021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

| وبلاگ | دنیای چاپ


در جستجوی خدمات جامع طراحی، چاپ و ارسال پستی

11 آبان

در جستجوی خدمات جامع طراحی، چاپ و ارسال پستی

بسیاری از شرکت‌ها و کسب‌و‌کارها به دلایل مختلفی دوست دارند که شرکت حرفه‌ای و معتمدی را بیابند که فرایند پردردسر و مشکل کارهای تبلیغاتی و بازاریابی‌شان را از ابتدا تا انتها به بهترین وجه انجام دهد و طراحی محصولات تبلیغاتی، چاپ باکیفیت و ارسال پستی آنها به مشتریان موردنظر آنها را یکجا از طرف آنها انجام دهد تا به این ترتیب خود را از بابت نگرانی، استرس، هزینه، وقت و نداشتن توانایی و دانش انجام کار رها سازند. به‌علاوه که این گونه شرکت‌ها تخصص به‌مراتب بیشتری از هر شرکت ثالث دیگری در طراحی، چاپ و ارسال محصولات پیدا می‌کنند و خروجی نهایی آنها نیز یکدست و حرفه‌ای خواهد بود.


کارآمدسازی فرایند

بعضی از شرکت‌های چاپی آنلاین برای خود زیرمجموعه‌هایی از تیم طراحی و ارسال پستی ایجاد می‌کنند تا خدمات طراحی، چاپ و ارسال پستی را به‌صورت تخصصی به مشتریان خود ارائه دهند. چنین شرکت‌هایی حتی به شما این امکان را می‌دهند که با انتخاب خدمات موردنیاز خود از میان گزینه‌های بسیار متنوعی که زیرمجموعه‌ی طراحی، چاپ و ارسال قرار می‌گیرند، در عرض یک چشم به هم زدن قیمت تمام‌شده‌ی آن را هم بدانید و آن قیمت را نیز برای شما تا مهلت زمانی مشخصی تضمین می‌کنند. چنین شرکت‌های چاپ آنلاین همچنین در زمینه‌ی خدمات طراحی و ارسال تخصص قابل‌ملاحظه‌ای دارند، چراکه بیش از هر شرکت ثالث دیگری از مسائل تکنیکی کارهای چاپی و ارسال آگاهی دارند و به‌خاطر یکپارچگی خدمات‌شان، کار تبلیغاتی سفارشی‌تان را به صورت حرفه‌ای و یک‌دست به دست مخاطبان‌تان می‌رسانند. این گونه شرکت‌های کوچک و متوسط که قادرند تیراژ چاپی بالایی تولید کنند، اغلب تیم طراحی کوچکی هم دارند که می‌توانند به‌صورت حرفه‌ای پشتیبانی لازم کار طراحی‌تان را هم فراهم کنند. از فواید کار این شرکت‌ها این است که طراحی‌های آنها بر مبنای خصوصیات ماشین‌آلات چاپی چاپخانه‌شان است و همین موجب می‌شود که ماشین‌آلات چاپی با نهایت بهره‌وری خود خروجی چاپی سفارشی شما را تولید کنند. به‌علاوه اینکه با هماهنگی بخش ارسال پستی و تیم طراحی در این شرکت‌ها، محصولات تبلیغاتی‌تان بر اساس اصول و قواعد مرسولات اداره پست تهیه شوند و در ارسال آنها هیچ آسیب و ایرادی به تبلیغات‌تان وارد نیاید. مهم‌تر از همه اینکه بعضی از این شرکت‌ها روی محصولات سفارشی به‌جای تمبر پستی، مهر و نشان ویژه‌ی خودشان را می‌زنند و همین امر شما را از صرف هزینه‌های مربوط به خرید تمبر برای ارسال پستی معاف می‌دارد.


خدمات اختصاصی و سفارشی

در دنیای پیوسته‌ی تجارت امروزی، حتی یک شخص مستقل هم می‌تواند کارهای مربوط به طراحی، چاپ و ارسال سفارشات‌تان را انجام دهد. شرکت‌های چاپی آنلاین همیشه خدمات خاصی را برای واسطه‌ها و افراد و شرکت‌های ثالث درنظر می‌گیرند. این واسطه‌ها که عمدتا می‌توانند طراحان گرافیکی باشند که می‌خواهند روی فرایند چاپ و ارسال کنترل داشته باشند تا به مشتریان خود خدمات اختصاصی و سفارشی را ارائه دهند که از عهده‌ی شرکت‌های بزرگ برمی‌آید. این ترکیب پویای طراح مستقل و شرکت می‌تواند حاصل ارزشمندی داشته باشد، به‌طوری که مشتریان نهایتا می‌توانند از حداکثر خدمات اختصاصی و سفارشی ممکن بهره‌مند شوند و خود را از دردسرهای فرایند چاپ و ارسال خلاص کنند.
اقتصاد کسب‌و‌کار از پول و زمان تشکیل می‌شود. وقتی در زمان صرفه‌جویی کنید، در هزینه‌های خود هم صرفه‌جویی می‌کنید یا حتی درآمد بیشتری کسب می‌کنید. اگر بتوانید فرایند چاپ را با افت کیفیت بهینه‌سازی کنید، خود را از شر جر و بحث‌ها و تماس‌های تلفنی وقت‌گیر خلاص می‌کنید و نهایتا درآمد بیشتری بدست می‌آورید. اگر کسب‌و‌کاری دارید که باید آن را مدیریت کنید، اگر منابع دردسترسی وجود دارد که فرایند چاپی را برای‌تان به‌صورت خودکار اداره می‌کنند دیگر لازم نیست وقت خود را صرف مدیریت پروژه کنید. تنها کاری که باید کرد، این است که فرد یا شرکتی را پیدا کنید که خدمات طراحی، چاپ و ارسال پستی را یکجا از طرف شما انجام دهد.

 

 لینک به کانال تلگرام

مطالب مرتبط

به دنبال چه موضوعی هستید؟

اصول چاپ

پربازدیدترین مطالب


آموزش طراحی کارت تبریک در هر مناسبتی
19 مهر 1395

آموزش طراحی کارت تبریک در هر مناسبتی

تحریریه همچاپ
رزولوشن مناسب متن برای چاپ باکیفیت
19 آبان 1395

رزولوشن مناسب متن برای چاپ باکیفیت

تحریریه همچاپ
چالش انطباق رنگ در چاپ
11 آبان 1395

چالش انطباق رنگ در چاپ

تحریریه همچاپ
نکات مهم در انطباق طراحی با بهترین خروجی چاپ
11 آبان 1395

نکات مهم در انطباق طراحی با بهترین خروجی چاپ

تحریریه همچاپ
در جستجوی خدمات جامع طراحی، چاپ و ارسال پستی
11 آبان 1395

در جستجوی خدمات جامع طراحی، چاپ و ارسال پستی

تحریریه همچاپ
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir