021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

| وبلاگ | بهتر است بدانید


آناتومی کارت دعوت عروسی

20 آبان

آناتومی کارت دعوت عروسی

تا حالا فکر کرده‌اید که در کارت دعوت عروسی چه بخش‌هایی دارد و چه موضوعاتی در آن گنجانده می‌شود؟ خب، اگر قبلا ازدواج کرده‌اید و حالا متاهل هستید، هم هنگام سفارش کارت عروسی خودتان و هم هنگام دریافت کارت دعوت با آناتومی کلی کارت عروسی آشنایی دارید، ولی اگر مجرد هستید و به‌دنبال طراحی کارت دعوت عروسی زیبا و شیکی برای خودتان هستید یا اینکه فقط یک طراح گرافیک هستید و سفارش طراحی کارت دعوت عروسی دریافت کرده‌اید، آشنایی تفصیلی با آناتومی کامل این کارت‌ها می‌تواند کمک خوبی باشد.

دعوت‌نامه

دعوت‌نامه همه‌ی جزئیات مهم یک روز بزرگ را فهرست می‌کند: نام زوج، تاریخ، زمان و محل برگزاری مراسم. توصیه می‌شود که کارت‌های دعوت عروسی خود را 4 تا 8 هفته قبل از تاریخ برگزاری مراسم عروسی به مهمانان خود بدهید. جملات و عبارات کارت دعوت معمولا کاملا از طرف خود زوج انتخاب می‌شود تا آنها به سبک و سیاق موردپسند خود از مهمانان‌شان دعوت کنند، هرچند که در صورت نیاز نمونه جملات و اشعار مناسب هم می‌توان به زوج پیشنهاد داد.

روبان

در بعضی از کارت‌های دعوت از روبان برای زینت و بستن اجزاء کارت استفاده می‌شود. در صورت تمایل می‌توان روبان‌ را مطابق به سلیقه‌ی زوج طراحی کرد و با کارت‌ها همراه نمود.

کارت و پاکت‌نامه‌ی جوابیه

در صورت تمایل می‌توان کارت و پاکت‌نامه‌ای برای جوابیه مهمانان هم در کارت دعوت عروسی گنجاند تا آنها هم بتوانند در صورت تمایل، جوابیه دعوت‌تان را به شما ارسال کنند. در جوابیه معمولا می‌توان نام اشخاصی را نوشت که امکان حضور در مراسم دارند و از دعوت به مراسم هم تشکر و قدردانی کرده و زندگی مشترک خوبی را آرزو نمود. معمولا برای راحتی مهمانان، روی پاکت‌نامه‌های جوابیه تمبر زده می‌شود و آدرس میزبان هم چاپ می‌شود.

گزینه‌های اختیاری کارت دعوت

    کارت پذیرش – یکی از راه‌های بستن کارت دعوت استفاده از کارت پذیرش است. اگر مراسم عروسی‌تان در محلی غیر از مکان پذیرش‌تان برگزار می‌شود، می‌توانید از این کارت‌ها به‌عنوان بست کارت دعوت‌تان استفاده کنید و روی آن اطلاعات آدرس و زمان پذیرش را ذکر کنید.
    کارت سکونت – اتاق‌های هتل‌ها می‌توانند خیلی سریع گرفته شوند، پس بهترست که به مهمانانی که شهر دیگری می‌آیند اطلاعات راهنمایی برای بهترین مکان‌های اقامتی و زمان رزرو آنها ارائه شود.
    کارت مسیردهی – مهمانان خود را به حال خود رها نکنید تا با پرس‌و‌جو یا Google Map محل مراسم را پیدا کنند و خود را بموقع به آنجا برسانند. فهرستی از مسیرهای مختلف دسترسی به محل برگزاری مراسم تهیه کنید و آنها روی کارت مسیردهی ذکر کنید تا مرجع آدرس خوبی برای مهمانان‌تان باشند.
    کارت اطلاعات مختلف – بسته به سلیقه‌تان در چگونگی برگزاری مراسم عروسی، اطلاعاتی مختلفی می‌تواند در کارت دعوت ذکر شوند که ازجمله می‌توان به آدرس وبسایت ازدواج، لباس‌ پیشنهادی، فعالیت‌های قبل و بعد از مراسم، نوع پذیرایی و وعده‌ی غذایی و غیره اشاره کرد.

آدرس‌ و نام مهمانان

شما هم می‌توانید نام افراد دعوت شده و آدرس سکونت آنها را روی پاکت کارت دعوت با دست‌خط خودتان بنویسید و هم می‌توانید این اطلاعات را روی پاکت چاپ کنید.

 

 

 لینک به کانال تلگرام

مطالب مرتبط

فرایند پرداخت با یووی موضعی
31 فروردین 1396

فرایند پرداخت با یووی موضعی

تحریریه همچاپ

به دنبال چه موضوعی هستید؟

اصول چاپ

پربازدیدترین مطالب


نصب پوستر بدون آسیب به دیوار یا پوستر!
6 بهمن 1395

نصب پوستر بدون آسیب به دیوار یا پوستر!

تحریریه همچاپ
طلاکوب سرد یا طلاکوب گرم، کدام بهتر است!
2 آذر 1395

طلاکوب سرد یا طلاکوب گرم، کدام بهتر است!

تحریریه همچاپ
نکات مهم روان‌شناسی کارت ویزیت
1 دی 1395

نکات مهم روان‌شناسی کارت ویزیت

تحریریه همچاپ
آناتومی کارت دعوت عروسی
20 آبان 1395

آناتومی کارت دعوت عروسی

تحریریه همچاپ
از جوهر‌های چاپی بیشتر بدانیم!
2 آذر 1395

از جوهر‌های چاپی بیشتر بدانیم!

تحریریه همچاپ
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir