021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

| وبلاگ | اصول چاپ


5 روش برای افزایش کیفیت محصولات جدید چاپی


حمل مقادیر بسیار زیاد کاغذ دیگر مانند گذشته مرسوم نیست. می دانیم که از تکرار مکررات کارهای مربوط به چاپ خسته شده اید! به دنبال تنوع هستید و می خواهید کار متفاوتی را انجام دهید، کاری جدید چاپی،کارهای نهایی چاپ یا ماده اولیه جدیدی که باعث می شود بدور از صحنه رقابت و با این روش جدید، مردم راجع به کار شما قضاوت بهتری داشته باشند. با این وجود، زمان کمی دارید و صد البته، بودجه ای که برای این مورد در نظر گرفته اید نیز بسیار اندک است.
  خوشبختانه، همچاپ در کنارشماست. مدیرعامل و موسس همچاپ، آقای مهندس حامد خسروی در این باره توصیه هایی دارد که به طور یقین می تواند راهنمای روشنی در این زمینه باشد، ایشان راجع به نحوه چاپ و افزایش کیفیت محصولات چاپی نکاتی را بیان می کنند و مزایای استفاده از آخرین پیشرفت های تکنولوژیک را برمی شمارند.  

1. محصولات چاپی جدید،کاغذهای سایز بزرگ
در قدیم الایام مردم از کاغذهای سایز بزرگ بسیار زیاد استفاده می کردند. در کاغذهای بلند A1 و A2 می توانید انواع و اقسام طرح های تبلیغاتی را بروی آن ترسیم نمایید و این باعث خواهد شد که پوستر تبلیغاتی شما نسبت به بقیه متفاوت باشد.پوسترهای تبلیغاتی A1 از آنجایی که در سایز بزرگ هستند خیلی زود جلب توجه کرده و برای بیلبورهای تبلیغاتی مناسب خواهند بود. این نوع کاغذها عرض کمی داشته و به لحاظ طولی بلند هستند و به همین دلیل بیشتر جلب توجه می کنند.

2. چاپ برروی کاغذهای طولی کوچک، پدیده ای متفاوت


بهتر است که اندازه های کاغذهای طولی را تغییر دهیم تا بیشتر جلب توجه کرده و دیگر به شکل های قدیمی نباشند. کاغذهای طولی کوچک، پدیده ای جدید تبلیغاتی است که با این نوع کاغذ، اگهی تاشو، منوی رستوران جلوه دیگری خواهد داشت و با این چنین پدیده ای می توانید بیشتر مخاطبان خود را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار دهید.

این نوع کاغذ در کشورهای مختلف و در سراسر جهان ابعاد مختلفی دارد و حتی گاهی مواقع تفاوت های بسیارکم در اندازه می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. همچاپ براساس نیازهای مختلف افراد، این نوع کاغذ را در اندازه های مختلفی در وب سایت منعکس کرده و بنابراین می توانید برحسب نیاز و شرایط خود از این کاغذها استفاده کنید، همچاپ، نیازهای تمامی افراد اعم از متخصص، مهندس، پزشک، حسابدار، و دیگر مشاغل امور اداری و دفتری را شناسایی کرده و همین مشاغل می توانند بنا به ضروریات شغلی خود، از قالب های کاغذی سفید و دست نخورده استفاده نمایند.

3. کاغذ بازیافتی،گامی موثر در جهت حفظ محیط زیست

چاپ برروی کاغذ سازگار با محیط زیست، کار شما را متحول خواهد کرد و بنابراین خود شما نیز وارد صحنه توسعه پایدار کشور می شوید. در آینده نزدیک در وب سایت همچاپ، کاغذهای بازیافتی بارگذاری شده که بنابراین می توانید با انتخاب این گزینه مطمئن شوید که درخت کمتری قطع می شود.
چاپ برروی کاغذهای بازیافتی بدین معنی است که نسبت به حفظ محیط زیست احساس مسئولیت می کنید، حتی زمانی که کمک می کنید، حتی یک درخت قطع نشود بازهم به حفظ محیط زیست و جنگل ها کمک شایانی کرده و قدم بزرگی برداشته اید. زمانی که از کاغذهای بازیافتی استفاده می کنید در کاهش انرژی به میزان 100% و مصرف آب به میزان 70% سهیم هستید.
صد البته استفاده از کاغذهای بازیافتی مزایایی دیگر هم دارد که به مرور زمان به آنها پی خواهید برد.

همچاپ، انواع و اقسام کاغذهای بازیافتی را با اوزان مختلف و در طیف وسیعی ارائه کرده که با این نوع کاغذها می توانید ست اوراق اداری، بروشور و جزوات خود را چاپ کنید.

4. خدمات تکمیلی،نقطه آخر چاپ   


با خدمات تکمیلی، محصولات چاپی دوام بیشتری داشته، بر زیبایی آن افزوده شده، و در نهایت لطیف تر و جذاب تر خواهد شد، بدون اینکه هزینه های چاپ، کاهش یابد. 
بخاطر داشته باشید که کلیه محصولات چاپی اعم از کارت ویزیت و مجلات با روکش، روکش همراه با یو.وی و رنگ های پنتون نقطه ای، زیبا و جذاب می شوند.

به طور یقین زمانی که محصولات چاپی خود را به خدمات تکمیلی می سپارید، بر دوام آنها افزوده شده و کمتر در مقابل عوامل محیطی آسیب پذیر خواهند بود. با استفاده از این نوع خدمات بر دوام کارت ویزیت و تراکت خود بیفزایید و که این صورت از میزان استرس شما نسبت به آسیب پذیر بودن محصولات چاپی کاسته خواهد شد.

5. روش های چاپی نوین، واقعیت ارزش افزوده و ارتباطات نزدیک    

استفاده از روش های نوین چاپی باعث می شود که صنعت چاپ جلوه بهتری داشته و فقط به اسکن کدهای پاسخ سریع اکتفا نکنید. استفاده از این چنین روش هایی باعث می شود که محصولات چاپی شما در مقایسه با محصولات رقبا بیشتر جلب توجه کند و در نهایت این شما خواهید بود که از صحنه کارزار موفق و پیروز بیرون می آیید. 
تکنولوژی های نرم افزاری تصویری مانند واقعیت افزوده  (AR)و ارتباطات نزدیک (NFC)باعث می شود تا محصولات چاپ دیجیتال خیلی سریع چاپ شده و ظرافت خاصی داشته باشند. بنابراین، با چنین تجربه ای می توانیم با مخاطبان خود از نزدیک ارتباط برقرار کرده و برندها نیز بدین ترتیب تجربه جدیدی خواهند داشت.به طور مثال، زمانی با این ابزارهای ارتباطی برجسته می شوید، در موضوع موسیقی توسط ابزار طبل برجسته می شوید. با روش ارتباطات نزدیک می توانید صدای طبل را از طریق هدفونی که به گوشی متصل می شود را بشنوید. با واقعیت افزوده می توانید حتی با یک تبلت، به یک طبل زن معروف تبدیل شوید یا گوریلی را به نحوی به تصویر بکشید که زنده جلوه می کند.

نتیجه گیری   
  زمانی که محصولات خود را چاپ می کنید، به این پنج مورد توجه داشته باشید. محصول چاپی خود را مطابق استانداردهای جدید چاپی، کاغذ بازیافتی، روش های مختلف خدمات تکمیلی و روش های نوین ارتباطی تنظیم کنید. برای چاپ خلاق باید آنقدر تجربه و دانش داشته باشید تا بتوانید برند خود را تبلیغ کرده و در دنیای تجارت موفق شوید. همانطوری که حامد خسروی، مدیرعامل و موسس همچاپ این چنین می گوید: "رسانه، همان پیام است".  

 

به دنبال چه موضوعی هستید؟

اصول چاپ

پربازدیدترین مطالب


16 آذر 1395

چاپخانه همچاپ: پیشرفته ترین ماشین آلات چاپ

تحریریه همچاپ
16 آذر 1395

چاپ آنلاین با مدیریت انسانی

تحریریه همچاپ
16 آذر 1395

6 روش چاپ و تولید محصولات سازگار با محیط زیست

تحریریه همچاپ
16 آذر 1395

5 روش برای افزایش کیفیت محصولات جدید چاپی

تحریریه همچاپ
29 آبان 1395

افزایش سرمایه با کمک مردم: اهمیت چاپ

تحریریه همچاپ
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir