021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

| وبلاگ | عمومی


ایجاد عکس دیواری روی پارچه مخصوص نقاشی

ایجاد عکس دیواری روی پارچه مخصوص نقاشی

پیش تر درباره استفاده از چاپ روی پاچه مخصوص نقاشی برای طراحی داخلی خانه صحبت کرده بودیم و در این هفته درباره نحوه خلق یک عکس دیواری مطالبی را بیان خواهیم کرد.

عکس دیواری مجموعه ای از عکس هایی است که قاب گرفته شده و خانواده آنها را روی دیوار نصب می کنند تا به عنوان یک خاطره از آن یاد کنند، شما خودتان نیز می توانید یک عکس دیواری را ایجاد کنید و با عکس هایی که گرفته اید مجموعه عکس دیواری را ایجاد کرده و خاطرات خودتان را به دیگران نشان دهید.
باوجوداین،فکر می کنیم که چاپ روی پارچه مخصوص نقاشی ایده بهتری باشد بخاطراینکه این چنین ایده ای هیچ آشفتگی ندارد و در صورت لزوم می توانید تمامی عکس های دیواری را مشابه هم بسازید تا نوعی انطباق و تطبیق گرافیکی را ایجاد نمایید.
 تابلو دیواری
مکان
در وهله اول به جایی که می خواهید تابلوهای عکس خود را آویزان کنید فکرکنید، مخاطبان هدف شما چه کسانی هستند؟ آیا اعضای خانواده شما باید آنها را مشاهده کنند یا کسان دیگری مخاطب هدف شما هستند؟ محل نصب عکس های دیواری خود را مشخص نمایید، آیا باید در محل خصوصی مانند اتاق خواب نصب شود یا قرار است که در کتابخانه ،و کسانی که به کتابخانه  می آیند آنها را مشاهده کنند که در این صورت باید دیواری بزرگی را انتخاب کنید.
نحوه طراحی
چند نفر از مردم عکس های دیواری شما را ملاحظه خواهند کرد، آیا باید یک قاب عکس تکی را روی دیوار نصب کنید یا باید مجموعه ای از عکس ها را روی دیوار نصب نمایید. بنابراین این شما هستید که باید در این مورد تصمیم گیری نمایید ، عکس های دیواری را باید به گونه ای نصب کنید که درهم و برهم و آشفته به نظر نرسند و کاملا" جدا ازهم و قابل تشخیص باشند. می توانید از چند ایده زیر که آنها را مطرح کردیم استفاده کنید:
نصب متقارن عکس ها ـ می توانید یک پارچه مخصوص نقاشی بلندی را انتخاب کنید و عکس های دیواری خود را روی آن نصب کنید تا اینکه در نهایت فضایی را اشغال کرده و مجموعه ای از عکس های دیواری را تشکیل دهد.
اشکال خاص عکس های دیواری ـ این نوع ایده قدری پیچیده است و لازم است که با برنامه ریزی این کار را انجام دهید، و می توانید عکس های دیواری خود را به شکل دایره، شش ضلعی، یا حتی قلب درست کنید، خلاصه هر شکلی را که می خواهید مجموعه عکس های دیواری خود را بدان گونه بسازید.
ردیفی از عکس های دیواری ـ می توانیم بگوییم که شاید این روش، روش ساده تری باشد، می توانید عکس ها را در سه قاب تهیه کرده و آنها را پهلوی یکدیگر قرار دهید. حتی می توانید عکس های مشابه هم کنار هم بچینید و عکس های دیواری مشابه را کنارهم قرار دهید.
 تابلو دیواری
برنامه ریزی برای ایجاد عکس دیواری
شما باید از همان ابتدا شکل خاص عکس های دیواری و محتوای عکس ها، و نحوه تاثیرگذاری بر مخاطب را مشخص کنید. باید عکس های دیواری را بزرگ چاپ کنید طوری که همه دیوار را بپوشاند تا بتوانید بیشترین تاثیر را بر مخاطب هدف خود بگذارید.
حتی می توانید ایده های خود را از قبل روی کاغذی بنویسید و بعدا" براساس همان ایده ها، عکس های خود را چاپ کنید. حتی می توانید با چند مشاور در این زمینه مشورت و صحبت کنید تا در مورد اندازه و حاشیه گذاری عکس ها با شما گفتگوی را داشته باشند. توصیه می کنیم که بخشی از دیوار خود را دست نخورده رها کنید تا بیشترین تاثیر را روی مخاطب خود داشته باشید.
امیداوریم با این مقاله بتوانید یک مجموعه عکس های دیواری جالب توجهی را خلق کنید، و حتی این نوع عکس ها را دقیق تر روی پارچه مخصوص نقاشی چاپ کنید، بدین ترتیب قادر خواهید بود تا روی مخاطب هدف خود بیشترین تاثیر را بگذارید.

تابلو دیواری

برچسب ها و کلمات کلیدی: دکوراسیون ، طراحی ، عکس


لینک به کانال تلگرام

مطالب مرتبط

طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ
17 آذر 1395

طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ

تحریریه همچاپ

به دنبال چه موضوعی هستید؟

اصول چاپ

پربازدیدترین مطالب


دانلود مجموعه آیکون ها
2 آبان 1395

دانلود مجموعه آیکون ها

تحریریه همچاپ
شش منبع رایگان عالی برای طراحان گرافیک
20 آبان 1395

شش منبع رایگان عالی برای طراحان گرافیک

تحریریه همچاپ
سه مرحله‌ در طراحی استیکر
6 آبان 1395

سه مرحله‌ در طراحی استیکر

تحریریه همچاپ
طراحی اتیکت‌های آویزان پوشاک
19 دی 1395

طراحی اتیکت‌های آویزان پوشاک

تحریریه همچاپ
راهنمای ایجاد سایه‌های خاکستری گرم و سرد
20 آبان 1395

راهنمای ایجاد سایه‌های خاکستری گرم و سرد

تحریریه همچاپ
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir