021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

| وبلاگ | بهتر است بدانید


تاثیر پاکت نامه‌های سفارشی در کسب‌و‌کارهای کوچک

12 آبان

تاثیر پاکت نامه‌های سفارشی در کسب‌و‌کارهای کوچک

با اینکه شرکت‌ها و کسب‌وکارهای کوچک در تصمیمات خود همواره دل‌نگران بودجه‌شان هستند، ولی آنها هم برای کسب حداکثر سود به تبلیغات موثر نیاز دارند، پس شک و تردید کسب‌و‌کارهای کوچک در مورد چاپ پاکت نامه‌های سفارشی منطقی است. با این‌حال، اگر ارتباط پستی مستقیم بسیاری دارید، پاکت نامه‌ی سفارشی می‌تواند تاثیر قابل‌توجهی بر موفقیت یا شکست کمپین تبلیغاتی افزایش فروش‌تان داشته باشد. اگر همچنان از بابت چاپ پاکت نامه‌ی سفارشی برای خود مردد هستید، دلایل زیر به احتمال زیاد می‌توانند نگرش‌تان را تغییر دهند.


اهمیت فوق‌العاده‌ی اولین تاثیر
وقتی آگهی فروش محصول یا خدمتی را از طریق پست ارسال می‌کنید، پاکت نامه اولین تاثیر چیزی است که دریافت‌کننده آگهی می‌بیند. اگر پاکت نامه گیرا و جالب نباشد، احتمالا آگهی‌تان از سطل زباله سردرخواهد آورد و هیچ‌گاه دیده نمی‌شود. به‌همین خاطر چاپ پاکت نامه‌ی سفارشی برای افزایش میزان توجه به آگهی‌ها و نهایتا بازدهی سرمایه‌گذاری‌تان در کمپین تبلیغاتی اهمیت حیاتی پیدا می‌کند. به‌علاوه، فاکتورها، پیشنهاد قیمت‌ها و برآوردها باید در پاکت‌ نامه‌هایی ارسال شوند که به‌صورت سفارشی و همراه با لوگو و نام شرکت‌تان طراحی شده باشد. اگر می‌خواهید که مشتریان بالقوه آگهی‌های ارسال پستی‌تان را جدی بگیرند، چاپ پاکت نامه‌ی سفارشی روشی عالی برای ارتقای اعتبار و اعتماد مشتریان به شماست.


کاغذ مرغوب
پاکت نامه‌ها‌ی سفارشی روی کاغذهای مرغوب چاپ می‌شوند، پس پاکت نامه‌ها‌ی‌تان نه تنها ظاهری عالی پیدا خواهند کرد، بلکه مشتری با لمس آن در دستش حس خوبی خواهد داشت. تحقیقات اثبات می‌‌کند که این تاثیرات نیمه‌آگاهانه‌ی بافت و وزن کاغذ نقش مهمی در فرایند تصمیم‌گیری مشتریان ایفا می‌کند، به‌طوری که هرچه کاغذ سنگین‌تر و لطیف‌تر باشد، احتمال تداعی کیفیت در ذهن مشتری نیز افزایش می‌یابد، بنابراین مخاطب می‌تواند با مشتری تبدیل شود و نهایتا فروش افزایش یابد.


الگوهای آماده‌ی پاکت نامه‌های حرفه‌ای رایگان
اگر قصد چاپ پاکت نامه‌های سفارشی دارید، مجبور نیستید حتما یک طراح گرافیک حرفه‌ای استخدام کنید. اولا اینکه می‌توانید از میان انواع مختلف الگوهای آماده (Template) طراحی پاکت نامه‌های حرفه‌ای بر اساس مقتضیات کاری و سلیقه‌ی شخصی، الگویی را به صورت رایگان انتخاب کنید و با استفاده از نرم‌افزارهای گرافیکی مانند Photoshop و با پیروی از راهنمای تصویری کار با آن می‌توانید لوگو، نام و دیگر اطلاعات برند شرکت خود را به الگو اضافه کنید. دوما اینکه ابزارهای طراحی آنلاین رایگان با کاربردهای خاصی در اینترنت وجود دارد که مفیدترین آنها را می‌توانید در وبسایت‌های شرکت‌های چاپ آنلاین مانند PsPrint پیدا کنید. وبسایت اخیرالذکر ابزار خاص طراحی پاکت نامه را به صورت رایگان و با کاربرد بسیار آسان همراه با نکات آموزشی ارائه می‌دهد. تنها کافیست به گالری الگوهای آماده‌ی پاکت نامه‌‌های رایگان وبسایت رفته و از میان آنها یکی را انتخاب کنید. سپس از ابزار طراحی برای سفارشی‌سازی پاکت نامه استفاده کنید و لوگو، آدرس، متن یا تصویری که می‌خواهید به آن اضافه کنید. با کشیدن و رها کردن نشانگر موس خود می‌توانید صفحه‌بندی را تنظیم کنید و فایل PDF طراحی خود را ذخیره یا چاپ نمایید.

 لینک به کانال تلگرام

مطالب مرتبط

صحافی ته‌چسب
27 دی 1395

صحافی ته‌چسب

تحریریه همچاپ
انتخاب وضوح تصویر مناسب چاپ
2 مهر 1395

انتخاب وضوح تصویر مناسب چاپ

تحریریه همچاپ

به دنبال چه موضوعی هستید؟

اصول چاپ

پربازدیدترین مطالب


نصب پوستر بدون آسیب به دیوار یا پوستر!
6 بهمن 1395

نصب پوستر بدون آسیب به دیوار یا پوستر!

تحریریه همچاپ
طلاکوب سرد یا طلاکوب گرم، کدام بهتر است!
2 آذر 1395

طلاکوب سرد یا طلاکوب گرم، کدام بهتر است!

تحریریه همچاپ
از جوهر‌های چاپی بیشتر بدانیم!
2 آذر 1395

از جوهر‌های چاپی بیشتر بدانیم!

تحریریه همچاپ
طراحی تقویم جیبی
27 مهر 1395

طراحی تقویم جیبی

تحریریه همچاپ
آناتومی کارت دعوت عروسی
20 آبان 1395

آناتومی کارت دعوت عروسی

تحریریه همچاپ
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir