021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

| وبلاگ | عمومی


شش منبع رایگان عالی برای طراحان گرافیک

20 آبان

شش منبع رایگان عالی برای طراحان گرافیک

طراحان گرافیک هوشمند همیشه به دنبال منابع گرافیکی جدیدی می‌گردند که به آنها در طراحی بهتر و موثرتر یاری دهند. همه‌چیز از اشل‌های رنگی تا نرم‌افزار مدیریت ارتباط مشتریان (CRM) و برنامه‌های فاکتورنویسی و راهنمای تصویری طراحی را می‌توان به عنوان منابع طراحی گرافیکی در نظر گرفت. بعضی از این منابع خیلی مشهور و شناخته‌شده‌اند و بعضی دیگر کمتر شهرتی پیدا کرده‌اند. با توجه به جمعیت بالای طراحان گرافیکی، منابع طراحی گرافیکی معروف بسیاری وجود دارند که برای بعضی شناخته‌شده‌اند، ولی بسیاری دیگر کمتر شناختی به آنها دارند. در ادامه به معرفی شش منبع رایگان طراحی گرافیکی خواهیم پرداخت که علی‌رغم کارایی بالای آنها، شاید کمتر از آن شنیده باشید.


Blue Vertigo

تصاویر آماده سلاح بسیار ارزشمندی در هر منبع طراحان گرافیکی است و وبسایت Blue Vertigo با فهرست کردن بیش از 100 وبسایت ویژه‌ی تصاویر آماده و جستجو در آنها به شما در یافتن تصاویر آماده کمک شایانی خواهد نمود. البته این همه‌ی قضیه نیست، چون این وبسایت فهرست‌هایی برای بافت‌ها، ویدئوها، کلیپ آرت‌های برداری، فونت‌ها، نمونه لوگوها، قلم‌موهای فوتوشاپ، آیکون‌ها، اصوات، ابزارهای میکس و غیره نیز تدارک دیده است. این وبسایت منبع جامعی برای همه‌ی نیازهای متریال آماده برای شما خواهد بود.


View Like Us

وبسایت View Like Us ابزاری سودمند برای طراحان وب است، چراکه می‌تواند هر وبسایت مشخصی را در رزولوشن‌های متفاوتی از مونیتورهای صفحه چهن گرفته تا مرورگرهای Wii و iPhone نمایش دهد. این منبع طراحی گرافیکی برای بهینه‌سازی طرح‌بندی شما ایده‌آل است و می‌توان آن را در اغلب برنامه‌های مرورگر معروف امروزی مورد استفاده قرار داد.


Type Tester

به‌ دنبال فونت خاصی می‌گردید؟ بهترست کار خود را با Type Tester شروع کنید که ابزار خیلی خوبی است و به شما این امکان را می‌دهد تا فونتی را انتخاب کرده و خصوصیات و مختصات جدیدی به آن بدهید و نتیجه‌ی کار را فورا در سه ستون مختلف ببینید و به این ترتیب، بتوانید بهترین فونت را برای پروژه خود انتخاب کنید. این وبسایت هم برای طراحان محصولات چاپی و هم برای طراحان وب گزینه‌ی بسیار خوبی است، چراکه می‌توان تنظمیات خود را به برنامه‌های طراحی معروفی چون Photoshop و Illustrator نیز انتقال دهید و حتی می‌توانید روی دکمه‌ای کلیک کنید تا به صورت خودکار کد CSS را برای فونت انتخابی خود پیدا کنید.  

Open With

تا حالا شده است که یک مشتری برای شما فایلی را ارسال کند که نتوانید آن را باز کنید؟ حتی بدتر تحقیقات نشان می‌دهد که شما به یک برنامه‌ی هزار دلاری نیاز خواهید داشت که آن را باز کنید؟ نگران نباشید، چون وبسایت Open With همین کار را برای‌تان انجام می‌دهد. این وبسایت یک منبع طراحی گرافیکی رایگان است که به شما اجازه می‌دهد هر نوع فرمت فایلی را بدون خریدن نرم‌افزار موردنیاز آن باز کنید.


Brush King

بیش از 7،000 قلم‌مو (Brush) فوتوشاپ در بیش از 400 بسته‌ی عرضه شده است که می‌توانید از آنها در تصویر گرافیکی خود بکار ببرید. این وبسایت منبع بسیار ارزشمندی برای طراحان گرافیکی است.

Morgue File

وبسایت فوق‌العاده‌ای برای تصاویر آماده‌ای که طراحان گرافیکی می‌توانند از آنها برای کار تجاری خود بهره ببرند. این وبسایت یک ابزار جستجوی بیناپلتفرمی مانند Creative Common نیست، بلکه تصاویر در Morgue File ذخیره و میزبانی می‌شوند.

 

 لینک به کانال تلگرام

مطالب مرتبط

نحوه قطع ارتباط با مشتری ـ بخش اول
30 خرداد 1396

نحوه قطع ارتباط با مشتری ـ بخش اول

تحریریه همچاپ
گزینه‌های طراحی و چاپ کتابچه‌ها
6 اردیبهشت 1396

گزینه‌های طراحی و چاپ کتابچه‌ها

تحریریه همچاپ

به دنبال چه موضوعی هستید؟

اصول چاپ

پربازدیدترین مطالب


نحوه طراحی بروشور دو لتی
15 اردیبهشت 1396

نحوه طراحی بروشور دو لتی

تحریریه همچاپ
سایزهای استاندارد چاپ پوستر
2 اردیبهشت 1396

سایزهای استاندارد چاپ پوستر

تحریریه همچاپ
طراحی اتیکت‌های آویزان پوشاک
19 دی 1395

طراحی اتیکت‌های آویزان پوشاک

تحریریه همچاپ
دانلود مجموعه آیکون ها
2 آبان 1395

دانلود مجموعه آیکون ها

تحریریه همچاپ
معنا و مفهوم لوگوی نایک
29 آذر 1395

معنا و مفهوم لوگوی نایک

تحریریه همچاپ
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir