021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

| وبلاگ | اصول چاپ


چاپ آنلاین با مدیریت انسانی


در همچاپ بیش از 150 متخصص در پشت دستگاه و رایانه های خود انجام وظیفه می کنند. تمامی متخصصین همچاپ قسمتی از کار چاپ محصول شما را عهده دار شده، و رنگ و حالت های چاپی آنرا از هر جهت بررسی می کنند تا هیچ اشکالی در چاپ محصول شما پیش نیاید. به همین دلیل مشتریان به نحوه کار ما اعتماد و اطمینان دارند و مطمئن هستند که کار آنها را با بالاترین کیفیت انجام می دهیم.
علاوه بر اینکه کار شما را کنترل می کنیم، تیم پشتیبانی به تمامی سوالات و مشکلات شما پاسخ می دهد. چراکه مقوله پشتیبانی مهم ترین بخش کاری ماست و نسبت به این امر مهم کاملا آگاهیم.
  واحد پشتیبانی در هر روز به 3500 تماس تلفنی جواب می دهد بنابراین در هر 25 ثانیه به هر تماس تلفنی جواب می دهیم، بنابراین قبل از اینکه متخصصین حرفه ای ما به شما جواب دهند، قبل از آن 8 بار صدای زنگ را می شنویم. علاوه برآن، سعی می کنیم که بهترین جواب ها را نسبت به سوالات شما انتخاب کنیم تا شما را سردرگم نکنیم، تیم پشتیبانی همچاپ در هر ماه 25 ساعت آموزش می بینند و در این زمینه انواع کلاس های آموزشی در زمینه های مختلف برگزار می شود. 
در زیر برهمین اساس، اطلاعات تصویری ارائه شده است. پس با مطالعه این اطلاعات تصویری می توانید نسبت به کارهای تیم پشتیبانی آگاه شوید.

به دنبال چه موضوعی هستید؟

اصول چاپ

پربازدیدترین مطالب


16 آذر 1395

چاپخانه همچاپ: پیشرفته ترین ماشین آلات چاپ

تحریریه همچاپ
16 آذر 1395

چاپ آنلاین با مدیریت انسانی

تحریریه همچاپ
16 آذر 1395

6 روش چاپ و تولید محصولات سازگار با محیط زیست

تحریریه همچاپ
16 آذر 1395

5 روش برای افزایش کیفیت محصولات جدید چاپی

تحریریه همچاپ
29 آبان 1395

افزایش سرمایه با کمک مردم: اهمیت چاپ

تحریریه همچاپ
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir