ماشین چاپ افست 1
ماشین چاپ افست 2
ماشین ترتیب کن و جمع‌آوری
ماشین منگنه‌زنی
ماشین تهیه زینک ورقه ای
ماشین برش
ماشین تازنی
دستگاه روکش UV

ماشین چاپ افست - 1

من KBA Rapida 105 هستم

من یکی از چند ماشین چاپ افست هستم و 2،28 متر ارتفاع، 4،00 متر عرض و 15،49 متر طول دارم. من می‌توانم تا اندازه‌های 1050 x 730 میلی‌متر را چاپ کنم. من می‌توانم 18،000 ورق را در ساعت چاپ کنم و همچنین ایستگاه برگشت کاغذ را هم دارا می باشم که می‌توانم با آن دو روی هر ورق را به چاپ برسانم.
من می‌توانم با کمک برج لاک خدمات تکمیلی را نیز انجام دهم، بنابراین من همه‌ی سفارشات را به صورت بهینه برای پردازش‌های بیشتر آماده می‌کنم.  به‌علاوه، چینش و کشش فوتک را نیز دارم که کاغذها را از دسته های ترتیب شده کشیده و دقیقا به قسمت‌های مختلف ماشین چاپ می فرستد. قسمت‌های ماشین چاپی من به‌طور جداگانه ای کار می‌کنند که موجب می‌شوند گردش کارم بیشتر شده و زمان برنامه‌ریزی من کمتر شود.

ماشین چاپ افست - 2

من Heidelberger Speed master XL 162 8 P هستم.

من یکی از چند ماشین چاپ افست هستم و 4،05 متر ارتفاع، 6،20 متر عرض و 31،50 متر طول دارم. من کاربرد انعطاف‌پذیری بالایی دارم و با انواع متنوعی از ورقه‌های چاپی می‌توانم کار کنم. من می‌توانم 15،000 برگ در ساعت چاپ کنم. تنظیمات من آسان است و به راحتی با متنوع‌ترین سفارشات هم تنظیم‌ می‌شوم. غلطک‌های چرخان تمام خودکارم (نوردها) با سطوح دافع مرکب و بهره‌وری بالای ناشی از توالی سریع دفعات شستشو، یکپارچگی کیفیت بالای چاپم را تضمین می‌کند.
ماژول مادون قرمز، هوای گرم و چرخش هوای من ضامن حرکت بهینه ورق‌ها هستند که موجب خشک‌کنندگی ورق‌های چاپ شده می‌شوند. بازوی الحاقی من مسئول تنظیمات بوده و نتیجتا در صورت وجود چند سفارش مختلف، می‌توانم زمان برنامه‌ریزی را کاهش دهم. علی‌رغم سرعت بالای ورق‌ها، اهرم پویای ورق‌ها ضامن شکل‌دهی دقیق به ستون‌های کاغذ بوده و آنها را فورا آماده‌ی پردازش بیشتر می‌کند.

ماشین ترتیب کن و جمع‌آوری

من MKW Rapid UT هستم.

من ماشین ترتیب و مرتب‌سازی هستم و 1،50 متر ارتفاع، 1،50 متر عرض و 9،50 متر طول دارم. من از 12 یا 16 ایستگاه مکش و بازوهای بازشو دریافت ستون‌های بلند ورق‌ها تشکیل شده‌ام. من مسئول تولید بروشورها و گردآوری ورق‌های مجزا هستم.
من این ورق‌ها را از روی خط نقاله عبور می‌دهم. بازوهای بازشوی من تضمین می‌کنند که همه ورق‌ها را روی یکدیگر به یک ستون کنند. از اینجا، ستون‌ها را می‌توان بیشتر پردازش‌ کرد. بسته به محصول، آنها به ماشین مربوطه برای منگنه‌زنی، تازنی یا برش فرستاده می‌شوند. دو سر منگنه‌زنی من به کار منگنه زدن می‌پردازد. آنها صفحه را تنظیم و سپس خم کرده، سپس سوزن منگنه می‌کنند. من محصولات را با یک لبه تیغه تا می‌زنم و در پایان، مانند ماشین کاغذبری آنها را پرداخت نهایی می‌کنم. علی‌رغم همه‌ی این عملکردها، کارگرها می‌توانند با استفاده از سیستم کنترل برنامه‌ریزی‌شده‌‌‌ به سهولت با من کار کنند.

ماشین منگنه‌زنی

من Heidelberg Stitchmaster ST450  هستم

من ماشین دوخت کاغذ هستم و 6،50 متر عرض و 12،65 متر طول دارم. من 14،000 منگنه در ساعت می‌زنم و تا اندازه‌ی 320 x 480 میلی‌متر را می‌توانم مورد پردازش قرار دهم. من با پرچکار ایمن خود می‌توانم با کاغذگذار خودکار، هم بصورت عمودی و هم بصورت افقی، با انعطاف بسیار کار کنم. من محصولات در حال حرکت را با متریال باکیفیت منگنه می‌زنم و به‌ویژه در این کار خود بهره‌وری بالا و کیفیت بادوامی را بدست می‌آورم.
پیرایشگر من با نوار نقاله‌ی ثابت کار می‌کند، به همین دلیل هم من می‌توانم دقت بالای برش و کیفیت بالا محصول را تضمین کنم. من با دسته‌کن خود بصورت دقیق، حتی در کاغذهای با اندازه‌ی کوچک/ ویژه می‌توانم آنها را دسته دسته بچینم و با قسمت بسته‌بندی CPH 300 خود، آنها را خودم در کارتن بسته‌بندی می‌کنم. من همچنین می‌توانم تا 300 کارتن در ساعت کاغذها را در کارتن‌ها پرکنم.

ماشین تهیه زینک ورقه ای

من Magnus 800 ساخت کداک هستم

من یک ماشین تمام خودکار هستم که 1،10 متر ارتفاع، 2،31 متر طول و 1،66 متر عرض دارم. من از زینک های (ورقه‌) حرارتی حساس به مادون قرمز با روکش آلومینیومی استفاده می‌کنم. من می‌توانم تا 40 عدد زینک فلزی را در ساعت و با رزولوشن تا dpi 1،270/2،540 تحویل ‌دهم. من کاملا خودکار هستم و به همین دلیل تولید زینک سریع و با گردش کار بالایی را تضمین می‌کنم.
به خاطر عملکردهای بارگذاری تماما خودکار کاست‌هایی تا 600 زینک، من می‌توانم بدون نظارت برای مدت زمان طولانی در مرحله پیش از چاپ کار کنم. به‌علاوه من با بسیاری از دیگر انواع عملکردها سازگاری دارم و می‌توانم به خوبی با زنجیره‌ی طولانی‌تر خط تولید ماشین‌آلات چاپ بسیار متفاوت هم در یک خط قرار بگیرم. به همین دلیل، من بهره‌وری در فرایند تولید را افزایش می‌دهم.

 

ماشین برش

من Perfecta 132 TS هستم

من ماشین برش با سرعت بالا هستم و مسئول برش انواع ورق‌های چاپی به اجزاء کوچکتر می باشم. به همین خاطر، من آخرین مرحله‌ در محصولات نهائی هستم. من تراکت‌ها، پوسترها و بسیاری از دیگر محصولات چاپی را بوجود می‌آورم. به منظور اینکه بتوانم برش‌های دقیقی داشته باشم، من مجهز به بالابر ستون کاغذها و ماشین تکان‌دهنده هستم.
من با بالابرم ورق‌های کاغذ چاپی را به سطح اجرای کار می‌برم، سپس ورق‌های چاپی را با استفاده از دو حالت قرارگیری اریب دوطرفه و سطح لرزاننده‌ای تکان می‌دهم، تا اینکه ورق‌ها دقیقا روی یکدیگر بیافتند. با چنگال چلیپایی خود به سمت ستون ورق‌ها می‌روم و آنها را با فشار هوا از میان هرکدام از ورق‌ها بیرون می‌کشم. حالا می‌توانم برش بزنم. با تیغه‌ی فلزی تیز ویژه‌ام نه تنها می‌توانم کاغذ و مقوا را برش بزنم، بلکه هیچ مشکلی در برش متریال‌های دیگر مانند پلاستیک یا پارچه هم ندارم.

ماشین تازنی

من Mathias Bauerle Prestige Fold Net 52 هستم

من ماشین تازنی تماما خودکار هستم. من می‌توانم 220 متر در دقیقه را برش بزنم و روی برگه‌هایی تا اندازه‌های 520 x 850 میلی‌متر کار کنم. ماشین هوشمند کنترل من می‌تواند قطعات تولیدی را با حداکثر 9 خانه تا بزند. به این منظور، من در جادهی عناصر در خوراک‌رسان ستون کاغذها، ایستگاه ورقه فلزی تازنی، صفحات تیغه ایجاد انحراف در حرکت، غلطک‌های تازنی، ریل صف‌بندی و غلطک‌های ارسال را کاملا به صورت خودکار هدایت می‌کنم.
علاوه بر 20 نوع تا که همیشه در حافظه‌ی خود ذخیره دارم، من می‌توانم حداکثر 200 نوع دیگر تازنی را اجرا کنم. سیستم من نیاز به توضیح و راهنمایی ندارد، چراکه کار با صفحه‌ی لمسی ساده‌ام همه‌ی کارها را ساده کرده است. من همچنین می‌توانم از طریق رابط خود از دیگر شبکه‌ها هم داده‌ها را دریافت کنم.

 

دستگاه روکش UV

من Steinemann Colibri 74 هستم

من سیستم روکش تمام‌سطحی برای همه نوع روکش هستم. من می‌توانم 11،000 ورق در ساعت و در اندازه‌هایی تا 1040 x 740 میلی‌متر را روکش کنم. غلطک‌های نورد پاک‌کننده‌ی ورق‌های گرمادیده استوانه‌ی قطر بزرگ، بخش الحاقی طویل بیرون‌دهی محصول من تضمین‌کننده‌ی بالاترین حد از خدمات تکمیلی روکش براق و مات کامل است. من می‌توانم با حتی مقدار اندک 2 گرم در هر متر مربع نیز روکش UV را انجام دهم. با استفاده از ماژول روکش‌کننده‌ من می‌توانم مقدار روکش را دقیقا در عرض تنها چند ثانیه تغییر دهم. من حتی می‌توانم ورق‌های نازک از 80 گرم در هر متر مربع را به طور بادوامی روکش کنم. این توانایی را مدیون تیغه‌ی هوای منحصربفردم هستم.