021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

چرا می‌توان از ما در امنیت خرید کرد ...


ما دارای مهر تایید (نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی) فروشگاه‌های امنی هستیم که برای خرید امن آنلاین شکل گرفته است.

مزایایی برای مشتریان:

• ما خرده‌فروش آنلاین و مجازی هستیم که متخصصان اینترنت آن را تایید و کنترل کرده‌اند.
• حفاظت جامع خریدار در صورت تمایل به عودت یا عدم دریافت محصول
• استرداد هزینه‌ها در صورت سوء‌استفاده از کارت اعتباری
• مشکل‌گشایی و حل اختلاف ساده و سریع
به منظور کسب صلاحیت لازم در دریافت جواز، همه‌ی خرده‌فروش‌ها باید مورد آزمایشات امنیتی گسترده‌ای قرار بگیرند. بیش از 100 معیار مشخص مرتبط با توانایی پرداخت دیون، فناوری امنیتی، شفافیت قیمت، الزامات اطلاعاتی، خدمات مشتریان و محافظت از داده‌ها کاملا بررسی و آزموده می‌شوند. به منظور انعکاس پیشرفت‌های جدید در قوانین و حقوق مربوط به حمایت از مصرف‌کننده، این معیارها مرتبا به‌روز می‌شوند.

در صورت بروز هرگونه اشکال:

همه‌ی فروشگاه‌های آنلاین دارای جواز مشمول کسب ضمانت بازپرداخت برای مصرف‌کنندگان هستند. در صورت نرسیدن محصول به دست مشتری یا ناتوانی در استرداد و بازپرداخت ناشی از عودت کالاها یا در صورت سوءاستفاده از کارت اعتباری، این ضمانت قابل اجراست. شما می‌توانید با مرکز توسعه تجارت الکترونیکی از طریق سیستم آنلاین، ایمیل یا تلفن تماس حاصل فرمایید.

***** به اندازه هزاران واژه می‌ارزد


مشتریان ما می‌توانند از امکان رتبه‌دهی ستاره‌ای مشتریان فروشگاه‌های امن برای ارزیابی کیفیت همچاپ استفاده کنند تا اینکه دیگر بازدیدکنندگان بتوانند به وضوح این اطلاعات را مشاهده کنند. رتبه‌دهی مشتریان شامل رتبه‌دهی میزان اطمینان و اتکاپذیری به فروشگاه‌های امن می‌شود و همچنین دیدگاه‌های مشتریان را در ارتباط با خدمات مشتریان، ارسال و محصولات همچاپ در عرض 12 ماه اخیر می‌شود. شما می‌توانید اطلاعات بیشتری را مستقیما از لینک http://www.enamad.ir/Forms/namad Confidence.pdf دریافت کنید.

اطلاعات‌تان با SSL در امنیت است


شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک ضامن حفظ محرمانگی اطلاعات پرداخت و مشتریان شماست. این یعنی شما می‌توانید اطلاعات حساس را از طریق اینترنت با آرامش خاطر ارسال کنید، به طوری که این اطلاعات تنها توسط فرستنده و دریافت‌کننده قابل دسترسی باشد.

جوازهای SSL به سه شیوه از شما در برابر استفاده‌ی غیرمجاز محافظت می‌کند:

1. جوازهای SSL موجب می‌شوند که در صورت مبادلات آنلاین، اطلاعات محرمانه رمزگذاری شوند.
2. هر کدام از جوازهای SSL حاوی اطلاعات خاص و معتبر در مورد مالک جواز است.
3. مرجع صدور این جوازها هویت مالک جواز را هنگام صدور جواز تایید و تصدیق می‌کند.

چگونه می‌توانم یک ارتباط SSL را بشناسم؟

وقتی شما یک وبسایت امن را می‌بینید، یک جواز SSL اطلاعاتی در مورد سرور اینترنتی ارائه می‌دهد و ارتباط رمزگذاری شده‌ای را ایجاد می‌کند. ارتباط "http" SSL تضمین و اطلاعات هویتی را ارائه می‌دهد که در مرورگر اینترنتی‌تان کاملا آشکار بوده و بیانگر ارتباط امن و صحیح شما است.
ارتباط "http" SSL در حین ثبت‌نام یا در زمان فرایند سفارش‌دهی نمایش داده می‌شود؛ به عنوان مثال در زمانی که اطلاعات حساس در این موقعیت‌ها ارسال می‌شود. شما را قادر می‌سازیم تا با اطمینان و آرامش خاطر خرید کرده و اطلاعات خود را انتقال دهید.

امنیت و محرمانگی اطلاعات


امنیت اطلاعات‌تان اهمیت بسیاری برای ما دارد. نتیجتا، فرد مشخصی مسئولیت انطباق کسب و کار ما با قوانین حفاظت داده‌ها را بر عهده دارد. وی تخصص لازم را دارا بوده و به خصوص در زمینه‌ی کاربرد صحیح برنامه‌های رایانه‌ای مهارت بالایی دارد. به علاوه، او مرتبا آموزش‌هایی در رابطه با "رفتار مسئولانه با اطلاعات کارکنان، مشتریان و توزیع‌کنندگان" به کارکنان می‌دهد. قانون رسمی حفاظت داده‌ها قید کرده که کسب و کارهایی که اطلاعات شخصی در آن به صورت خودکار توسط بیش از 9 نفر پردازش می‌شود، باید یک افسر حفاظت داده‌ها برای بیزنس خود تعیین ‌کنند.
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir