021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

چاپ با منابع سازگار با محیط‌ زیست FSC


هر فعالیت اقتصادی تاثیری بر طبیعت دارد.
این تاثیرات خصوصا در صنعت چاپ به خاطر حجم بالای نیاز به کاغذ و استفاده از مواد شیمیایی بسیار بیشتر است. کسب و کار همچاپ برای خود ماموریتی قائل شده که بر مبنای آن تا آنجا که امکان دارد سعی می‌کند تاثیر خود را بر افراد و محیط به حداقل برساند.
سعی ما بر این است که راه‌حل‌های سازگار با محیط‌زیست و مقرون بصرفه در تولید محصولات‌مان پیدا کنیم و به این ترتیب مسئولیت اجتماعی خود را انجام بدهیم. مسئله‌ی محافظت از محیط‌زیست جزء لاینفک سیاست کسب و کار ماست و همه‌ی قسمت‌های همچاپ دست در دست هم می‌دهند تا نتایج زیست‌محیطی بهتری را بدست بیاوریم

همچاپ بزودی یک چاپخانه دارای گواهی FSC می شود


تقاضا برای محصولات کاغذی بالاست و در نتیجه، به خاطر اینکه اراضی جنگلی در سراسر جهان مرتبا آسیب می‌بینند، ما و مشتریان‌مان احساس می‌کنیم که باید از منشا چوب تولید کاغذ آگاهی داشته باشیم و آن کمپانی‌هایی که فعالانه بکارگیری منابع انرژی حافظ محیط‌زیست، منابع کارامد و خدمات و تولید اجتماعی را ترویج و تبلیغ می‌کنند را مورد حمایت قرار بدهیم.

به همین دلیل، همچاپ متعهد به اجرا و بسط همه‌ی مطالبات و اهدافی می شود (در آینده نزدیک) که توسط شرکت FSC® تعیین شده‌‌اند.
کاغذ دارای گواهی FSC® ما در دو نوع کاغذ تحریری و گلاسه 400 گرم هستند که در تولید همه‌ی تراکت‌ها، کارت‌های ویزیت‌، کارت‌های هدیه‌ی تشویق مشتریان، کارت‌های قرار ملاقات، کارت‌های تبریک، کارت پستال‌ها، تقویم‌های جیبی، جلدهای CD و DVD از آنها استفاده می‌شود.

enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir