021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

دریافت کاتالوگ چاپ و نمونه محصولات


بیشتر در مورد عشق و علاقه‌ی اصلی ما بدانید – چاپ. در این قطعه فیلم کوتاه، به شما نشان خواهیم داد که چقدر آسان و راحت می‌توانید محصولات چاپی‌تان را به صورت آنلاین سفارش دهید. ما مرحله به مرحله تا محصول نهائی، شما را راهنمایی خواهیم کرد.
درباره ما بیشتر بدانید

محصولات 48 ساعته


بیشتر در مورد عشق و علاقه‌ی اصلی ما بدانید – چاپ. در این قطعه فیلم کوتاه، به شما نشان خواهیم داد که چقدر آسان و راحت می‌توانید محصولات چاپی‌تان را به صورت آنلاین سفارش دهید. ما مرحله به مرحله تا محصول نهائی، شما را راهنمایی خواهیم کرد.
درباره ما بیشتر بدانید

 

تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال همچاپ


با تابلوهای تبلیغاتی دیجیتالی همچاپ پیام تبلیغاتی شما به بهترین وجهی تبلیغ می شود. استفاده از رنگ های شاد و نورهای درخشان باعث می شود که بتوانید هم در فضاهای مسقف و هم غیرمسقف به بهترین روش تبلیغ کنید.تیم طراحی همچاپ می تواند در کوتاهترین زمان ممکن تابلوهای دیجیتال شما را طراحی و تولید کند، بخش پشتیبانی 24 ساعته به تمامی سوالات شما پاسخگو بوده و مشکلات شما را در زمینه چاپ برطرف خواهد کرد.

تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال،شیوه جدید و مدرن تبلیغاتیدیگر دوران تبلیغات سنتی به سرآمده، چراکه شب هنگام این نوع تبلیغات کارایی زیادی ندارند. تابلوهای دیجیتال بخاطر اینکه شب هنگام نیز می درخشند بیشتر جلب توجه می کنند. این چنین روش تبلیغاتی برای محیط های مسقف و غیرمسقف نیز مناسب بوده و در این محیط ها نیز می توان به چنین روش تبلیغاتی متوسل شد. در صورتی که مطلب تبلیغاتی خود را در اندازه و در مکان مناسبی قرار دهیم،در این صورت مشتریان تحت تاثیر ان قرار خواهند گرفت. همچاپ در این زمینه نیز مشاوره هایی را ارائه می دهد و می توانید از تابلوهای دیجیتال این شرکت نیز بهره مند شده و این بار مشتریان خود را بیش از پیش متعجب کرده و آنها را تحت تاثیر قرار دهید. 


 


 

تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال چیست؟

 


اگر چندبار در خیابان ها و میادین شهر خود قدم زده و تردد داشته باشید حتما،تابلوهای تبلیغاتی دیجیتالی را مشاهده کرده اید، تابلوهایی که در آن حروفات و کلمات شب هنگام می درخشند. این روش تبلیغاتی بقدری جذابیت دارد که بسیاری از مشاغل در هر صنفی،کسب و کار خود را بدین روش تبلیغ می کنند، تابلوهای تبلیغاتی دیجیتالی باید به گونه ای طراحی و تولید شوند که جذابیت داشته و تاثیرگذار باشند.
یکی از ابزارهای تبلیغات دیجیتال، تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال است ،اصلی‌ترین نقطه قوت تابلوهای دیجیتال که در تبلیغات مورد استفاده قرار می‌‌گیرند، این ‌است که پیام‌ها را به سرعت و برحسب شرایط تغییر داده می شود و به عبارت بهتر، پیام‌ها متناسب با شرایط تغییر می کنند.
 

مزایای تابلوهای تیلیغاتی دیجیتال


•    تبلیغات و پیام‌ها می‌‌توانند به سرعت تغییر کنند و مشتریان به این ترتیب می‌‌توانند در معرض تبلیغات جدید، مرتبط و منعطف قرار گیرند.
•    تبلیغات  به سرعت به روز شده، بی‌‌آن‌که هزینه ای را متقبل شویم.
•    کاربرد اصلی تابلوهای تبلیغاتی شبکه دیجیتال (DSNS) در عرصه تبلیغات در نقطه خرید است. در چنین نقاطی تبلیغات‌کنندگان، کالاها و خدماتشان را به طور مداوم معرفی می کنند.
•    در تابلوهای دیجیتال، برای مشتریان مختلف، تبلیغات انجام می شود. به عنوان مثال با اتکا به این شبکه می‌‌توان زمان مورد نظر مشتری را برای خرید در نظر گرفت. تابلوهای تبلیغاتی کریستالی پلاسما یا LED و لایت باکس ها در مراکز کوچک و بزرگ خرید نصب می‌‌شود و در فضاهای اداری فروشگاه‌ها، در معرض دید همگان قرار می گیرد.
تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال فراتر از تبلیغات عملکرد دارند و می‌‌تواند به عنوان ابزار آموزشی در محل کار هم مورد استفاده قرار گیرد، به گونه‌ای که هم کارکنان و هم مشتریان بتوانند از رویدادهای در حال وقوع در فروشگاه خبردار شده و هم اینکه نسبت به مکان خرید نیز اگاهی داشته یا اینکه کدامیک از راه‌های خروج مراکز خرید،خلوت ‌تر است.
 

تابلوهای دیجیتال ـ روشی نوین برای تبلیغات


تابلوهای تبلیغاتی دیجیتالی به مرور زمان در دنیای تبلیغات بیش از پیش مورد توجه قرار می گیرند. از آنجایی تابلوهای تبلیغاتی بیشتر جلب توجه می کنند، به همین دلیل اغلب اوقات در یک مکان خاص فقط از آنها استفاده می شود. به طور مثال تابلوهای تبلیغاتی در نمایشگاه ها نه تنها باعث جلب توجه مردم می شوند، بلکه باعث می شوند که تبلیغات به گونه متفاوت نمود پیدا کند.
از آنجایی که در این نوع تبلیغات از نور و لامپ استفاده می شود، به همین دلیل نحوه تبلیغات متفاوت بوده و اهمیت بیشتری پیدا می کند. به همین دلیل؛ همچاپ برهمین اساس، از روش های منحصربفرد و باکیفیتی استفاده می کند تا تبلیغات شما بیشتر تاثیرگذار باشد. میزان روشنایی تابلوی تبلیغاتی نه تنها عامل موثری است، بلکه استفاده از رنگ های شاد و زنده بر اهمیت این نوع شیوه تبلیغاتی می افزاید. در صورتی که اندازه تابلوی دیجیتالی درست انتخاب شود در این صورت بر مشتریان و کسانی که تبلیغ شما را ملاحظه می کنند بیشتر تاثیرگذار خواهد بود.
 

سفارش تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال   


قبل از اینکه تابلوی تبلیغاتی سفارشی شما به مرحله تولید برسد، همچاپ این نوید را به شما می دهد که در این زمینه نیز از خدمات ویژه و خاصی بهره مند شوید. قبل از اینکه تابلوی سفارشی شما به مرحله تولید برسد، تیم متخصصین همچاپ، سفارش شما را در هر مرحله می سنجند تا به میزان کارایی و سودمندی آن پی برده و نواقص آنرا برطرف کنند. در صورت ضرورت، تیم متخصصین همچاپ می توانند سفارش شما را تغییر بدهند که همه این کارها قبل از تولید تابلوی تبلیغاتی دیجیتال خواهد بود.
تابلوی تبلیغاتی دیجیتال از هر نوع و اندازه ای در همچاپ تولید می شود، تیم تولیدی و تحقیقاتی ما می توانند سفارشات شما را در اسرع وقت و با کمترین هزینه تولید کنند. این تابلوها بعد از تولید و کنترل کیفیت بلافاصله به آدرس مشتری ارسال می شود.
همچاپ بهترین تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال را با بهترین کیفیت و با قیمت های منطقی ارائه می کند.این تابلوها به گونه ای ساخته شده اند که براحتی مونتاژ و نصب می شوند. کیفیت بالای تابلوهای دیجیتال به معنی این است که همچاپ به همه مشتریان ارزش و احترام خاصی قائل بوده و این قضیه از نظر ما اولویت به سزایی دارد.

enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir