021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

دریافت کاتالوگ چاپ و نمونه محصولات


بیشتر در مورد عشق و علاقه‌ی اصلی ما بدانید – چاپ. در این قطعه فیلم کوتاه، به شما نشان خواهیم داد که چقدر آسان و راحت می‌توانید محصولات چاپی‌تان را به صورت آنلاین سفارش دهید. ما مرحله به مرحله تا محصول نهائی، شما را راهنمایی خواهیم کرد.
درباره ما بیشتر بدانید

محصولات 48 ساعته


بیشتر در مورد عشق و علاقه‌ی اصلی ما بدانید – چاپ. در این قطعه فیلم کوتاه، به شما نشان خواهیم داد که چقدر آسان و راحت می‌توانید محصولات چاپی‌تان را به صورت آنلاین سفارش دهید. ما مرحله به مرحله تا محصول نهائی، شما را راهنمایی خواهیم کرد.
درباره ما بیشتر بدانید

رول آپ های همچاپ
 


این نوع استندها (رول آپ) برای معرفی کالاها و خدمات به کار می رود. بنرهای رولی را در انواع و اقسام مختلف تهیه و تولید می کنیم، این استندها در حالت چهار رنگ چاپ و پردازش می شوند. استندهای رول آپ، کالای تبلیغی کاملی است و در یک کلام همچاپ این نوع رول آپ ها را با بهترین مواد اولیه تولید و کیفیت آنها را در تمامی مراحل کنترل می کند.

از رول آپ ها به دلایل زیر استفاده می کنیم:


نگهدارنده نمایشی
از این نوع بنر می توان برای مراسم های خاص و ویژه استفاده کرد. در دو مدل کلاسیک و اسان بازشو ارائه می شود میله های کشویی ان باعث می شود که براحتی مونتاژ و دمونتاژ می شود. از الومینیوم محکمی ساخته شده است. بهتر است که وزن الومینیوم 4 تا 6/4 کیلوگرم بوده که البته پهنای ان نیز تعیین کننده است. باید میله های کشویی ان از مواد اولیه بادوام و باکیفیتی تهیه شود

نگهدارنده رول آپ گردان

نگهدارنده کلاسیکی بنر
این نوع رولر بنر در دو اندازه تولید می شود و بادوام بوده و می توان انرا به سرعت مونتاژ و دمونتاژ کرد. قسمت نگهدارنده بنر از الومینیوم ساخته شده و براحتی جمع می شود. حداکثر وزن ان می تواند 3 کیلوگرم بوده و بنر نیز باید از ماده بادوام تهیه شده و طوری که براحتی حمل شود .

 

 

با بنرهای رولی چاپی کالاها و خدمات خود را معرفی کنید
 


به طور یقین می خواهید که نحوه تبلیغات شما نسبت به سایرین متفاوت و خاص باشد. دوست دارید که نحوه تبلیغات شما  به گونه ای باشد که بر همه مشتریان تاثیرگذار بوده و برایشان تازگی و جذابیت داشته باشد. در حال حاضر دوران تبلیغات قدیمی و کلاسیک به سرامده و بسیاری از افراد به شیوه های جدید و جذابی روی اورده اند. با همین توضیحات متوجه میزان اهمیت بنرهای تبلیغاتی فوق الذکر می شوید، شیوه تبلیغاتی نوین و منحصربفردی که به طور یقین همه مشتریان شما را میخکوب خواهد کرد.بنرهای رولی نمایشی، مناسب و جذاب برای هر نوع مراسم 
مطمئن باشید که تبلیغ کالاها و خدمات برروی بنرهای رولی یا پاپ اپ باعث خواهد شد که نسبت به رقبای خود در زمینه تبلیغات برتر و برجسته و منحصربفرد باشید. این نوع بنرهای کاملا راحت و به سرعت مونتاژ و دمونتاژ شده و در اندازه های متفاوتی عرضه می شوند که همین امر می تواند به جذابیت و چشمگیربودنشان بسیار کمک کند.

اندازه های متنوع بنرهای رولی باعث می شود که بیشتر جلب توجه کرده و بدین ترتیب همین امر باعث می شود که در نمایشگاه ها و کارهای مربوط به امور بازرگانی و تجاری مسقف و غیر مسقف بیشتر از همین بنرهای رولی استفاده شود.

هم چاپ، این نوع بنرها را در دو اندازه متفاوت 200×80 و 200×240 سانتی متر تولید و عرضه می کند. بنرهای رولی در اندازه 4 متر مربع تولید شده و همین امر باعث می شود که بیشتر جلب توجه کند. بنرهای رولی در اندازه های متفاوتی تولید و عرضه می شود، بنابراین با توجه به اندازه های خود،در بعضی موارد و مراسم می تواند در ذهن مشتریان شما اثر بهتری را برجای بگذارد. این بنرها در پاراگراف های بالا به طور کامل معرفی و توضیح داده شد.بنرهای رولی چاپی هم چاپ، کاملا منحصربفرد و جذاب  
این نوع بنرها برای نمایشگاه ها و معرفی کالاها و خدمات مناسب بوده به این دلیل که می توان انها را به سرعت مونتاژ و دمونتاژ کرد، توجه مردم را جلب می کنند و با بهترین مواد اولیه تهیه و به چاپ رسیده اند. بنرهای پاپ اپ براحتی باز و بسته می شوند، بهتر است که برای مراسم و کارهای نمایشگاهی از این چنین بنرهایی استفاده کنیم.

enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir