021-88323299021-88323299
service@hamchap.irservice@hamchap.ir

فناوری پیشرفته در چاپخانه همچاپ

کیفیت چاپ اولویت اول ما در سراسر فرایند چاپ است. به منظور دستیابی به این امر، ما همیشه از بهترین متریال و ماشین‌آلات چاپ پیشرفته استفاده می‌کنیم.
ما به منظور تامین نیاز به کیفیت و بهره‌وری از ترکیب چاپ با تغذیه‌ی شیت (ورقه‌ای) و چاپ افست با تغذیه‌ی طاقه‌ رول (که کاغذ را بصورت قرقره‌وار به ماشین روتاری می‌رساند) و همچنین چاپ دیجیتال بهره‌ می‌بریم.

تولید چاپی با توجه به بهره‌وری و محافظت زیست‌محیطی


ما عموما با استفاده از فرایند چاپی افست شیت کارهای چاپی را انجام می‌دهیم. این امر مناسب فرایندی است که برای چاپ محصولاتی که نیاز به پیروی از بالاترین استانداردها و گرماژ پایه‌ی متفاوت دارند استفاده می شود. ماشین‌آلات چاپی افست شیت با چهار رنگ اصلی کار می‌کنند: آبی ، قرمز، زرد و مشکی. ماشین‌الات چاپی با استفاده از این چهار رنگ، رنگ‌های دیگر را نیز می‌سازند. تنها استثناء در زمانی است که از رنگ‌های نقطه‌ای مانند HKS یا Pantone استفاده کنیم. اینها بعدا به عنوان رنگ‌های اضافی اضافه می‌شوند.
علاوه بر استفاده از چاپ افست ورقی، ما بعضی محصولات را با چاپ دیجیتال هم ارائه می‌کنیم. چاپ دیجیتال را هنگام تولید محصولات چاپی سفارشی‌سازی شده بکار می‌گیریم. توجه‌ ویژه نسبت به نحوه‌ی استفاده‌ی ما از منابع‌مان و ایجاد بهره‌وری در انرژی بالاترین اولویت‌ها را برای ما دارند. همه‌ی فرایندهای چاپی ما در برابر آسیب به محیط‌زیست مصون شده و در محافظت از محیط‌زیست مشارکت قابل‌توجهی داشته‌اند.

Samandehi
Back To Top