021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

| وبلاگ | بهتر است بدانید


چاپ سلف سرویس، آینده صنعت چاپ

چاپ سلف سرویس، آینده صنعت چاپ


صنعت چاپ مانند مشاغل دیگر هزینه های متغیر و ثابت خود را دارد. آیا می توان با چاپ محتوای وب دیگر هزینه ها را کاهش داد؟
یکی از روش های کاهش هزینه ها و سودبخش کردن چاپ این است که مشتریان بتوانند خود سفارشات خود را چاپ گرفته و تنها روشی است که می توان با آن هزینه ها را کاهش داد. مانند هر کسب و کاری می توانید صنعت چاپ را به صورت سلف سرویس درآورید، و صد البته چنین کاری در صنعت چاپ به آسانی انجام می شود. زمانی که چاپ سلف سرویس به کارگرفته شود، هزینه های مدیریتی به میزان 30 ـ 40% کاهش خواهد یافت، بدین طریق می توان به همه مشتریان بهترین خدمات را با قیمت پایین ارائه داد. چنانکه بسیاری از صنایع مواد غذایی چنین تجربه ای را پشت سر گذاشته اند.
البته در هر حال ارتباط با انسان ها یک ضرورت است ولی شما می توانید در صورت ضرورت این چنین ارتباطی را از بین ببرید تا بتوانید کارهای خود را هرچه سریع تر انجام دهید. چاپ محتوای وب، یکی از بهترین روش ها برای افزایش فروش، حساب های کاربری، دریافت و تحویل سفارشات ، هماهنگی با چاپخانه و ایجاد تصاویر گرافیکی مشتریان و تاییدیه آنها می تواند بخاطر ایجاد راحتی و ایجاد ارزش افزوده و به کاربستن چاپ محتوای وب به شیوه درست، حذف شود.


دلایل برتری چاپ سلف سرویس
1.    الزام اختصاص دادن زمان و انرژی برای چاپ، ابداعی روشی جدید برای چاپ درست و صحیح، امکان بروزرسانی صنعت چاپ و ارسال تصاویر گرافیکی و متون بوسیله ایمیل از سوی مشتریان
2.    پایان کابوس هزینه های بالاسری هنگام تولید محصولات چاپی
3.    امکان کنترل خرید مشتریان و روندهای پیش از خرید و بعد از خرید
حالا از نزدیک به چاپ سلف سرویس نگاهی می اندازیم و کلیه فواید این روش چاپی جدید را بررسی می کنیم.
1.    چاپ سلف سرویس،روشی مطمئن و ارزان
در روش چاپ محتوای وب، دیگر لازم نیست که هر برای سفارش نفر به خصوصی را مشخص کنید و حتی برای تک تک مشتریان نیز نفرات به خصوصی را از تیم پشتیبانی مشخص کنید، هریک از مشتریان می توانند به تنهایی و براحتی سفارشات خود را ثبت کنند، و در صورت ضرورت می توانید از تیم پشتیبانی چاپخانه خود نیز کمک بگیرید.
در این روش می توانید با تک تک مشتریان خود ارتباط برقرار کنید، آنها را نسبت به آپلود تصاویر گرافیکی راهنمایی کرده و حتی از نظرات و انتقادات و پیشنهادات آنها باخبر شوید، در این روش می توانید می توانید بدون مداخله انسانی به کلیه کارهای خود برسید.
2.    راحتی و برتری چاپ سلف سرویس نسبت به چاپ حضوری و تمام مدت
صنعت چاپ، دیجیتالی شده و بنابراین مشتریان نیز در انتخاب و چاپ محصولات چاپی، آزاد هستند، آنها می توانند در چاپ آنلاین رنگ و تعداد سفارشات خود را مشخص کرده و مشتریان می توانند در هر زمان و مکانی محصولات مورد علاقه خود را سفارش دهند. البته شاید مشتریان متوجه نباشند که چاپ و ارسال محصولات آنها هزینه بر و زمان بر است و به همین دلیل کاربران گاهی اوقات این چنین هزینه هایی را تشخیص نمی دهند. البته بعضی از مشتریان دوست دارند که محصولات خود را به صورت حضوری در چاپخانه مشاهده کنند و این چنین کاری را نسبت به چاپ سلف سرویس می پسندند. چاپ محتوای وب یکی از بهترین روش هایی است که همه مشتریان و کاربران می توانند به طور کامل از خدمات چاپ آنلاین برخوردار شوند.
شاید هزینه های چاپ سلف سرویس ناچیز به نظر برسد، ولی باید بگوییم که چاپ هریک از محصولات زمان بر بوده و باید تک تک مشتریان را آموزش داد تا بتوان کلیه محصولات را با هزینه های پایین تری چاپ کرد. چاپ محتوای وب تنها روشی است که مشتریان می توانند با چاپ سلف سرویس آشنا شده و نیازی نباشد که در چاپخانه حضور داشته باشند.
3.    چاپ سلف سرویس، راحتی و آسایش چاپخانه داران
به عوض اینکه یک تیم کاری در کنار هم باشند تا محصولات چاپ شود، همه فرایندها کانالیزه می شود و تمامی کارها مانند، لایه گذاری،پرفوراژ محصول، چاپ محصول، مدیریت ماشین آلات چاپ و سایر موارد به صورت اتوماتیک به انجام می رسد. در این روش نه تنها از ظرفیت کامل ماشین آلات چاپ استفاده می شود، بلکه هزینه های بالاسری و هزینه نگهداری ماشین آلات نیز حذف خواهد شد.
چاپ محتوای وب تنها روشی است که می توانید چاپ سلف سرویس را آسانتر انجام دهید. در این روش می توانید به همه الزامات مشتری رسیدگی کنید، محصولات باکیفیت چاپ کرده، انبارگردانی با هزینه پایین را و موارد دیگری را تجربه خواهید کرد.

 لینک به کانال تلگرام

مطالب مرتبط

اهمیت تقویم
9 مرداد 1396

اهمیت تقویم

تحریریه همچاپ
گزینه‌های طراحی و چاپ کتابچه‌ها
6 اردیبهشت 1396

گزینه‌های طراحی و چاپ کتابچه‌ها

تحریریه همچاپ

به دنبال چه موضوعی هستید؟

اصول چاپ

پربازدیدترین مطالب


نصب پوستر بدون آسیب به دیوار یا پوستر!
6 بهمن 1395

نصب پوستر بدون آسیب به دیوار یا پوستر!

تحریریه همچاپ
طلاکوب سرد یا طلاکوب گرم، کدام بهتر است!
2 آذر 1395

طلاکوب سرد یا طلاکوب گرم، کدام بهتر است!

تحریریه همچاپ
نکات مهم روان‌شناسی کارت ویزیت
1 دی 1395

نکات مهم روان‌شناسی کارت ویزیت

تحریریه همچاپ
آناتومی کارت دعوت عروسی
20 آبان 1395

آناتومی کارت دعوت عروسی

تحریریه همچاپ
از جوهر‌های چاپی بیشتر بدانیم!
2 آذر 1395

از جوهر‌های چاپی بیشتر بدانیم!

تحریریه همچاپ
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir