021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

| وبلاگ | ایندیزاین


ساخت تراکت تاشوی چلیپایی A5 برای کنفرانس

ساخت تراکت تاشوی چلیپایی A5 برای کنفرانس

مرحله 1

از وب سایت همچاپ، قالب دلخواه تاشوی چلیپایی A5، هشت وجهی را دانلود کنید. قالب ها در منوی Standards formats>A5>Portrait format قرار دارند. قالب دانلود شده را با نرم افزار این دیزاین باز کنید. صفحه یک با شماره یک شروع می شود،شماره پشت صفحه، 4 خواهد بود،شماره صفحه 2و 3 به صفحات 5 ـ 8 اختصاص داده شده است.

مرحله 2

با خطوط راهنما،می توانید حاشیه های هر صفحه را مشخص کنید. با استفاده از خط کش، خطی را در وسط صفحه ترسیم کنید. خطوط راهنما باید به اندازه 10 میلی متر از نقاط وسط صفحه فاصله داشته باشد. همین کار را برای صفحه دوم تکرار کنید. 

مرحله 3

با کلیک برروی منوی Layout>Margins and Columns،حاشیه صفحات را به اندازه 10 میلی متر تنظیم کنید. پنل لایه ها را باز کرده و با کلیک برروی نماد چشم که در نزدیک آن قرار دارد لایه قالب را غیر قابل تغییر کنید.

مرحله 4

با کلیک برروی File>Place،تصویر خود را طوری وارد کنید که در چهار صفحه جا بگیرد.

مرحله 5

بهتر است لوگوی خود را در گوشه بالایی سمت راست و  تصویر را در زیر لوگوی شرکت درج کنید.  

مرحله 6

درج عنوان کنفرانس در پایین صفحه اول جلوه خاصی به آن خواهد بخشید. سعی کنید که از فونت های چشم نوازی استفاده کنید. رنگ متن عنوان کنفرانس بهتر است که با رنگ تصویر شما مطابقت داشته باشد.عنوان کنفرانس را در داخل مستطیلی قرار دهید تا بیشتر جلب توجه کند. دو مستطیل تودرتو ترسیم کرده و خطوط بیرونی آنها را خاکستری یا سیاه کنید. 

عنوان کنفرانس را در داخل مستطیلی قرار دهید تا بیشتر جلب توجه کند. دو مستطیل تودرتو ترسیم کرده و خطوط بیرونی آنها را خاکستری یا سیاه کنید. 

مرحله 7

در صفحه چهارم مستطیلی را ترسیم کنید. تکست باکسی را ترسیم کرده و عنوانی را بنویسید. برروی منوی File>Place کلیک کرده و محل کنفرانس خود را نشان دهید. در تکست باکس دیگری آدرس محل کنفرانس را بنویسید. البته در تکست باکس دیگری می توانید این رویداد را در شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی کنید.

مرحله 8

برای اینکه نقشه جالب به نظر برسد، می توانید با سمبلی این کار را انجام دهید. تکست باکس دیگری را بکشید و با فونتی که دوست  دارید در آن مطلبی را بنویسید. پنل سمبل ها را باز کرده و سمبل دلخواه خود را انتخاب کنید.

مرحله 9

مطالب کنفرانس خود را در صفحات 2 و 3 بنویسید. بهتر است که در همان ابتدا مطالب خود را بنویسید و بعد آنرا برعکس کنید. در تکست باکس های دیگری، عنوان و سخنران کنفرانس را معرفی کنید. با کلیک برروی منوی File>Place عکس سخنران را درج کنید.

اگر دوست داشته باشید می توانید مطالب کنفرانس خود را نیز برعکس کنید.

مرحله 10

بهتر است که در پشت تراکت، برنامه های کنفرانس را نشان دهید. از آنجایی که مطالب مربوط به کنفرانس شما بیشتر خواهد بود بهتر است که آنها را به صورت پاراگراف هایی جای دهید. حتی می توانید برای زیبایی بیشتر از فونت های زیباتری استفاده کنید.

می توانید اندازه پاراگراف ها را بلند یا کوتاه کرده تا مطالب شما زیبا به نظر برسند. بعضی از مطالب را با حروف برجسته و بزرگ بنویسید تا بیشتر جلب توجه کنند. البته بهتر است عنوان کنفرانس را با فونت بزرگتر و درشت تر و مطالب بعدی را با حروف کوچکتر بنویسید.

مرحله 11

آدرس و شماره تلفن محل را نیز درج کنید و صد البته بهتر است که برای جلب توجه بیشتر این مطالب را با فونت های چشم نوازتری بنویسید. با روش هایی می توانید پاراگراف مطالب را زیباتر کنید.

مرحله 12

با کلیک برروی منوی File>Place، می توانید عنوان کنفرانس خود را معرفی کنید.

کار تمام شد!

 

 

 

 

 لینک به کانال تلگرام

مطالب مرتبط

قالب‌های متنوع فتوشاپ سنگی
13 آذر 1395

قالب‌های متنوع فتوشاپ سنگی

تحریریه همچاپ

به دنبال چه موضوعی هستید؟

اصول چاپ

پربازدیدترین مطالب


آموزش تکنیک Overprint در این‌دیزاین و ایلاستریتور
25 بهمن 1395

آموزش تکنیک Overprint در این‌دیزاین و ایلاستریتور

تحریریه همچاپ
طراحی انواع مختلف کارت دعوت
29 مهر 1395

طراحی انواع مختلف کارت دعوت

تحریریه همچاپ
طراحی تقویم جیبی
27 مهر 1395

طراحی تقویم جیبی

تحریریه همچاپ
آموزش طراحی و چاپ پرچم های چاپی با نرم افزار ایندیزاین
29 آبان 1395

آموزش طراحی و چاپ پرچم های چاپی با نرم افزار ایندیزاین

تحریریه همچاپ
ساخت تراکت تاشوی چلیپایی A5 برای کنفرانس
11 مهر 1395

ساخت تراکت تاشوی چلیپایی A5 برای کنفرانس

تحریریه همچاپ
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir