021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

واسطه شوید و از مزایای آن سود ببرید!ثبت نام

در فرم ثبت نام، گزینه ریسلرها (فروشندگان همچاپ) را در کادر نوع حساب کاربری انتخاب کنید


ارسال

بعد از ثبت نام، لطفا شماره مشتری خود را به آدرس sales@hamchap.ir ارسال کنید.


کسب سود

رابط تماس شخصی در عرض 48 ساعت با شما تماس خواهد گرفت تا راجع به شرایط و ضوابط اختصاصی همچاپ با شما مذاکره کند.


مزایای واسطه‌ها


کیفیت خدمات

ما برای توصیه‌های مشتریان خود اهمیت قائل هستیم. کارکنان متخصص‌مان 5 روز در هفته برای ارائه‌ی پاسخ‌های فوری به پرسش‌های شما دردسترس‌تان خواهند بود و بر اساس مقتضیات و نیازهایتان راه‌حل‌های اختصاصی پیش پای شما می‌گذارند.

بدون هیچ هزینه‌ی پنهان

شما می‌توانید همه‌ی هزینه‌ها را در فروشگاه آنلاین ما مشاهده کنید. هزینه‌ی ارسال همیشه در قیمت‌ها گنجانده می‌شود. همچنین می‌توانید ریز محاسبه قیمت محصول خود را به صورت فایل PDF دانلود و ذخیره کنید و آن را به عنوان مظنه قیمت محصول خود با ضمانت 14 روزه داشته باشید.

کیفیت و درخشش چاپ

ما برای توصیه‌های مشتریان خود اهمیت قائل هستیم. کارکنان متخصص‌مان 5 روز در هفته برای ارائه‌ی پاسخ‌های فوری به پرسش‌های شما دردسترس‌تان خواهند بود و بر اساس مقتضیات و نیازهایتان راه‌حل‌های اختصاصی پیش پای شما می‌گذارند.

به همراه بررسی داده‌های اولیه

برای هر سفارش، ما الگوی (Template) شما را به صورت رایگان بررسی می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که مناسب چاپ باشد. در صورت هرگونه تغییر و دستکاری الگوی ارسالی‌تان، شما را از طریق ایمیل مطلع می‌کنیم.

پذیرش داده‌ها تا 5 بعدازظهر

عجله نکنید! تا 5 بعدازظهر یک روز کاری وقت دارید داده‌های چاپی‌تان را ارسال کنید؛ آن روز نیز به عنوان یک روز کاری و تولیدی برای شما محاسبه خواهد شد.

سفارش محصول معاف از مالیات بر ارزش افزوده

انواع کتاب های دارای شابک، دفاتر تحریر و یادداشت، انواع مجلات و روزنامه های دارای پروانه انتشار از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را می‌توان تحت شرایط خاصی معاف از مالیات بر ارزش افزوده سفارش داد. تنها کافیست گزینه‌ی VAT را در صفحه‌ی برآورد سفارش (Calculation) در بخش خدمات انتخاب کنید.

پرداخت قسطی

مشتری یا مقام مسئولی که به عنوان بنگاه اقتصادی خرید می‌کند، علاوه بر پرداخت از طریق کارت اعتباری و آنلاین همچنین می‌تواند به سهولت هنگام دریافت صورتحساب هزینه‌ی سفارش خود را بپردازد.

نمونه‌های ناشناس

شما می‌توانید نمونه بروشورها را همراه با بسته‌بندی نمونه‌ها بدون ذکر هیچ آرم و نشانه‌‌ای از برند HAMCHAP سفارش بدهید. شیوه‌ای عالی برای ارائه‌ی محصول به مشتریان یا شرکا ی خود.

enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir