021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

| وبلاگ | تازه های همچاپ


آخرین مهلت ارسال سفارشات سال 95 تا 20 اسفند

آخرین مهلت ارسال سفارشات سال 95 تا 20 اسفند

دیگر چیزی به پایان سال 95 نمانده است و به همین خاطر، همچاپ به منظور نهایی کردن سفارشات مشتریان، کنترل نهایی فایل چاپی، تولید چاپی سفارشات و ارسال آنها به مشتریان قبل از پایان سال، تصمیم گرفته است که مهلت زمانی مشخصی برای ارسال سفارشات و جشنواره هفته‌ی نارنجی خود تعیین کند که نتیجتا، روز جمعه 20 اسفند به عنوان مهلت نهایی کاربران و مشتریان عزیز مشخص شده است. در صورتی که کاربران گرامی فایل چاپی خود را به وبسایت ارسال نمایند، فرایند بررسی و نهایی شدن سفارش آنها به 5 فروردین موکول خواهد شد. پس آن دسته از کاربرانی که تمایل دارند سفارش چاپی خود را در همین سال 95 دریافت نمایند، حتما تا روز 20 اسفند باید فایل گرافیکی خود را ارسال کنند تا مجموعه همچاپ هم فایل آنها را برای چاپ نهایی کند.

همان طور که هرساله در آستانه سال جدید همه‌ی کسب و کارهای به شدت مشغله پیدا می‌کنند، همان طور که انتظار می‌رفت  همچاپ نیز با سفارشات بسیاری روبرو بوده است که در نتیجه، دو چاپخانه‌ی بزرگ آن بدون لحظه‌ای وقفه و استراحت در ماه‌های آخر سال با حداکثر پتانسیل خود سفارشات چاپی و خدمات تکمیلی مشتریان را تهیه کرده است. اما همچاپ با وجود مشغله‌ی بسیاری که داشته است، مطابق رویکرد و هدف مشتری‌مدار همچنان با ثبات قدم خود جشنواره‌ی هفته‌ی نارنجی و دیگر عرضه‌ها و تخفیف‌های ویژه خود را رها نکرد و نه تنها آنها را برای تامین رضایت خاطر مشتریان حفظ کرد، بلکه سعی در ارتقا و بهبود آنها نیز داشته است.

اما اکنون که همچاپ می‌خواهد پروژه‌های آخر سال خود را برای تولید و تحویل به مشتریان تا پایان سال نهایی کند، جشنواره‌ی هفته‌ی نارنجی نیز در کنار سفارشات معمول همچاپ تا 20 اسفند اجرا می‌شود. البته لازم به ذکر است که درست است هشتمین هفته‌ی نارنجی، آخرین هفته‌ی نارنجی سال 95 است اما این به معنای توقف جشنواره‌ی نارنجی همچاپ نیست. بعد از پایان تعطیلات عید و تقریبا با شروع نیمه‌ی دوم فروردین 96 جشنواره‌ی هفته‌های نارنجی دوباره آغاز خواهد شد و مانند قبل هر هفته محصولی را از طریق قرعه‌کشی با تخفیف‌های سخاوتمندانه عرضه خواهد کرد، البته با این تفاوت که محصولات متنوع جدید همچاپ هم به برنامه‌ی تخفیف‌های این جشنواره‌ اضافه خواهد شد.

به علت زمانی که برای بررسی اولیه فایل گرافیکی و تولید چاپی سفارشات تا قبل از پایان سال لازم است و همچنین با توجه به مهلت 5 روزه‌ای که تا پایان آخرین هفته‌ی نارنجی سال 95 باقی مانده است، آن دسته از کاربرانی که در قرعه‌کشی هفته‌ی نارنجی شرکت کرده‌اند و کد و درصد تخفیف خود را دریافت کرده‌اند، بهترست که برای ارسال سفارش خود هرچه زودتر اقدام کنند. همچنین افرادی هم که به فاکتور رسمی نیاز دارند نیز می‌توانند تا ساعت 17 روز 20 اسفند در قرعه‌کشی شرکت کنند و فورا نیز برای سفارش آن نیز دست بکار شوند.

با اینکه تا کنون تنها نزدیک به سه ماه از آغاز فعالیت فروشگاه آنلاین محصولات چاپی همچاپ می‌گذرد ولی در همین مدت کوتاه با برنامه‌ریزی راهبردی، بکارگیری ماشین‌آلات پیشرفته و ارائه‌ی خدمات و محصولات جدید توانسته تجربه‌ها و اتفاقات جالب و ارزشمندی را برای کسب و کار الکترونیک و صنعت چاپ کشورمان رقم بزند. همچاپ قصد دارد تا پایان سال بهینه‌سازی‌ها و تغییرات مختلف خود را نیز نهائی کند تا سال جدید را با توان و امکاناتی تازه به خدمت‌رسانی خود بپردازد. به امید روزهای بهتر برای سال 96!لینک به کانال تلگرام

مطالب مرتبط

به دنبال چه موضوعی هستید؟

اصول چاپ
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir