021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

| وبلاگ | بهتر است بدانید


تبلیغ چاپ آنلاین ـ بخش دوم

تبلیغ چاپ آنلاین ـ بخش دوم

 

  1. طراحی وب سایت ـ اولین کاری است که باید انجام دهید، اگر وب سایت را درست طراحی کرده باشید، کارهای چاپی شروع می شود، باید وب سایت را خیلی خوب و کارامد طراحی کرده باشید، چاپ آنلاین یک تجارت الکترونیکی است و به همین دلیل باید وب سایت کارامدی را برای چاپ آنلاین طراحی کنید طوری که همه نیازهای شما و مشتریان را برآورده کند. زمانی که کلیه تنظیمات وب سایت را شروع می کنید، وب سایت چاپ آنلاین شما باید بدون اشکال بوده، و هدف خود را نیز باید از همان ابتدا مشخص کرده باشید.حتما" راجع به محتوایی که می خواهید در وب سایت درج کنید خیلی دقت داشته باشید، شرکت، تیم طراحی ،تیم محتوا، خود را معرفی کنید، راجع به آموزش مشتریان نیز فکر کنید، محصولات، وبلاگ،جزئیات تماس، فروش ویژه، تخفیف، سوددهی، و سیاست بازپرداخت، شرایط و اصطلاحات و سایر موارد را در وب سایت خود مشخص کنید.

نحوه شروع ـ می توانید وب سایت استاتیک راه اندازی کنید که در آن تعداد صفحات وب سایت اندک است.البته بعضی از صفحات وب سایت نسبت به بقیه استاندارد بوده و باید تحت هر شرایطی وجود داشته باشد، صفحاتی مانند ، معرفی شرکت، تماس مشتریان با شما، صفحات مربوط به محصولات، و وبلاگ از جمله این صفحات است. وبلاگ خیلی مهم است و می توانید با درج مقالات معتبر و درست بر اعتبار وب سایت خود بیفزایید. در حال حاضر انواع و اقسام وب سایت های تجارت الکترونیکی وجود دارد و می توانید با مقایسه وب سایت خود با این منابع، الزامات آن را شناسایی کنید. البه برای شروع می توانید صفحات وب سایت خود را کم درنظر بگیرید طوری که بتوانید همه صفحات آنرا هر روز بروزرسانی کنید تا تعداد نفرات بازدیدکننده وب سایت را افزایش دهید.

  1. بهینه سازی موتور جستجوی وب سایت ـ زمانی که وب سایت خود را راه اندازی کردید، سئوی آنرا شروع کنید. می توانید از متخصصان اینترنت و وب کمک بگیرید و سئوی وب سایت خود را بالا ببرید و این فرایند همیشگی است و هیچ وقت تمام نمی شود. سئو،آگاهی به نکات و عملکردهای موتور جستجوی گوگل است تا رتبه وب سایت که در نتایج جستجو بهتر شود.سئو به شما کمک می کند تا مشتریان زمانی که محصولات شما را در اینترنت جستجو می کنند،رتبه وب سایت بهینه شده و نسبت به بقیه بالا باشد.

نحوه شروع ـ هرکاری که وب سایت ها دیگر انجام می دهند را نباید تکرار کنید. بعضی از صاحبان مشاغل آزاد،سئوی وب سایت را خود را به صورت آنلاین دستکاری می کنند و خیلی زود به سراغ نتایج می روند. حتما" برای اینکار یک متخصص وب را استخدام کنید. نسبت به سئوی وب سایت خیلی با احتیاط عمل کنید، و آنرا در همه صفحات وب سایت مانند ، عنوان صفحه، تگ ها، کلمات کلیدی و سایر موارد به کار بگیرید. البته اگر برای شما مقدور باشد سئوی وب سایت خود را برای وب سایت هایی مانند ، Google AdWords, PPC, AdRoll نیز بهینه کنید.

البته شرکت های اینترنتی نیز می توانند در این زمینه به شما کمک کنند و تمامی کارهای شما را برای طراحی و بهینه سازی رتبه وب سایت انجام می دهند.

  1. بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی ـ تبلیغات از طریق شبکه های اجتماعی لزوما" به معنی معرفی محصول در این شبکه ها نیست، بلکه این نوع تبلیغ باعث می شود که برند شما در بین سایر برندها معرفی و تبلیغ شود. از آنجایی که صنعت چاپ مملو از تصاویر گرافیکی، رنگ ها، و طرح های جذاب است، شما نیز صنعت چاپ خود را ماهرانه و زیبا به مشتریان معرفی کنید.

نحوه شروع ـ در شبکه های اجتماعی حتما" حساب کاربری ایجاد کنید. شبکه های اجتماعی بسیار زیادند، بنابرابن متناسب با حوزه کاری خود، در چند شبکه کسب و کار خود را معرفی کنید. بخاطر داشته باشید که تبلیغات شما باید به لحاظ بصری جذاب باشد، تنها در این صورت است که مشتریان احتمالی را جذب خواهید کرد.

  1. ایمیل مارکتینگ ـ زمانی که وب سایت خود را راه اندازی کرده باشید، و سئو را انجام داده باشید، مردم به تدریج از وب سایت شما بازدید خواهند کرد. خبرنامه وب سایت را راه اندازی کنید و به مشتریان خود ایمیل بزنید و نظرات آنها را در مورد وب سایت خود جویا شوید. قبل از این کار، لیست همه آدرس های ایمیل را تهیه کنید.نحوه حرکت بین صفحات وب سایت را نیز کنترل کنید که این قضیه به  Google analytics کمک می کند، هرچقدر صفحات وب سایت بیشتر باشد به همان نسبت نتایج جستجوی نیز برای وب سایت شما بهتر خواهد بود. Google analytics در این زمینه به شما کمک می کند.

نحوه شروع ـ لیست ایمیل مارکتینگ خود را تهیه کنید و به همه مشتریانی که در وب سایت شما ثبت نام کرده اند ایمیل ارسال کنید. البته می توانید لیست مخاطبان خود را از منابع دیگری فراهم نمایید، افرادی که می توانند برای شما همان مشتریان احتمالی هستند. نرم افزارهای خیلی زیادی برای ایمیل مارکتینگ وجود دارد هم نحوه استفاده از آن آسان بوده و چندان هم گران نیستند. مطمئن باشید که ایمیل مارکتینگ مثمرثمر واقع خواهد شد و به طور یقین افرادی از وب سایت شما بازدید خواهند کرد.

  1. محصولات و خدمات باکیفیت ـ هیچ چیزی نمی تواند جایگزینی برای کالاها و خدمات باکیفیت باشد. با پیشرفته ترین دستگاه های چاپ، محصولات چاپی را چاپ کرده و به مشتریان خدمات بدهید. خدماتی که به مشتریان ارائه می دهید باید همیشگی باشد و همیشه بتوانید کالاها و خدمات باکیفیت را به مشتریان ارائه دهید. باید همه صفحات وب سایت و مخصوصا" ثبت سفارش را آماده کنید تا مردم بتوانند به شما سفارشات چاپی خود را ارسال کنند. اینترنت این روزها تا حدودی از مشکلات کاسته و به همین دلیل است که بسیاری از چاپخانه های بزرگ و معروف توانسته اند با چاپ آنلاین به سودهای کلانی دست یابند و تنها با این روش به مشتریان خود خدمات ارائه می کنند.

نحوه شروع ـ در وب سایت جدیدترین تکنولوژی های چاپ محصولات را معرفی کنید تا مشتریان نیز نسبت بدان آگاهی داشته باشند. نرم افزارهای بسیار زیادی وجود دارد که می توانید نحوه چاپ محصولات خود را کاملا" سفارشی کرده و آنها را در وب سایت خود معرفی کنید، با این کار مشتریان نیز براحتی می توانند قیمت محصولات و خدمات شما را براحتی برآورد کرده و سفارشات خود را ارسال کنند، حساب های کاربری مشتریان باید خاص و منحصربفرد باشد و حتما" تاییدیه مشتریان خود را دریافت کنید، مشتریان باید بتوانند تصاویر گرافیکی سفارشات خود را براحتی آپلود کرده و آنها را نیز به صورت آنلاین چاپ کنند.

این ها نکات مربوط به نحوه چاپ آنلاین بود که برای شما معرفی کردیم. وب سایت همچاپ یکی از بهترین وب سایت های چاپ آنلاین است. در این وب سایت می توانید سفارشات خود را تنها در چند مرحله ثبت کرده و بعد از مشخص شدن زمان تحویل، آنرا دریافت کنید.

 لینک به کانال تلگرام

مطالب مرتبط

موافقان و مخالفان برگه قیمت ـ بخش دوم
26 خرداد 1396

موافقان و مخالفان برگه قیمت ـ بخش دوم

تحریریه همچاپ

به دنبال چه موضوعی هستید؟

اصول چاپ

پربازدیدترین مطالب


نصب پوستر بدون آسیب به دیوار یا پوستر!
6 بهمن 1395

نصب پوستر بدون آسیب به دیوار یا پوستر!

تحریریه همچاپ
طلاکوب سرد یا طلاکوب گرم، کدام بهتر است!
2 آذر 1395

طلاکوب سرد یا طلاکوب گرم، کدام بهتر است!

تحریریه همچاپ
نکات مهم روان‌شناسی کارت ویزیت
1 دی 1395

نکات مهم روان‌شناسی کارت ویزیت

تحریریه همچاپ
آناتومی کارت دعوت عروسی
20 آبان 1395

آناتومی کارت دعوت عروسی

تحریریه همچاپ
از جوهر‌های چاپی بیشتر بدانیم!
2 آذر 1395

از جوهر‌های چاپی بیشتر بدانیم!

تحریریه همچاپ
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir