021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

| وبلاگ | بهتر است بدانید


مستندسازی دیجیتالی با نرم افزار Eversign ـ بخش اول

مستندسازی دیجیتالی با نرم افزار Eversign ـ بخش اول

بیشتر مشاغل سعی می کنند که اسناد خود را به صورت دیجیتالی مستندسازی کنند. نرم افزار Eversign به شما کمک می کند تا مدارک خود را به صورت دیجیتالی مستندسازی کنید و از آشفتگی های آرشیو کاغذی خود جلوگیری کنید.

با این نرم افزار رایگان و آنلاین Eversign  آآمی توانید مدارک خود را به صورت الکترونیکی صحافی کرده و در فضای بایگانی خود صرفه جویی نمایید. با این نرم افزار می توانید کلیه مدارک را مستندسازی کنید. در این مقاله این نرم افزار را بررسی می کنیم.

نرم افزار Eversign

این نرم افزار مبتنی بر کسب و کار بوده و می توانید کلیه اسناد خود را در هر اندازه ای به صورت الکترونیکی مدیریت کنید. با این نرم افزار می توانید بسیاری از کارهای خود را همزمان انجام داده بخاطراینکه دیگر نگران این قضیه نيستيد که همکاران دیگر ، مدارک را دوباره از بایگانی به میز شما بازمی گردانند تا آنها را به صورت الکترونیکی بایگانی کنید. مزیت دیگر این نرم افزار این است که در هر دستگاه خروجی می توانید مدارک خود را به صورت الکترونیکی آرشیو کنید، کاربران می توانند از هر مکانی و در هر زمانی مدارک خود را به صورت الکترونیکی آرشیو کنند.

این نرم افزار با نرم افزارهای وب مانند اورنوت،گوگل درایو ، درایو باکس و اوپن درایو سازگاری دارد و کاربران می توانند از هر جایی فایل های خود را مدیریت کنند.

ویژگی ها و عملکردهای نرم افزار

 • مناسب افراد و صاحبان مشاغل آزاد، امکان ذخیره اسناد و مدارک در محیط ذخیره ابری
 • مناسب مشاغل کوچک تا متوسط، کاهش کاغذبازی و صرفه جویی در مبلغ این روش بایگانی
 • مناسب مشاغل بزرگ، امکان بایگانی اسناد به صورت الکترونیکی و صرفه جویی در زمان

فروشندگان می توانند مدارک مالی خود را براحتی بایگانی کنند، این نرم افزار، کامل و بی نقص است. با این نرم افزار می توانید کلیه قراردادها، قراردادهای خرید، فروش، و وکالت، فروش، هر نوع موافقت نامه ،نامه های فروش ویژه یا تخفیف و استخدام، پروپوزال های فروش یا هر مدارک دیگری را بایگانی کنید.

امضای الکترونیکی

ایجاد مدارک الکترونیکی مهم ترین مشخصه این نرم افزار است. کاربران می توانند همانند روش های سنتتی ، مدارک را امضاء کرده و آنها را بایگانی کنند، می توانید امضای خود را اسکن کرده یا اینکه در نرم افزار ، امضای خود را ایجاد نمایید.

با این چنین نرم افزاری می توانید براحتی اسناد خود را خیلی راحت آپلود کرده و دیگر لازم نیست که شخص ثالثی این چنین کاری را انجام دهد، هر شخصی که کارهای مدارک را انجام می دهد می تواند به شخصه آنها را امضاء کند، حتی مشتریان ، شرکاء نیز می توانند از هر مکانی ، مدارک و اسناد خود را امضاء کرده و در نرم افزار آپلود کنند. چند کاربره بوده و افراد می توانند همزمان مدارک خود را در نرم افزار آپلود کنند تا کارهای اداری و مالی آن به انجام برسد.

در این نرم افزار بعد از ممهور شدن مدارک،؛ بایگانی کردن آنها الزامی است. زمانی که مدارک ممهور می شود، صحت آنها تایید شده و بعد از آن مورد تایید شرکت خواهد بود.

مشخصات مهم نرم افزار    

در عین اینکه با این نرم افزار مدارک خود را به صورت الکترونیکی بایگانی مي کنید، در عین حال می توانید مدارک خود را در محیط ابری که بخشی از کارهای روزانه شماست ذخیره نمایید.

مشخصات مهم نرم افزار بدین قرار است:

 • امنیت مدارک: ذخیره مدارک در محیط ابری و ارسال آن به سرورها
 • ویرایش مدارک: آپلود مدارک درقالب PDF و امضاء الکترونیکی با بخش ویراستاری
 • پیگیری: پیگیری کلیه تغییرات براساس اسم و آدرس ، زمان و مشخصات IP کامپیوتر
 • قالب ها: ایجاد قالب های شخصی شده در برگه های معمولی در چند ثانیه
 • گزینه های چند مشاغلی: امکان بایگانی مدارک چندین شغل
 • مدیریت تیمی
 • مدیریت تماس با مشتریان و شرکاء: امکان ایجاد نام کاربری و رمز عبور همراه با نرم افزارهای کاربردی، و نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان، سازگار با دراپ باکس، زوهو و سایر نرم افزارها
 • رابط برنامه نویسی: امکان امضاء الکترونیکی با استفاده از نرم افزارهای REST API.

امنیت بسیار بالا

براي اطمينان از اينكه مدارك شما صحافي و بايگاني مي شود، اين نرم افزار الزامات امنيت و سنديت را برآورده مي كند كه در سراسر جهان اين چنين الزاماتي رعايت مي شود.

اطلاعات با استفاده از برنامه هاي كاربردي رابط هاي كاربري پردازش مي شود كه با استفاده از پروتكل HTTP 256 بيتي كدگذاري مي شود. امضاي ديجيتالي نشان مي دهد كه مدارك به صورت الكترونيكي امضاء مي شوند و اين چنين نرم افزاري از امنيت بالايي برخوردار است.

به هنگام امضاء صحت هريك از مدارك بررسي مي شود و اسم، آدرس ايميل ، آدرس IP و زمان امضاء هريك از مشتريان بررسي مي شود تا درستي و صحت آن مشخص شود. مداركي كه اعتبار آنها منقضي شده باشد به طور اتوماتيك در زمان مشخصي از سيستم حذف مي شود.لینک به کانال تلگرام

مطالب مرتبط

تبلیغ چاپ آنلاین ـ بخش اول
21 مرداد 1396

تبلیغ چاپ آنلاین ـ بخش اول

تحریریه همچاپ

به دنبال چه موضوعی هستید؟

اصول چاپ

پربازدیدترین مطالب


نصب پوستر بدون آسیب به دیوار یا پوستر!
6 بهمن 1395

نصب پوستر بدون آسیب به دیوار یا پوستر!

تحریریه همچاپ
طلاکوب سرد یا طلاکوب گرم، کدام بهتر است!
2 آذر 1395

طلاکوب سرد یا طلاکوب گرم، کدام بهتر است!

تحریریه همچاپ
نکات مهم روان‌شناسی کارت ویزیت
1 دی 1395

نکات مهم روان‌شناسی کارت ویزیت

تحریریه همچاپ
آناتومی کارت دعوت عروسی
20 آبان 1395

آناتومی کارت دعوت عروسی

تحریریه همچاپ
از جوهر‌های چاپی بیشتر بدانیم!
2 آذر 1395

از جوهر‌های چاپی بیشتر بدانیم!

تحریریه همچاپ
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir