021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

| وبلاگ | تخفیف ها و جشنواره ها


هشتمین هفته‌ی نارنجی همچاپ: فاکتور اَلوان 70 گرمی A4

هشتمین هفته‌ی نارنجی همچاپ: فاکتور اَلوان 70 گرمی A4

با آغاز نیمه‌ی دوم اسفند همچاپ نیز وارد هشتمین هفته‌ی نارنجی و آخرین هفته‌ی نارنجی سال 95 خود شد. اما هشتمین هفته‌ی نارنجی همچنین آخرین هفته‌ی نارنجی سال 95 نیز محسوب میشود و همچاپ نیز همزمان با پایان این هفته نارنجی در 20 اسفند، فرایند سفارش‌گیری آنلاین خود را از طریق وبسایتش تا پنجم فروردین متوقف خواهد کرد تا در فاصله 10 روزه تا پایان سال فعالیتهای خود را به تولید سفارشات دریافتی و ارسال آنها به مشتریان متمرکز کند. از همین رو، اگر برای سال آتی کسب و کار خود به فاکتور نیاز دارید بهترست حداکثر در پنج روز باقیمانده در قرعه‌کشی دریافت تخفیف 15 تا 99 درصدی هفته‌ی نارنجی شرکت کنید و فاکتور خود را بعد از دریافت تخفیف سفارش دهید تا نهایتا سفارش خود را قبل از شروع سال 96 با کیفیت چاپ ممتاز و قیمت بسیار مقرون در آدرس موردنظر خود دریافت نمایید.


هشتمین هفته‌ی نارنجی به محصول فاکتور رسمی اَلوان (همان رنگی) A4 70 گرمی با امکان سفارش از 1000 تا 5000 عدد اختصاص یافته است تا به این ترتیب، جشنواره‌ی هفته‌ی نارنجی عملا همه‌ی مقوله‌های اصلی محصولات کنونی همچاپ را تا کنون برای تخفیف 15 تا 99 درصدی خود را پوشش داده است. البته منظور ما همه‌ی محصولات همچاپ نیست چراکه محصولات همچاپ بسیار متعدد و مختلف هستند. این جشنواره تلاش داشته تا رایج‌ترین و پرکاربردترین محصولات هر مقوله‌ی محصولات را انتخاب کرده و بر مبنای آن سعی کرده که بخش بزرگ‌تری از نیازهای اغلب مشتریان خود را با چاپ ممتاز و قیمت فوق‌العاده تامین نماید.


البته لازم به ذکر است که درست است هشتمین هفته‌ی نارنجی، آخرین هفته‌ی نارنجی سال 95 است اما این به معنای توقف جشنواره‌ی نارنجی همچاپ نیست. بعد از پایان تعطیلات عید و تقریبا با شروع نیمه‌ی دوم فروردین 96 جشنواره‌ی هفته‌های نارنجی دوباره آغاز خواهد شد و مانند قبل هر هفته محصولی را از طریق قرعه‌کشی با تخفیف‌های سخاوتمندانه عرضه خواهد کرد، البته با این تفاوت که محصولات متنوع جدید همچاپ هم به برنامه‌ی تخفیف‌های این جشنواره‌ اضافه خواهد شد.


به علت زمانی که برای بررسی اولیه فایل گرافیکی و تولید چاپی سفارشات تا قبل از پایان سال لازم است و همچنین با توجه به مهلت 5 روزه‌ای که تا پایان آخرین هفته‌ی نارنجی سال 95 باقی مانده است، آن دسته از کاربرانی که در قرعه‌کشی هفته‌ی نارنجی شرکت کرده‌اند و کد و درصد تخفیف خود را دریافت کرده‌اند، بهترست که برای ارسال سفارش خود هرچه زودتر اقدام کنند. همچنین افرادی هم که به فاکتور رسمی نیاز دارند نیز می‌توانند تا ساعت 17 روز 20 اسفند در قرعه‌کشی شرکت کنند و فورا نیز برای سفارش آن نیز دست بکار شوند. کل این فرایند در نهایت سادگی و آسانی تسهیل شده است و دریافت تخفیف و ارسال سفارش حداکثر در کمتر از 5 دقیقه صورت می‌گیرد.  


اگر خوش‌شانس باشید می‌توانید با شرکت در قرعه‌کشی تخفیف، قیمت سفارش محصول موردنظرتان را در هفته‌های نارنجی با 99 درصد تخفیف هم سفارش دهید و عملا با پرداخت مبلغ فوق‌العاده ناچیزی نیاز چاپی‌تان را از همچاپ تامین نمایید. حتی اگر چندان هم شانس با شما یار نباشد، باز هم با شرکت در قرعه‌کشی هفته‌ی نارنجی سود خواهید کرد چراکه حداقل میزان تخفیف 15 درصد در نظر گرفته شده است و شما می‌توانید سفارش خود را حداقل با 15 درصد تخفیف سفارش دهید و دست خالی برنگردید!لینک به کانال تلگرام

مطالب مرتبط

لجترس سبک جدید نوشتاری
10 مهر 1395

لجترس سبک جدید نوشتاری

تحریریه همچاپ

به دنبال چه موضوعی هستید؟

اصول چاپ

پربازدیدترین مطالب


سومین هفته‌ی نارنجی همچاپ با مجموعه‌ی ست‌های اوراق اداری‌
7 بهمن 1395

سومین هفته‌ی نارنجی همچاپ با مجموعه‌ی ست‌های اوراق اداری‌

تحریریه همچاپ
پنجمین هفته‌ی نارنجی: پاکت‌ ملخی با درب روی طول
23 بهمن 1395

پنجمین هفته‌ی نارنجی: پاکت‌ ملخی با درب روی طول

تحریریه همچاپ
هفته دوم: تراکت های 135 گرمی A5
4 بهمن 1395

هفته دوم: تراکت های 135 گرمی A5

تحریریه همچاپ
چهارمین هفته‌ی نارنجی همچاپ: لیفلت دو لتی A5
15 بهمن 1395

چهارمین هفته‌ی نارنجی همچاپ: لیفلت دو لتی A5

تحریریه همچاپ
ششمین هفته‌ی نارنجی: سربرگ A4
28 بهمن 1395

ششمین هفته‌ی نارنجی: سربرگ A4

تحریریه همچاپ
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir