021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

| وبلاگ | ایندیزاین


آموزش طراحی و چاپ پرچم های چاپی با نرم افزار ایندیزاین

29 آبان

آموزش طراحی و چاپ پرچم های چاپی با نرم افزار ایندیزاین

 شاید هیچ کسی نتواند بگوید که یک پرچم برروی میله چقدر بالا برود تا با رقصیدن با وزش باد توجه شما را جلب کند. در کل پرچم های نمایشی و پرچم های تبلیغاتی در جلوی ساختمان ها و نمایشگاه ها، ورودی های سالن های نمایش و موسسات عمومی یا حتی در جلوی بانک ها و شرکت های بیمه دیده می شوند. می توانید خودتان پرچم تبلیغاتی خود را درست کرده و آنرا بدون فوت وقتی در دستگاه های دیجیتال چاپ کنید. بنابراین جلب توجه مشتریان بسیار اهمیت دارد، و چه بهتر که این کار را با پرچم های تبلیغاتی به انجام برسانید. به همین دلیل در این .آموزش سعی داریم که نحوه طراحی پرچم های تبلیغاتی را به شما نشان دهیم و اینکه چگونه می توانید در نرم افزار ایندیزاین؛ پرچم های جدیدی را طراحی کنید

ساخت محصولات تبلیغاتی با مواد اولیه محکم

پرچم تبلیغاتی یکی از محصولات تبلیغاتی است. این نوع پرچم ها از یک پارچه محکم به وزن 110 گرمی ساخته شده است. هر دو طرف این پارچه باید چاپ شود طوری که بتواند توجه همگان را بخود جلب کند که صد البته باید تمامی موارد چاپ شده در هردو طرف باید یکی باشد. این نوع پارچه ها باید ضد حریق باشند. و البته این محصول تبلیغی در چهار اندازه تولید و چاپ می شود: 120×300 سانتی متر، 120×400 سانتی متر، 150×350 سانتی متر و 150×400 سانتی متر.

ایستایی پرچم با پلاستیک محکم

می توانید با سه ماده متفاوت پرچم شرکت را نصب کنید. در صورتی که میله پرچم و تمامی لوازم جانبی آنرا از قبل تهیه کرده اید، حلقه های کناری بنر پرچم بهترین راه حلی است که می تواند در این زمینه به شما کمک کند. باوجود این اگر می خواهید که پرچم خود را نصب کنید بهتر است که با قلاب این کار را انجام دهید. در این صورت پرچم ها به هنگام وزش بادها سروصدایی را ایجاد نخواهند کرد.

 
اهمیت پایه

اگر می خواهید که پرچم تبلیغاتی بهتر دیده شود بهتر است که از پایه استفاده کنید. با چنین ابزاری در بالای پرچم پارچه بافته یا حلقه یا قلاب هایی در طرف چپ ان خواهید داشت. پایه باعث می شود که بنر شما حتی زمانی که بادی نمی وزد به حرکت درآمده و جلب توجه کند. پایه را به پارچه وصل کرده و بعد از آن می توانید پرچم را به صورت عمودی وصل کنید. بدین ترتیب پرچم شرکت شما پایداری لازم را دارد و مردم می توانند آنرا مشاهده کنند.
در این بحث آموزشی، سه نوع طراحی پرچم تبلیغاتی را به شما آموزش خواهیم داد.

 پرچم های چاپی برای محل های نگهداری از حیوانات اهلی   

مرحله 1
قالب پرچم تبلیغاتی را از وب سایت دانلود کرده و آنرا با نرم افزار ایندیزاین باز کنید.


 
مرحله 2
مستطیلی را ترسیم کنید و حاشیه های اطمینان را به آن اضافه کنید. داخل مستطیل را با رنگ صورتی رنگ آمیزی کنید.

 
مرحله 3
مستطیل دیگری را ترسیم کنید و آنرا به اندازه 5/7 درجه بچرخانید و آنرا در بالای و پایین پرچم قرار دهید. این مستطیل را با سایه رنگ متفاوتی صورتی رنگ آمیزی کنید.


 
مرحله 4
با فونت چشم نوازی، لوگوی شرکت را طراحی کنید، این لوگو را با سایه رنگ بسیار متفاوتی نسبت به بقیه رنگ آمیزی کنید. می توانید با سمبل هایی نشان بدهید که این پرچم برای شرکت های نگهداری حیوانات اهلی طراحی شده است. این فونت ها را زیاد بزرگ ننویسید، لوگو را کوچک طراحی کنید و آنرا در داخل تکست باکسی قرار دهید و اندازه آنرا بقدری بزرگ انتخاب کنید که جلب توجه کند.


 
مرحله 5
لوگوها را انتخاب کنید و آنها را بزرگتر کرده و بعد بچرخانید تا زیباتر به نظر برسند.

 
پرچم های تبلیغاتی برای شرکت های فروش و حراج ماشین

 مرحله 1
قالب پرچم را از وب سایت دانلود کرده و آنرا در نرم افزار ایندیزاین باز کنید.

 
مرحله 2
مستطیلی را ترسیم کرده و داخل آنرا با رنگ سیاه رنگ آمیزی کنید. این مستطیل را در پایین پرچم بگذارید. اسم شرکت را در بالای مستطیل خاکستری رنگ بنویسید. استفاده از حروف و فونت های زیبا و شکیل، کار شما را زیباتر خواهند کرد.


 
مرحله 3
مستطیل دیگری را بکشید و آنرا به اندازه 21 درجه بچرخانید. تکست باکسی را در بالای آن بکشید و متن دلخواه خود را در آن بنویسید.


 
مرحله 4
با کلیک برروی منوی File>Place، تصویر دلخواه خود را درج کنید. نمایشگاه های ماشین می توانند برای تبلیغ خود از تصاویر ماشین های لوکس استفاده کنند.
 

 
مرحله 5
در آخر با جملات تبلیغی کار خود را به پایان برسانید، از جملاتی استفاده کنید که بیشتر جلب توجه کند.

 

پرچم های تبلیغاتی برای هتل و استراحتگاه ها

مرحله 1
قالب پرچم را از وب سایت دانلود کرده و آنرا در نرم افزار ایندیزاین باز کنید.


 
مرحله 2
مستطیلی را ترسیم کنید و حاشیه های اطمینان را به ان اضافه کنید. داخل مستطیل را با رنگ دیگری رنگ آمیزی کنید.

 

مرحله 3
با فونت زیبا و شکیلی اسم مرکز یا استراحتگاه را بنویسید. آنرا در داخل تکست باکسی قرار دهید و بعد از این کار اندازه آنرا بقدری بزرگ کنید که جلب توجه کند.


 
مرحله 4
مستطیل دیگری را بکشید و آنرا به اندازه 90 درجه بچرخانید. مثلث هایی بکشید و بدین روش نشان بدهید که این جا یک مرکز تفریحی و استراحتگاهی است. هریک را با رنگ هایی متفاوت و خاص رنگ آمیزی کنید. همین مثلث را کپی کرده و آنرا با رنگ صورتی رنگ امیزی کنید. این دو مثلث را در کنار یکدیگر بگذارید. مثلث دیگری را در بالا بکشید. مثلث ها را در کنار یکدیگر قرار دهید.  


 
مرحله 5
مثلث ها را باهم انتخاب کنید و اندازه آنها را بزرگتر کنید. اسم مرکز تفریحی و استراحتگاه خود را در پایین پرچم بنویسید.

 

حالا پرچم تبلیغاتی خود را چاپ کنید.
 

 لینک به کانال تلگرام

مطالب مرتبط

به دنبال چه موضوعی هستید؟

اصول چاپ

پربازدیدترین مطالب


آموزش تکنیک Overprint در این‌دیزاین و ایلاستریتور
25 بهمن 1395

آموزش تکنیک Overprint در این‌دیزاین و ایلاستریتور

تحریریه همچاپ
طراحی انواع مختلف کارت دعوت
29 مهر 1395

طراحی انواع مختلف کارت دعوت

تحریریه همچاپ
طراحی تقویم جیبی
27 مهر 1395

طراحی تقویم جیبی

تحریریه همچاپ
آموزش طراحی و چاپ پرچم های چاپی با نرم افزار ایندیزاین
29 آبان 1395

آموزش طراحی و چاپ پرچم های چاپی با نرم افزار ایندیزاین

تحریریه همچاپ
ساخت تراکت تاشوی چلیپایی A5 برای کنفرانس
11 مهر 1395

ساخت تراکت تاشوی چلیپایی A5 برای کنفرانس

تحریریه همچاپ
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir