021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

| وبلاگ | عمومی


سه مرحله‌ در طراحی استیکر

6 آبان

سه مرحله‌ در طراحی استیکر

شما با آگاهی از راه و روش صحیح طراحی استیکر می‌توانید خیلی سریع و راحت این کار را انجام دهید. اگر بخواهید استیکری برای برندینگ یک کمپانی طراحی کنید، محصولات و خدمات خود را تبلیغ نمایید، استیکرها را برای بفروشید یا از آنها برای سرگرمی خانواده و دوستان خود استفاده کنید، تنها کافیست یک الگوی رایگان استیکر را دانلود نموده و سپس با استفاده از نکات راهنمایش آن را طرح‌بندی کنید و متناسب با کاربردشان با استفاده از متریال مختلفی استیکر خود را چاپ کنید. با پیروی از مراحل زیر می‌توانید در مسیر درستی حرکت کنید و استیکرهای حرفه‌ای را چاپ کنید.

الگوی استیکر رایگانی را دانلود کنید

اولین مرحله برای طراحی استیکر خود دانلود یک الگو Template صفحه‌بندی استیکر رایگان است. شما به الگوی صفحه‌بندی نیاز دارید که شکل، سایز، رزولوشن و مدل رنگ (Color Mode) لازم برای چاپ استیکر موفق را آماده داشته باشد. الگوی صفحه‌بندی استیکر همچنین نکات راهنمای مفیدی دارد که به شما در نحوه‌ی جاگذاری صحیح طرح‌های استیکر اطلاعات لازم را می‌دهد: خطوط حاشیه‌بری که پس‌زمینه را به لبه متصل سازد، خطوط برش که نشان می‌دهد استیکرها بعد چاپ از کجا برش می‌خورند، حدود امن که نشانگر این است که طرح اصلی‌تان کجا باید قرار بگیرد تا موقعیت مناسبی داشته باشد. الگوهای صفحه‌بندی استیکر رایگان هیچ عنصر گرافیکی را در خود ندارند و شما مختار هستید که استیکر خود را مطابق میل خود طراحی سفارشی کنید.

استیکر خود را به صورت سفارشی طراحی نمایید

الگوی استیکر رایگان خود را در برنامه‌ی ویرایش گرافیکی موردعلاقه‌ی خود مانند Illustrator یا Photoshop و غیره باز کنید. سپس مهارت‌های طراحی خود را بکار ببندید. اگر دانش خوبی از نرم‌افزارهای گرافیکی داشته باشید، مشکلی از این بابت نخواهید داشت. اما اگر طراح گرافیک نیستید و با این‌حال می‌خواهید استیکر خود را طراحی کنید، هیچ اشکالی ندارد. کافیست در فضای وب آنلاین شوید تا به منبع عظیمی از تصاویر، کلیپ‌آرت، نگاره‌ها و دیگر انواع گرافیکی دسترسی پیدا کنید و از آنها برای طراحی استیکر خود استفاده کنید. همچنین می‌توانید به‌آسانی از عکس یا لوگوی پیش‌طراحی شده ی خود استفاده کنید.دقت کنید که پس‌زمینه‌تان بیشتر از خطوط حاشیه‌بری الگو ادامه پیدا کنند و طرح اصلی استیکر نیز در محدوده‌ی امن الگو قرار گرفته باشند. در پایان، یک‌بار دیگر تصویر گرافیکی استیکر خود را مورد بازبینی قرار دهید. در صورت رضایت، فایل خود را ذخیره کنید. حالا دیگر موقع پرداختن به چاپ استیکرتان است.

طرح استیکر خود را چاپ کنید

چاپ طرح استیکر شاید ساده‌ترین بخش ماجرا باشد، اما هنوز مواردی وجود دارد که باید تصمیماتی در قبال آنها بگیرید. اگر قرار است استیکرتان در فضاهای خارجی استفاده شود، استیکر باید روی متریال وینیل یا پلی‌استر با جوهر سویا چاپ شود تا از رنگ‌پریدگی و آسیب‌های دیگر مصونیت پیدا کنند. اگر استیکرتان تنها در فضاهای داخلی کاربرد دارد، می‌توانید آن را روی گزینه‌های قبلی یا کاغذ سلفون گلاسه نیز چاپ کنید. استیکرهای مناسب فضاهای خارجی لایه‌ای از روکش UV دارند که دوام و ماندگاری آنها را بالا می‌برد. استیکرهای مناسب فضاهای داخلی به‌منظور راحتی استفاده به صورت برچسبی و بازشونده تولید می‌شوند.

 

 لینک به کانال تلگرام

مطالب مرتبط

کارت ویزیت مخصوص اهالی صنعت توریسم
17 بهمن 1395

کارت ویزیت مخصوص اهالی صنعت توریسم

تحریریه همچاپ

به دنبال چه موضوعی هستید؟

اصول چاپ

پربازدیدترین مطالب


دانلود مجموعه آیکون ها
2 آبان 1395

دانلود مجموعه آیکون ها

تحریریه همچاپ
شش منبع رایگان عالی برای طراحان گرافیک
20 آبان 1395

شش منبع رایگان عالی برای طراحان گرافیک

تحریریه همچاپ
طراحی اتیکت‌های آویزان پوشاک
19 دی 1395

طراحی اتیکت‌های آویزان پوشاک

تحریریه همچاپ
سه مرحله‌ در طراحی استیکر
6 آبان 1395

سه مرحله‌ در طراحی استیکر

تحریریه همچاپ
سایزهای استاندارد چاپ پوستر
2 اردیبهشت 1396

سایزهای استاندارد چاپ پوستر

تحریریه همچاپ
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir