021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

| وبلاگ | فتوشاپ


روش های انجام کارها در سریع ترین زمان ممکن در فتوشاپ ـ بخش اول

روش های انجام کارها در سریع ترین زمان ممکن در فتوشاپ ـ بخش اول


با فتوشاپ می توانید کارهای طراحی خود را به طور اتوماتیک انجام دهید. چه اینکه در کار طراحی وب یا طراحی محصولات چاپی باشید، می توانید با فتوشاپ کارهای تکراری و روزمره خود را به نحو شایسته ای انجام دهید.
شاید بزرگترین مشکلی که ممکن است برای شما پیش بیاید این باشد که با فتوشاپ چگونه می توانید ایده های خود را جامه عمل بپوشانید. در این مقاله به چند روش موجود در فتوشاپ اشاره می کنیم که می توانید بوسیله آنها نحوه کارکردن خود را سریع تر و بهتر کنید.

کارهای طراحی  
هرکسی که از فتوشاپ استفاده می کند خوب می داند که بهترین نرم افزار برای کارهای طراحی است. با این نرم افزار می توانید کارهای طراحی خود را در کمترین زمان ممکن انجام دهید.
به همین دلیل است که بهترین نرم افزار برای کارهای طراحی شناخته شده است. عکاس ها نیز با این نرم افزار می توانند کارهای خود را به نحو احسن انجام دهند ولی طراحان باید نسبت به استفاده از این نرم افزار بیشتر دقت کنند.
فتوشاپ بهترین نرم افزاری است که بوسیله آن می توانید کارهای خود را با بهترین و سریع روش ممکن انجام دهید. ولی طراحان می توانند با این نرم افزار کارهای خود را به طور اتوماتیک به انجام برسانند.
می توانید بوسیله این نرم افزار کارهای خود را در یکجا و در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید. لیست کارهای خود را آماده کنید تا در زمان خود نیز صرفه جویی کرده باشید.

تعریف کار جدید در فتوشاپ
 
کارهای جدید را می توانید در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید. حتی در فتوشاپ کارهای تکراری در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود. از آنجایی که قبلا" فتوشاپ را تنظیم کرده اید می توانید فایل های خود را خیلی سریع تر ذخیره کرده و بدین ترتیب در زمان انجام کار، صرفه جویی کنید.
حتی می توانید در فتوشاپ کارهای جدیدی را با روش های ساده تری ایجاد کنید. می توانید به منوی Window>Actions بروید. در این منو می توانید کار جدیدی را برای فتوشاپ تعریف کنید.
در این منو می توانید هر آنچه را که انجام می دهید را به صورت ویدیویی ذخیره کرده و بعدا" آنرا تماشا کنید. حتی می توانید ضبط ویدیویی کار جدید را متوقف کنید و بعد از گذشت مدت زمانی دوباره آنرا شروع به ضبط کنید. در این چنین ویدیویی، فقط در فتوشاپ یک کار جدید را ایجاد کرده و آنرا انجام می دهید. بعد از اینکه کار جدید به انتها رسید، ضبط ویدیو را نیز متوقف کنید. البته برای اطمینان بیشتر می توانید انجام کار جدید را در چندین زمان و به صورت پیاپی ضبط کنید. بعد از اینکه کار جدید را خوب یاد گرفته بودید، می توانید آنرا در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید.
می توانید کارهای فتوشاپ را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید. مثلا" اگر شما قبلا" ذخیره کردن فایل را یاد گرفته باشید در این صورت اصلا" لازم نیست برای این کار ویدیویی را ضبط کنید. بخاطر داشته باشید که این یک کار عمومی بوده و در کلیه پروژه ها می توانید کلیه فایل های خود را در سریع ترین زمان ممکن ذخیره کنید. و همچنین می توانید در برخی پروژه ها، کارهای موقتی و خاص را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید.  

 لینک به کانال تلگرام

مطالب مرتبط

جسیکا هلفند
21 خرداد 1396

جسیکا هلفند

تحریریه همچاپ
هدایای مخصوص تبلیغاتی
28 تیر 1396

هدایای مخصوص تبلیغاتی

تحریریه همچاپ

به دنبال چه موضوعی هستید؟

اصول چاپ

پربازدیدترین مطالب


نحوه طراحی مهر لاستیکی در نرم افزار فتوشاپ
1 آذر 1395

نحوه طراحی مهر لاستیکی در نرم افزار فتوشاپ

تحریریه همچاپ
آموزش طراحی کارت تبریک در هر مناسبتی
19 مهر 1395

آموزش طراحی کارت تبریک در هر مناسبتی

تحریریه همچاپ
طراحی پوستر لارج فرمت
10 مهر 1395

طراحی پوستر لارج فرمت

تحریریه همچاپ
ایجاد قالب برای طراحی آگهی در فتوشاپ
22 مهر 1395

ایجاد قالب برای طراحی آگهی در فتوشاپ

تحریریه همچاپ
قالب های متنوع فتوشاپ کاغذی
1 آبان 1395

قالب های متنوع فتوشاپ کاغذی

تحریریه همچاپ
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir