021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

مدل کسب و کار همچاپ


 
 
 

ثبت نام

 

پرداخت و تحویل

 

بررسی سفارش

 

ارسال سند گرافیکی

 
 
 
 
 
 

ما در مرحله‌ی پیش از چاپ هستیم

ما فایل‌های ارسالی مشتریان را دریافت می‌کنیم و هر فایل چاپی را به فایل چاپی مطابق با استانداردهای همچاپ تبدیل می‌کنیم. ما افرادی فعال و پویا هستیم. ما گروهی از افراد گوناگون با روحیه تیمی قدرتمندی هستیم. ما با کسب مهارت‌های مختلفی که اندوخته ایم، می‌توانیم سریعا پاسخگو باشیم و نیازهای همه‌ی سفارشات دریافتی را به نحوی موثر رفع کنیم.

وقتی که صحبت از کیفیت است، دقت دوچندان می‌شود.

اولین نکته کلیدی در مرحله‌ی پیش از چاپ بررسی و تایید تصویر گرافیکی است. این امر معمولا به صورت بررسی استاندارد تصویر گرافیکی انجام می‌گیرد که همچاپ به صورت رایگان برای تمامی محصولات خود لحاظ می‌کند. در این بررسی ما از قابل چاپ بودن فایل ارسالی اطمینان کسب می‌کنیم. ما همچنین خدمات بررسی ممتاز تصویر گرافیکی را هم ارائه می‌دهیم که شامل بررسی کامل و دقیق‌تری هم می‌شود. اگر مشکلی در فایل‌تان وجود داشت، ما به شما ایمیل می‌زنیم و نکات راهنمای را به شما می‌گوییم که با پیروی از آنها به بهترین وجه ممکن تصویر گرافیکی‌تان را اصلاح کنید. وقتی که بررسی ممتاز گرافیکی انجام گرفت، ما فایل‌های آماده را بهینه‌سازی کرده و به مرحله‌ی بعد می‌فرستیم. اگر مایل باشید، می‌توانیم یک نمونه‌ی چاپی ستونی(اوزالید)، نمونه‌‌ی رنگی یا نمونه‌ی PDF را در این مرحله برایتان ارسال کرده تا نظرتان را برای موافقت نهایی جویا شویم.

ما مدیر کیفی هستیم

ما تضمین می‌کنیم که هر کدام از چاپ‌ها واقعا توسط همچاپ انجام شده است. ما گروهی خلاق با دامنه‌ی وسیعی از تخصص‌ها هستیم. اما گروهی صمیمی و خوش‌برخورد هستیم، به علاوه که خیلی صبور هستیم. صبر در کار ما که کنترل کیفی خط تولید است، به‌ویژه خیلی سودمند است. ما باید اطمینان کسب کنیم که هر محصول چاپی بالاترین استانداردهای کیفی را داشته باشد.

کیفیت نهایی هر محصول، نتیجه کار گروهی است.

علاوه بر مدیریت کیفیت عملیاتی، ما همچنین بر جنبه‌های راهبردی کیفیت نظارت داریم که شامل تحلیل و کنترل پردازش و همچنین بهینه‌سازی همه‌ی جریان تولید است. به منظور دستیابی به چنین سطحی، ما با مدیران محصولات‌ و گروه رسیدگی به شکایات‌مان ارتباط تنگاتنگی داریم.

ما ناظران آموزش‌دیده‌ای هستیم

ما تجربه و تخصص وسیعی در مدیریت کیفیت و تضمین تولید خودکار محصولات چاپی داریم. به منظور تضمین همیشگی کیفیت بالا ما باید مبتکر، خلاق و استوار باشیم. ما با ابزار فوق‌العاده کارآمدی کار می‌کنیم و همچنین از دروندهای دریافتی از همکاران تولید و اداری خود سود بسیاری برده و چشم‌انداز بیرونی نسبت به کار خود پیدا می‌کنیم.

ما بازاریابی می کنیم

ما به افراد راجع به کیفیت‌هایی که همچاپ به آنها شهره است، آگاهی می‌دهیم. ما کارشناس‌های بازاریابی در مناطق مختلف کشور فعالیت داریم. گروه ما شامل بازاریابان محلی از آن دسته از مراکز استانهای ایران می‌شود، (مشهد مقدس، کیش، تبریز، کرمان، اصفهان، شیراز، یزد، رشت، ساری و ...) که همچاپ در آن فعالیت می‌کنند. مهارت‌های ما از مهارت‌های بازاریابی گرفته تا مدیریت وفاداری مشتریان و مخاطبان هدف بازاریابی همان تنوع در ریشه‌های ما را داراست.

ما تولید می‌کنیم، آگاهی می‌دهیم، تبلیغ می کنیم و دیگران را حمایت می‌کنیم.

ما (گروه همچاپ) سال‌ها تجربه در بازاریابی محصولات چاپی را با ایده‌های تازه تلفیق می‌کنیم. ما با همه‌ی بخش‌های همچاپ از مدیریت محصول گرفته تا خدمات مشتریان و فناوری اطلاعات همکاری نزدیکی داریم. به علاوه، ما به دقت روندها و پیشرفت‌های جالب را نیز رصد می‌کنیم. به همین خاطر برای همیشه می‌توانیم مرتبا پیشنهادات جالب، قیمت‌های جذاب و امکانات جدید در وبسایت‌مان به شما ارائه بدهیم. همه‌ی اطلاعاتی که از راه وبسایت، خبرنامه، بلاگ و صفحه‌ی فیسبوک‌مان به شما می‌رسد، توسط ما فراهم می‌شود. ما دقت می‌کنیم که مرتبا در نشریات، فضای اینترنت و تلویزیون حضور برجسته خود را حفظ کنیم. این امر شامل دامنه‌ی وسیعی از فعالیت‌های حمایتی‌مان از جمله در ورزش، پروژه‌های اجتماعی و محافظت از محیط‌زیست در سطوح منطقه‌ای، ملی و در سراسر ایران را نیز شامل می‌شود. ما محتوای فروشگاه آنلاین را با محصولات باکیفیت، رویه‌های سفارش دهی کارآمد و ایده‌های الهام‌بخش تهیه و توسعه می‌دهیم. شما می‌توانید محصولات چاپی را که از هر جهت با استانداردهای نیرومند همچاپ مطابقت دارند را به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته دسترسی داشته باشید.

enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir