021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

دریافت کاتالوگ چاپ و نمونه محصولات


بیشتر در مورد عشق و علاقه‌ی اصلی ما بدانید – چاپ. در این قطعه فیلم کوتاه، به شما نشان خواهیم داد که چقدر آسان و راحت می‌توانید محصولات چاپی‌تان را به صورت آنلاین سفارش دهید. ما مرحله به مرحله تا محصول نهائی، شما را راهنمایی خواهیم کرد.
درباره ما بیشتر بدانید

محصولات 48 ساعته


بیشتر در مورد عشق و علاقه‌ی اصلی ما بدانید – چاپ. در این قطعه فیلم کوتاه، به شما نشان خواهیم داد که چقدر آسان و راحت می‌توانید محصولات چاپی‌تان را به صورت آنلاین سفارش دهید. ما مرحله به مرحله تا محصول نهائی، شما را راهنمایی خواهیم کرد.
درباره ما بیشتر بدانید

کانترها و یا پیشخوان های نمایشگاهی همچاپ


این محصول تبلیغاتی و نمایشگاهی در دو نوع تولید و عرضه می شود. در نوع اول طرفین کانتر (پیشخوان) با متریال چاپی پوشانده شده و در بالا و عقب آن چوب کار گذاشته شده است.
نوع دوم با پی وی سی تولید شده و منحنی شکل است و خیلی سریع می توان انرا در هرجایی برپا کرد.
کانترهای نمایشگاهی و یا پیشخوان های نمایشگاهی از نظر متخصصین بازاریابی محصولی است که می توان در هر جایی استفاده کرد. با این چنین محصولی می توانید خیلی سریع با مشتریان خود تماس برقرار کرده و کلیه اطلاعات لازم را به مشتریان خود ارائه کنید، همه مشاغل با این چنین محصولی بهتر می توانند خود را معرفی کنند. کانترهای نمایشگاهی و یا پیشخوان ها بهترین وسیله برای تبلیغ کالاها و خدمات شماست.
نتیجه می گیریم که کانترها و پیشخوان نمایشگاهی باید بهترین کیفیت را داشته باشند و با بهترین مواد اولیه ساخته شوند، البته در عین داشتن این چنین خصوصیاتی باید سبک بوده و براحتی حمل شوند. کانترها و یا پیشخوان های نمایشگاهی همچاپ از بهترین مواد اولیه ساخته شده و به نحو منحصربفردی چاپ و تولید می شوند. می توانید متناسب با تبلیغات خود بهترین نوع کانتر و یا پیشخوان نمایشگاهی را انتخاب کرده و سفارش بدهید.

مدل ها،مشخصات،طراحی و کاربرد کانترهای (پیشخوان) نمایشگاهی    
کانترهای (پیشخوان) نمایشگاهی در دو مدل ساخته و عرضه می شوند:


1.    کانترهای (پیشخوان) نمایشگاهی مدور، با متریال چاپی به همراه قفسه پشتی

کانترهای مدور با میزی چوبی در بالای آن به نحوی ساخته شده که خیلی سریع برپا می شوند. چاپ این محصولات از بین متریال های منعطف انتخاب می شود، وزن این نوع متریال ها 200 گرم بر مترمکعب بوده و براحتی نصب می شود و با نوارهای آهنربایی می توان آنرا به بغل های میز چسباند. قسمت هایی که متریال چاپی تا می خورد نامرئی بوده و در کل  از دوام بالایی برخوردار است. متریال این نوع کانترها (پیشخوان) نمایشگاهی ضد حریق بوده و بهترین وسیله نمایشگاهی به شمار می رود.
می توانید در قفسه پشتی آن وسایل مورد نیاز خود را نگهداری کنید و این قسمت از کانتر نمایشگاهی (پیشخوان) کاملا در اختیار شماست. این نوع کانترهای (پیشخوان) نمایشگاهی بهترین وسیله تبلیغاتی بوده و می توانید با چنین وسیله تبلیغاتی کالاها و محصولات خود را به نحو احسن تبلیغ کرده و با مشتریان از نزدیک تماس برقرار کنید.


2.    کانترهای (پیشخوان) نمایشگاهی بیضی شکل با متریال پی وی سی مدور
برای کانترهای نمایشگاهی (پیشخوان) بیضی شکل که در اندازه 90×90×90 سانتی متر تولید می شود، قفسه ای مدنظر گرفته نشده ولی میزی سیاه رنگ در بالای آن تعبیه شده است. متریال پی وی سی مات کششی با آهنربا به طرفین آن متصل می شود. متریال های تبلیغاتی همچاپ بادوام بوده و متریال هایی که به جلوی کاترهای نمایشگاهی (پیشخوان) نصب می شود براحتی شسته و پاک می شوند.

نحوه طراحی کانترهای نمایشگاهی (پیشخوان) همچاپ


این نوع کانترهای نمایشگاهی (پیشخوان) براحتی حمل می شوند و وزن آنها 8 کیلوگرم است، در مدت 3 دقیقه برپا و براحتی جمع و جور می شوند و می توان آنها را به هر نقطه ای حمل کرد. تغییرات جوی آب و هوا به دیوارهای نمایشگاهی (پاپ آپ) ها، پرچم های ساحلی و رول آپ ها و کانتر ها و چادرهای نمایشگاهی تاشو آسیبی نمی رسانند و کیفیت این محصولات همیشه حفظ خواهد شد .کانترهای نمایشگاهی بهترین محصول تبلیغاتی است که در هر مکانی قابل استفاده است.
همچاپ متریال های نمایشگاهی را در اندازه های متفاوت و برروی پی وی سی، متریال کوتد بهمراه پوشش لمینیت، در چهاررنگ اصلی و با روش دیجیتال چاپ می کند. قالب های چاپی و دستورالعمل های لازم در همین زمینه برروی وب سایت قرار داده شده و می توانید آنها را ملاحظه کرده و حتی دانلودشان کنید.
البته شاید دوست نداشته باشید که براساس این قالب ها سفارش بدهید. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم که بنا به سلیقه خود، کانتری (پیشخوان) را براساس مراحل زیر سفارش دهید:

•    از سفارش جدید خود تصویری تهیه و آنرا برای ما ارسال کنید
•    لوگوی شرکت و کلیه مشخصات شرکت خود را برای ما ارسال کنید
•    شعار تبلیغاتی خود را بزرگ و با حروف درشت بنویسید، بدین ترتیب بهتر از رقبای خود جلب توجه خواهید کرد
•    با کانتر های نمایشگاهی می توانید بیش از پیش توجه همگان را به کالاها و خدمات خود جلب کنید
•    کانتر های نمایشگاهی منحنی شکل بهترین گزینه برای تبلیغات شما هستند

تبلیغات موفق با خدمات تبلیغاتی همچاپ


همچاپ در زمینه تبلیغات، شرکت پیشتازی است. سفارشات شما را در اسرع وقت و با کمترین هزینه ممکن ارسال می کنیم. آگهی ها، بروشورها، آگهی های تبلیغاتی و کارت ویزیت چاپی آماده به طور یقین برای کار شما مفید خواهند بود. در همچاپ با استفاده از تکنولوژی های به روز، پرچم های ساحلی و پاپ آپ های تبلیغاتی و کانتر های نمایشگاهی را تهیه و تولید می کنیم. کانترهای نمایشگاهی در چند نوع تهیه و تولید می شوند و صد البته مقرون به صرفه هستند، در صورتی که سفارشات شما انبوه و عمده باشد مشمول تخفیفات ویژه خواهید بود. سفارشات به همان آدرسی که معین می کنید ارسال می شود. البته باید هزینه پستی را پرداخت کنید.
قبل از آماده کردن سفارش برای چاپ، آنرا از هر جهت بررسی و کنترل می کنیم. از آنجایی که کیفیت محصولات برای ما اهمیت دارد، بنابراین تمامی محصولات را کنترل می کنیم تا از بروز هرگونه اشتباهی جلوگیری کنیم. بنابراین کانترهای نمایشگاهی همچاپ نیز بدون هیچ اشکالی تولید می شوند. رنگ، حاشیه اطمینان و کیفیت بهتر همان چیزهایی هستند که آنها را همیشه و در تمامی مراحل کنترل می کنیم. تیم طراحی و چاپ همچاپ مطابق معیارهای شما سفارشات را تهیه و تولید کرده و آنرا کنترل می کنند. بعد از این مرحله، کانترهای نمایشگاهی را با چاپ دیجیتال تهیه و تولید می کنیم، این متریال ها ضد آب بوده و نور را منعکس نمی کنند و حتی با رنگ های شاد و زنده تولید می شوند. این محصولات در مدت پنج روز کاری تولید می شوند و در نهایت در مدت دو روز کاری به آدرسی که مشخص کرده اید ارسال می شود. در محوطه کاربری تمامی مراحل تولید را به اطلاع شما می رسانیم و البته همین اطلاعات ایمیل می شود.
متخصصین همچاپ همیشه آماده دریافت و ارسال سفارشات شما هستند، تیم کاری همچاپ در تمامی طول هفته، در حال کار و تلاش برای برآوردن سفارشات شما هستند. دستگاه ها و ماشین آلات این شرکت از بهترین ها انتخاب شده و در تمامی ساعات کاری به سوالات و مشکلات شما در زمینه چاپ پاسخ داده می شود. متخصصین این مجموعه همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.   

مشخصات سازه


نام محصول

اندازه چاپ

ابعاد باز شده سازه

وزن بسته

تعداد رو

نوع رنگ

تیراژ

جنس و متریال

کانتر ویژه

220×87 سانتیمتر

131×90×42 سانتیمتر

18 کیلوگرم

1 رو

چهاررنگ ترکیبی دیجیتال

1 تا 50 عدد

آلومینیوم،فولاد،پلاستیک،اMDF

کانتر ایزی

180×90 سانتیمتر

91×93×40 سانتیمتر

15 کیلوگرم

1 رو

چهاررنگ ترکیبی دیجیتال

1 تا 50 عدد

ام دی اف،کارتن پلاست

کیس کانتر

180×79 سانتیمتر

69×98×41.5 سانتیمتر

12 کیلوگرم

1 رو

چهاررنگ ترکیبی دیجیتال

1 تا 50 عدد

فایبر گلاس،فولاد

کانتر PVC

87×185 سانتیمتر
(تاج78×29 )

81×89×46.5 سانتیمتر

9.7 کیلوگرم

1 رو

چهاررنگ ترکیبی دیجیتال

1 تا 50 عدد

پی وی سی

لایت باکس کانتر

85×80 سانتیمتر

 

 

1 رو

چهاررنگ ترکیبی دیجیتال

1 تا 50 عدد

طلق وMDF

 

enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir