021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

| وبلاگ | اصول چاپ


محصولات چاپی: بیش از 197 میلیون محصول مختلف


از حسن انتخاب شما خوشحال می شویم چراکه وب سایت همچاپ را برگزیدید. در وب سایت همچاپ برای چاپ محصولات گزینه های مختلفی ارائه شده است.تمامی محصولات چاپی اعم از تراکت های A5 و ست لوازم اداری تا بروشورها و مجلات و تقویم ها از همان ابتدا، بررسی و آزمایش می شوند. 
حتی اگر محصولات ارزان قیمت را درخواست کرده باشید،در هرحال تمامی نیازهای مشتریان را ارج می نهیم یا در صورتی که بخواهید که تراکت هایی را چاپ کنید،  می توانیم آنها را تهیه و چاپ کنیم. در همچاپ بیش از 67 محصول چاپی و با بیش از 5/197 میلیون ویژگی، چاپ و تهیه می شود که در این صورت مشخص می شود که بیش از 2/3 میلیون تراکت مختلف و 2/1 میلیون بروشور تاشو در انواع مختلف (فقط این محصول) تهیه و چاپ می شود. 
همچاپ مانند دیگر شرکت ها فقط به تهیه و چاپ محصولات استاندارد اکتفا نمی کند و همیشه با نوآوری هایی مشتریان خود را شگفت زده می کند. همچنین محصولاتی را ارائه می کنیم که نو و جدید بوده و کمتر متداول هستند، بنرهای ایکس یا ال همچاپ زیبایی خاصی دارند؛ بنابراین می توانید از این چنین استندهایی در نمایشگاه های خود استفاده کنید یا اینکه دیوارهای نمایشگاهی گزینه دیگری خواهد بود که پیش روی شماست، با کارت های ویزیت باکیفیت همچاپ کسب و کار و تجارت خود را معرفی کنید، موسسات صوتی و تصویری نیز می توانند با کاورهای رویه CDو DVD مجموعه های صوتی و تصویری خود را مزین کنند. همچاپ همه نیازهای شما را برآورده می کند. حتی می توانیم البسه و پوشاک را نیز به صورت محصولات چاپی ارائه کنیم، پس با این چنین محصولاتی حتی می توانید برند خود را معرفی و تبلیغ کنید یا حتی تیم های ورزشی نیز می توانند با لباس های ورزشی؛ لوگوی شما را تبلیغ و معرفی کنند. 
همانطوری که مشاهده می کنید، کلیه محصولات چاپی در همه نوع کاربرد تهیه و چاپ می شوند. پس با خیالی اسوده محصول مورد نظر و اندازه دلخواه خود را انتخاب نمایید (با استفاده از دستگاه های و ماشین الات چاپ موجود در چاپخانه همچاپ می توانیم محصولات شما را در اسرع وقت اماده کنیم). پس از انتخاب محصول با شماره تلفن  88323299 ـ 021 تماس بگیرید و محصول انتخابی خود را به اطلاع تیم پشتیبانی برسانید، بعد از ان محصول شما را با بهترین کیفیت اماده و تهیه و چاپ می کنیم. 
با اطلاعات تصویری می توانید با بعضی امارهای ارائه شده در زمینه تنوع محصولات همچاپ پی ببرید.

به دنبال چه موضوعی هستید؟

اصول چاپ

پربازدیدترین مطالب


16 آذر 1395

چاپخانه همچاپ: پیشرفته ترین ماشین آلات چاپ

تحریریه همچاپ
16 آذر 1395

چاپ آنلاین با مدیریت انسانی

تحریریه همچاپ
16 آذر 1395

6 روش چاپ و تولید محصولات سازگار با محیط زیست

تحریریه همچاپ
16 آذر 1395

5 روش برای افزایش کیفیت محصولات جدید چاپی

تحریریه همچاپ
29 آبان 1395

افزایش سرمایه با کمک مردم: اهمیت چاپ

تحریریه همچاپ
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir