021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

دریافت کاتالوگ چاپ و نمونه محصولات


بیشتر در مورد عشق و علاقه‌ی اصلی ما بدانید – چاپ. در این قطعه فیلم کوتاه، به شما نشان خواهیم داد که چقدر آسان و راحت می‌توانید محصولات چاپی‌تان را به صورت آنلاین سفارش دهید. ما مرحله به مرحله تا محصول نهائی، شما را راهنمایی خواهیم کرد.
درباره ما بیشتر بدانید

محصولات 48 ساعته


بیشتر در مورد عشق و علاقه‌ی اصلی ما بدانید – چاپ. در این قطعه فیلم کوتاه، به شما نشان خواهیم داد که چقدر آسان و راحت می‌توانید محصولات چاپی‌تان را به صورت آنلاین سفارش دهید. ما مرحله به مرحله تا محصول نهائی، شما را راهنمایی خواهیم کرد.
درباره ما بیشتر بدانید

پاپ آپ های نمایشگاهی منحصربفرد همچاپ
 


پاپ آپ های نمایشگاهی همچاپ به نحوی ساخته شده اند که جلب توجه می کنند.این پاپ آپ ها به صورت مسطح و یا منحنی ساخته می شوند. این پاپ آپ ها در دو اندازه های متفاوت ساخته شده و در مدت 10 ـ 15 دقیقه برپا می شوند. با پاپ آپ نمایشگاهی همچاپ موفقیت های بزرگی را کسب خواهید کرد.
پاپ آپ های نمایشگاهی یکی از بهترین ابزارها برای کارهای تبلیغاتی شماست. علاوه بر کانترهای نمایشگاهی و رول آپ ها ،می توانید پاپ آپ نمایشگاهی سیار همچاپ را نیز خریداری کنید که به آسانی حمل و برپا می شوند. با پاپ آپ نمایشگاهی می توانید نمایشگاه های خود را باشکوه برگزاری کرده و بازدیدکنندگان بیشتری به طور یقین به کالاها و خدمات شما توجه خواهند کرد. تصویر متریال های چاپی با چاپ دیجیتالی و با رنگ های زنده و شاد بسیار تاثیرگذار هستند. همچاپ به عنوان شرکت تبلیغاتی، متناسب با نحوه تبلیغات کلیه مشاوره های لازم را ارائه می دهد.

پاپ آپ نمایشگاهی تاشو مناسب نمایشگاه های مسقف 
 


همچاپ در این زمینه دو روش مختلف و متفاوتی را مطرح می کند، و می توانید براساس این روش ها، شرکت و کالاها و محصولات خود را تبلیغ کنید.
روش اول: پاپ آپ نمایشگاهی تخت،  متریال های چاپی این نوع پاپ آپ ها به راحتی و با استفاده از نوارهای مغناطیسی (آهنربایی) به بدنه پاپ آپ نصب می شوند و همچنین ضد حریق تولید می شوند. به قسمت های مختلف چهارگوش تقسیم شده و اندازه رخ آن معولا 70 x 230 سانتی متر است. البته پاپ آپ های نمایشگاهی مسطح شکل نیز در اندازه های متغیر بسته به نوع سفارش شما تولید می شود. اسپیس فریم های پاپ آپ، نوار چسبی و متریال های چاپی به گونه ای تولید می شوند که حمل و نقل آنها راحت و اسان است. وزن آنها حدود 20 کیلوگرم است. بهتر است که با دو نفر این نوع پاپ آپ را حمل کنید یا اینکه بوسیله ماشین های حمل کالا این کار را انجام دهید.
همچاپ متناسب با قالب طراحی، پاپ آپ نمایشگاهی تاشو در سایزهای متفاوت را تولید و عرضه می کند. طرح های قالب های PDF را هم برای رخ آن و هم در طرفین چپ و راست آن به چاپ می رسانیم. در صورتی که دوست دارید که در محیط گسترده و بازتری کالاها و خدمات خود را به معرض نمایش بگذارید در این صورت پاپ آپ مورد نظر خود را می بایست در سایز بزرگتری سفارش داده و یا از چند پاپ آپ در کنار یکدیگر استفاده کنید. بدین ترتیب محیط و فضای بیشتری برای شما ایجاد خواهد شد. البته کانترهای نمایشگاهی نیز محصولی دیگر از همچاپ است که می تواند همزمان با پاپ آپ  در کنار یکدیگر قرار گیرند و نمای جلویی آن نیز چاپ شده و هارمونی بسیار خوب و جلوه بشتری به فضای شما دهد.
روش دوم: پاپ آپ های نمایشگاهی خمیده، محصول جدیدی از همچاپ است. متریال چاپ شده تبلیغاتی که به آن آهنرباهایی متصل می شود در مقایسه با نوارهای چسبی محکم تر است. این نوع پاپ آپ نمایشگاهی توجه مردم را بیشتر جلب می کنند و بسیار تاثیرگذار خواهند بود. بهتر است که همیشه این نوع محصول نمایشگاهی را کنترل و بررسی کنید تا اشکالی نداشته باشد.
این نوع محصول در مقایسه با پاپ آپ های دیگر 50 کیلوگرم سنگین تر است. می توانید با کمک دو نفر و یک وسیله حمل بارهای سنگین این نوع محصول تبلیغاتی محیطی را به هرجایی حمل کنید. همچاپ نیز محصول نمایشگاهی دیگری را در سایز های مختلف و با چاپ دیجیتالی نیز تولید و عرضه می کند. نقش و نگارهای این نوع محصول بخاطر شکل خمیده آن برروی لبه ها قرار می گیرد و البته همه می تواند تبلیغات موجود بررروی این محصولات تبلیغی را تشخیص بدهند و بدین ترتیب این نوع محصولات توجه همگان را بیش از پیش به خود جلب خواهند کرد. این نوع پاپ آپ نمایشگاهی محکم و سبک بوده ولی با این وجود برروی کف زمین بخوبی می ایستند و پایداری خوبی را از خود نشان می دهند.

کاربرد پاپ آپ نمایشگاهی   
 


این نوع پاپ آپ نمایشگاهی با متریال کاغذ کوتد بهمراه پوشش لمینیت چاپ دیجیتال شده و عرضه می شوند. تمام پاپ آپ ها در چهار رنگ اصلی چاپ می شود، این نوع محصول دوام بیشتری دارد و آب آنرا فرسوده و خراب نمی کند، استفاده از رنگ های شاد و زنده باعث می شود که بیشتر جلب توجه کند و بدین ترتیب بهتر می توانید کالاها و خدمات خود را تبلیغ کنید.

توجه داشته باشید که این نوع محصول می تواند به گونه ای تولید شود که نسبت به قبل متفاوت بوده و بیشتر جلب توجه کند، با قالب های چاپی همچاپ می توانید محصول خود را سفارش دهید و تمامی سفارشات شما با دقت، تولید و عرضه می شوند. تیم طراحی و تولید همچاپ در تمامی مراحل سفارشات را کنترل می کنند و به تمامی سوالات شما پاسخگو خواهند بود. زمانی که پاپ آپ های نمایشگاهی را سفارش می دهید، تصویری به ادرس ایمیل شما ارسال می شود تا مطمئن شوید که تمامی معیارهای شما در هر مرحله ای رعایت می شود. تیم متخصصین همچاپ در تمامی مراحل فایل ارسالی شما را کنترل می کنند تا از بروز هرگونه اشتباهی جلوگیری کنند.

پاپ آپ نمایشگاهی بزرگ بوده و در صورتی که در مکان مناسب قرار گیرند بیشتر تاثیرگذار بوده و جلب توجه خواهند کرد. با پاپ آپ نمایشگاهی کالاها و خدمات و حتی توانایی های خود را به دیگران معرفی کنید، این چنین تبلیغاتی به طور یقین برای شما موفقیت را به ارمغان خواهد آورد. در صورتی که پوستر اندازه بزرگ را برروی این چنین محصولاتی نصب کنید،در این صورت همیشه در اذهان مشتریان خود باقی خواهید ماند:

 1. لوگوی شرکت خود را در اندازه بسیار بزرگ تبلیغ کنید
 2. محصولات و خدمات خود را با رنگ های شاد و زنده تبلیغ کنید
 3. پاپ آپ های نمایشگاهی خمیده را به گونه ای طراحی کنید که بتوانید بیشتر بر مشتریان خود تاثیرگذار باشید
 4. پیام تبلیغاتی باید جلب توجه کند
 5. از آنجایی که عکس های محصولات شما به صورت خیلی بزرگ چاپ می شود پس به همین دلیل نباید در طراحی و چاپ آنها اشتباهی رخ دهد

  تفاوت های چاپ آنلاین

  1.    قیمت محصولات مشخص بوده و برهمان اساس ارسال می شوند
  2.    هزینه های ارسال و تحویل محصولات کاملا مشخص بوده و مالیات بر ارزش افزوده را نیز شامل می شود
  3.    می توانید با حساب کاربری خود، یا با پیش پرداخت یا روش های پرداخت آنلاین، مبلغ،سفارش خود را پرداخت کنید
  4.    به سفارشات عمده و انبوه،تخفیفات ویژه ای تعلق می گیرد
  5.    محصولات همچاپ به سراسر کشور ارسال می شود. هر آدرسی را که مشخص بفرمایید به همان آدرس ارسال خواهد شد
  6.    سفارشات در مدت پنج روز کاری اماده می شود،و در مدت یک روز کاری به ادرس تعیین شده شما ارسال می شوند.
  7.    مرحله به مرحله نحوه تولید و ارسال سفارش را در محوطه کاربری به اطلاع شما می رسانیم، البته همین اطلاعات برای شما ایمیل نیز می شود.


  مشخصات سازه


  نام محصول اندازه چاپ ابعاد باز شده سازه وزن بسته تعداد رو نوع رنگ تیراژ جنس و متریال
  پاپ آپ 3×1 210 ×230 85×230×31 سانتی متر 2.1 کیلوگرم 1 چهار رنگ ترکیبی دیجیتال 1 تا 50 آلومینیوم، پلاستیک
  پاپ آپ 3×2 280×230 162×230×46 سانتی متر 3.75 کیلوگرم 1 چهار رنگ ترکیبی دیجیتال 1 تا 50 آلومینیوم، پلاستیک
  پاپ آپ 3×3 350×230 234×230×52 سانتی متر 5.5 کیلوگرم 1 چهار رنگ ترکیبی دیجیتال 1 تا 50 آلومینیوم، پلاستیک
  پاپ آپ 3×4 420×230 297×230×76 سانتی متر 8 کیلوگرم 1 چهار رنگ ترکیبی دیجیتال 1 تا 50 آلومینیوم، پلاستیک
  پاپ آپ 4×4 420×305 420×305 سانتی متر 9.5 کیلوگرم 1 چهار رنگ ترکیبی دیجیتال 1 تا 50 آلومینیوم، پلاستیک
  پاپ آپ 4×5 490×305 490×305 سانتی متر 11.5 کیلوگرم 1 چهار رنگ ترکیبی دیجیتال 1 تا 50 آلومینیوم، پلاستیک
  پاپ آپ 4×6 560×305 305×560  سانتی متر 12 کیلوگرم 1 چهار رنگ ترکیبی دیجیتال 1 تا 50 آلومینیوم، پلاستیک
  پاپ آپ 4×7 63×305   15 کیلوگرم 1 چهار رنگ ترکیبی دیجیتال 1 تا 50 آلومینیوم، پلاستیک

   

enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir