021-88323299021-88323299
service@hamchap.irservice@hamchap.ir

همچاپ بزودی دارای گواهی FSC
می شود

هر فعالیت اقتصادی تاثیری بر طبیعت می‌گذارد، به خصوص در صنعت چاپ این تاثیرات به خاطر حجم بالای نیاز به کاغذ و استفاده از مواد شیمیایی بسیار بیشتر است.
کمپانی همچاپ برای خود ماموریتی قائل شده که بر مبنای آن تا آنجا که امکان دارد سعی می‌کند تاثیر خود را بر افراد و محیط به حداقل برساند.

چاپ با منابع سازگار با محیط‌زیست FSC


هر فعالیت اقتصادی تاثیری بر طبیعت دارد.
این تاثیرات خصوصا در صنعت چاپ این تاثیرات به خاطر حجم بالای نیاز به کاغذ و استفاده از مواد شیمیایی بسیار بیشتر است. کمپانی همچاپ برای خود ماموریتی قائل شده که بر مبنای آن تا آنجا که امکان دارد سعی می‌کند تاثیر خود را بر افراد و محیط به حداقل برساند.
سعی ما بر این است که راه‌حل‌های سازگار با محیط‌زیست و مقرون بصرفه در تولید محصولات‌مان پیدا کنیم و به این ترتیب مسئولیت اجتماعی خود را انجام بدهیم. مسئله‌ی محافظت از محیط‌زیست جزء لاینفک سیاست کمپانی ماست و همه‌ی قسمت‌های همچاپ دست در دست هم می‌دهند تا نتایج زیست‌محیطی بهتری را بدست بیاوریم

همچاپ بزودی یک چاپخانه دارای گواهی FSC می شود


تقاضا برای محصولات کاغذی بالاست و در نتیجه، به خاطر اینکه اراضی جنگلی در سراسر جهان مرتبا آسیب می‌بینند، ما و مشتریان‌مان احساس می‌کنیم که باید از منشا چوب تولید کاغذ آگاهی داشته باشیم و آن کمپانی‌هایی که فعالانه بکارگیری منابع انرژی حافظ محیط‌زیست، منابع کارامد و خدمات و تولید اجتماعی را ترویج و تبلیغ می‌کنند را مورد حمایت قرار بدهیم.

به همین دلیل، همچاپ متعهد به اجرا و بسط همه‌ی مطالبات و اهدافی می شود (در آینده نزدیک) که توسط شرکت FSC® تعیین شده‌‌اند.
کاغذ دارای گواهی FSC® ما در دو نوع کاغذ تحریری و گلاسه 400 گرم هستند که در تولید همه‌ی تراکت‌ها، کارت‌های ویزیت‌، کارت‌های هدیه‌ی تشویق مشتریان، کارت‌های قرار ملاقات، کارت‌های تبریک، کارت پستال‌ها، تقویم‌های جیبی، جلدهای CD و DVD از آنها استفاده می‌شود.


Samandehi
Back To Top