بیشتر در مورد عشق و علاقه‌ی اصلی ما بدانید – چاپ. در این قطعه فیلم کوتاه، به شما نشان خواهیم داد که چقدر آسان و راحت می‌توانید محصولات چاپی‌تان را به صورت آنلاین سفارش دهید. ما مرحله به مرحله تا محصول نهائی، شما را راهنمایی خواهیم کرد.
درباره ما بیشتر بدانید

محصولات 48 ساعته


بیشتر در مورد عشق و علاقه‌ی اصلی ما بدانید – چاپ. در این قطعه فیلم کوتاه، به شما نشان خواهیم داد که چقدر آسان و راحت می‌توانید محصولات چاپی‌تان را به صورت آنلاین سفارش دهید. ما مرحله به مرحله تا محصول نهائی، شما را راهنمایی خواهیم کرد.
درباره ما بیشتر بدانید

بنرها و فلکس های تبلیغاتی همچاپ


بنرها و فلکسی های تبلیغاتی برزنتی را برای هر نوع مراسمی تهیه و تولید می کنیم. می توانید متناسب با مراسم خود این بنرها و فلکسی ها را به صورت آنلاین سفارش دهید. این نوع متریال های تبلیغاتی (بنرها و فلکسی ها) در انواع فرمت ها تهیه و تولید می شوند و بوسیله دوخت، حلقه، قلاب و پانچ به دیوار یا هر مکان دیگری نصب می شوند.

باید توجه داشته باشید که متریال تبلیغاتی فلکسی عموما و بیشتر برای تابلوهای تبلیغاتی سردر فروشگاهها کاربرد دارد. متریال فلکسی دارای قابلیت ترنسپرنت و یا شفافیت بوده که نور را از منبع پشت خود به فضای بیرون منعکس می نماید.

توجه: در مدت 2 روز کاری می توانیم سفارش شما را تولید و عرضه کنیم.

بنرهای تبلیغاتی برزنتی ـ تبلیغاتی منحصربفرد که مشتریان از آن راضی خواهند بود


بنرهای تبلیغاتی برزنتی در اندازه های متفاوت و مختلفی تولید و عرضه می شوند و متناسب با هدف تبلیغاتی می توان از آنها نیز استفاده کرد.این بنرها برروی نمای جلویی ساختمان ها نصب می شود و در بیشتر مواقع مانع حوادث ساختمانی می شود. از این نوع بنرها برای تبلیغ مراسم استفاده می کنند و فضاهای داخلی و خارجی ساختمان را که شلوغ و درهم برهم است را با آنها مخفی نگه می دارند و حتی مسیرهای خروجی را بوسیله این بنرها نشان می دهند. این نوع بنرها در اندازه های کوچک، متوسط و بزرگ و با مواد اولیه متفاوتی تولید و عرضه می شوند و با بهترین روشها تکمیل و نهایی می گردند. همه این عوامل باعث می شود که پیام تبلیغاتی شما نسبت به رقبا، خاص و ویژه بوده و بیشتر جلب توجه کند.

کاربرد بنرهای تبلیغاتی  


این نوع بنرها را می توان در هرجایی استفاده کرد. به عنوان مثال می توانیم محلی را با این نوع بنرها بپوشانیم یا بنرهای زیبایی را طراحی کنیم که نمای جلویی ساختمان را بوسیله آنها تزئین و زیبا کنیم. بنرهای تبلیغاتی را نه تنها می توانیم در استادیوم های ورزشی استفاده کنیم بلکه شاید وسیله مناسبی برای پوشاندن محل های شلوغ و آشفته کاری و یا حصارها باشند.

متناسب با مکان و نحوه کاربری بنرهای تبلیغاتی، می توانید با مواد متفاوت و متناسب با نیازهای خود این نوع بنرها را طراحی کرده و از آنها استفاده کنید. بنرهای تبلیغاتی برزنتی PVC، محکم بوده و نور را منعکس نمی کنند. نور و هوا از بنرهای تبلیغاتی توری عبور می کند و می توانید با این نوع بنرها نمای ساختمان ها را بپوشانید و بدین ترتیب نور کمتری وارد ساختمان خواهد شد. همچاپ، بنرهای تبلیغاتی برزنتی و توری را با بهترین کیفیت چاپ می کند، این نوع بنرها نسبت به بقیه بادوام بوده و می توان آنها را به مدت زمان زیادی استفاده کرد. در یک کلام، بنرهای تبلیغاتی برزنتی خصوصیات و ویژگی هایی ذیل را دارند:

enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir