021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

| وبلاگ | صحافی


کتاب‌هایی با جلد گالینگور

کتاب‌هایی با جلد گالینگور


 امروز می‌خواهیم در مورد کتاب‌هایی با جلد گالینگور صحبت کنیم. این محصول تبلیغاتی وسیله مناسب و موفق بوده و برای افراد روشنفکر مناسب است که می‌خواهند با مشتری روابط صمیمانه‌ای برقرار کنند.

1.  اندازه کتاب

کتاب‌های با جلد گالینگور به روش‌های مختلف و متفاوتی جلد می‌شوند، اندازه کتاب مهم‌ترین چیزی است که با آن مواجه هستید. تعداد صفحات و هدف از چاپ آن مواردی هستند که جلد کردن آنرا تحت شعاع قرار می‌دهند. توجه داشته باشید که مخاطبان هدف مهم ترین موردی است که جلدکردن آنرا تحت شعاع قرار میدهد. توجه داشته باشید که این کتاب را به چه کسی می‌دهید؟ آیا آنرا به مشتریان خودتان تحویل خواهید داد یا اینکه به عنوان نمونه کار و محصولی از شرکت خودتان آنرا به نمایش خواهید گذاشت؟ کتاب‌هایی با جلد گالینگور و کتاب هایی با جلدهای معمولی همانند کتاب‌های معمولی هستند زیرا در آخرین مرحله تولید، جلد می‌شوند.

نوع گالینگور

جلد کتاب عامل بسیار مهمی است، می‌توانید کتاب خود را با جلد کاغذی یا با گالینگور جلد کنید و باید یکی از این دو را انتخاب کنید. سه عامل، بافت، وزن و محکمی کاغذ مهم‌ترین عواملی هستند که در این زمینه تاثیرگذار هستند. البته اندازه و تعداد صفحات نیز تاثیرگذار است. با طراحی گرافیکی می‌توانید توجه مشتریان خود را جلب کنید. طراحی‌های گرافیکی شاید یکی از بهترین روش‌هایی باشد که در این زمینه به شما کمک می‌کند. بدین ترتیب مشتریان تمایل خواهند داشت که کتاب‌هایی با جلد گالینگور چاپی شما را مطالعه کرده، و جذب آن خواهند شد یا اینکه با اهدای کتابی با جلد گالینگور می‌توانید کسب و کار و تجارت جدیدی را شروع کنید.

عوامل تاثیرگذار در طراحی گرافیکی:
•  تصویر جلد
•  چاپ
•  تصاویر و عکس‌های دیگر

2.  نوع کاغذ  

در زمینه طراحی جلد گالینگور کتاب، نوع کاغذ اهمیت دارد و درکل در احساس رضایت مشتری عامل تعیین کننده‌ای است. چاپ کتاب‌هایی با کاغذهای سفید و درخشان در طی سال های اخیر افزایش یافته است. با وجود این، خدمت شما عرض کنیم که رنگ متن و کاغذ و کاغذهایی غیر از کاغذهای سفید و قهوه ای نه تنها به زیبایی کتاب کمکی نمی‌کنند بلکه باعث می‌شوند .که مشتریان تمایلی به مطالعه کتاب نداشته باشند

3.  انتخاب حروف و فونت‌های زیبا و چشم نواز

این مورد را با پرسشی آغاز می‌کنیم، چه نوع حروفی زیبا و چشم نواز هستند؟ قبلا در این باره صحبت کردیم و اشاره کردیم که مطالعه کتاب نباید دشوار باشد، این نوع حروف نه تنها باید جذاب و زیبا باشند بلکه حروفی باید انتخاب شوند که براحتی و از هر مسافتی قابل مطالعه باشند. باید از حروفی استفاده کنید که با یک نگاه قابل تشخیص بوده و حتی زمانی که پاراگرافی نیز نوشته می‌شود مطالعه آنها دشوار نباشد، کم و زیاد کردن اندازه فونت ها و حروف به زیبایی پاراگراف ها بسیار کمک می‌کند و زیبایی آنرا چندبرابر می‌کند. تصور نکنید که نگارش متون با حروف ساده ممکن است که به کار شما لطمه بزند، زیرا گاهی اوقات همین عمل بیشتر از سایر روش ها موثر خواهد بود. زیرا در عمل، به هنگام مطالعه کلمات، خوانده می‌شوند. پس نتیجه می‌گیریم بهتر است که از حروف زیباتری استفاده کنید و تیتر جلد کتاب، عناوین فصول و محتوای کتاب را با چنین حروفی بنویسید.
4 نکته تاثیرگذار در طراحی جلد گالینگور کتاب را معرفی کردیم، در ذیل نمونه‌هایی را ارائه می‌کنیم که با الهام از آنها می‌توانید جلد گالینگور کتاب خود را طراحی کنید.

 
طراح:مایکل ساچا


طراح:دین اسپیرمن
 

طراح:ماریا نیکولاس


طراح:برایان بابل


طراح:پری یاشا مانگوانا
 
 
طراح:کریستین الدن

 
طراح:کارولین گاسپر

 
طراح:مایکلا بالیو

 لینک به کانال تلگرام

مطالب مرتبط

به دنبال چه موضوعی هستید؟

اصول چاپ

پربازدیدترین مطالب


آشنایی با 4 مدل دستگاه‌ صحافی فنری مقرون‌‌بصرفه برای نشر رومیزی
18 بهمن 1395

آشنایی با 4 مدل دستگاه‌ صحافی فنری مقرون‌‌بصرفه برای نشر رومیزی

تحریریه همچاپ
مزایای صحافی دوخت مفتولی و دوخت فنری
19 بهمن 1395

مزایای صحافی دوخت مفتولی و دوخت فنری

تحریریه همچاپ
کتاب‌هایی با جلد گالینگور
14 آذر 1395

کتاب‌هایی با جلد گالینگور

تحریریه همچاپ
صحافی جزوه ها
2 آبان 1395

صحافی جزوه ها

تحریریه همچاپ
فرایندهای صحافی
28 دی 1395

فرایندهای صحافی

تحریریه همچاپ
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir