021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

| وبلاگ | محصولات


ست اوراق اداری با همچاپ

شش حالت گوناگون

ست اوراق اداری با همچاپ

ست اوراق اداری شامل مجموعه سربرگ، کارت ویزیت و پاکت نامه است، و در مواردی نیز اقلامی همچون کاغذ یادداشت، در کنار آن‌ها ارائه می‌شود. سایز آنها شامل کلیه سایز های خاص و استاندارد، A4 ، A5   تعریف شده و از  گرماژ 80، 100، 120 تحریر استفاده شده است.
ست اوراق اداری یکی از مهمترین ملزومات یک اداره، شرکت یا سازمان بوده و نشان دهنده اعتبار آن برند است، ابزاری برای  بازاریابی و ترویج هویت برند که  می تواند اولین قدم یک مجموعه جهت برند سازی و ورود به یک کسب و کار حرفه ای باشد. این مجموعه می تواند بسیار ساده وفقط شامل سربرگ، پاکت نامه و بیزنس کارت بوده و یا بسیار حرفه ای باشد. از ویژگی های ست های اداری طراحی یکسان در کلیه محصولات و یکنواختی رنگ چاپ و هویت سازمانی، همچنین قیمت چاپ مناسب آنها است.
برای ست اوراق اداری، خدمات تکمیلی مانند سرچسب اوراق اداری و یا بصورت اوراق آزاد، در چسب پاکت نامه بصورت چسب دو طرفه، زیپ دار نمودن درب پاکت به همراه چسب دو طرفه در نظر گرفته شده است.
سربرگ:
اوراق مورد استفاده شرکت ها جهت مکاتبات اداری و بین سازمانی و درون سازمانی.... و بصورت کاملا  رسمی هستند، درهر شرکت از سربرگ خاص آن شرکت استفاده شده و مشخصات مورد نیاز در یک سربرگ بطور معمول وظايف شركت، آدرس و مشخصات شركت در سربرگ خواهد بود، همچنين آرم شركت، تاريخ، شماره، پيوست در سربرگ ذكر مي شود و معمولا با پاکت نامه و باقی اقلام ست اداری هماهنگ می شود.
سایز سربرگ:
سایز سربرگ های همچاپ در سه سایز  A4 ، A5، A6، و در جهت عمودي می باشد، سربرگ های عمودی دارای ضایعات کمتری بوده و برای تولید کننده و مشتری مقرون به صرفه تر خواهد بود.
پاكت نامه:
معمولا در طراحی و چاپ  پاكت بايد توجه داشت که ابعاد پاكت نامه براساس سر برگ تعيين مي شود. طول آن  متناسب با عرض سربرگ به اضافه حدود يك سانتيمتر يا بيشتر و عرض آن براساس حدود يك سوم بلنداي سربرگ به اضافه حدود يك سانتيمتر است.
همچنین پاکت های اداری جهت مکاتبات اداری و خصوصی شما طراحی و چاپ می شوند که همچاپ با رعایت اصول استاندارد و متعارف تولید این محصولات و به صورت کاملا حرفه ای این محصول را در سایزهای مختلف پاکت نامه های مخملیA4،A5، A6  پاکت ها در دو نوع دارای درب بصورت طولی و عرضی و در قسمت درب پاکت ها چسب پاکت نامه بصورت چسب دو طرفه و همچنین زیپ دار  و همراه چسب دوطرفه و به صورت یک وجهی بوده و در رنگ های متفاوت اعم از مشکی، قرمز، زرد، آبی و یا رنگ های ترکیبی و یا چهار رنگ CMYK تولید می شوند و جنس اصلی آنها کاغذ تحریر است.

كاغذ يادداشت :
در صنعت چاپ از دور ریزی کاغذ اجتناب شده و بجای آن از فضاهای مربع شکل و به اصطلاح پرت كاغذ، كاغذ يادداشت توليد شده که ابعاد خاصي هم نداشته و در چاپ كاغذ يادداشت از عنوان هاي رسمی اجتناب و تنها یک عنوان یا یک شماره کوچک به آنها اختصاص داده می شود.
رعایت رضایت خاطر مشتریان از اولویت های اصلی همچاپ بوده و همچاپ با رعایت اصولی مواردی که امکان حضور در سربرگ را  دارند، همچون آرم سازمان  و عنوان، نشانی، عناوین مانند تاریخ، شماره، پیوست و همچنین مواردی دیگر شامل تزئینات بصری در سربرگ ها و سایر موارد استاندارد در چاپ و طراحی آماده است  تا محصولی بی نظیر و بی نقص و متناسب با شأن و درجه مشتری ارائه نماید.
ست های اوراق اداری را می‌توانید به سهولت در همچاپ سفارش داده و با انتخاب یکی از 6 گزینه‌ی موجود، حالت ایده‌آل مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و گارانتی از همچاپ تحویل بگیرید.

 لینک به کانال تلگرام

مطالب مرتبط

درست یا اشتباه؟ 8 نکته چاپ
13 آذر 1395

درست یا اشتباه؟ 8 نکته چاپ

تحریریه همچاپ
ورود به عرصه‌ی چاپ منسوجات
19 آبان 1395

ورود به عرصه‌ی چاپ منسوجات

تحریریه همچاپ

به دنبال چه موضوعی هستید؟

اصول چاپ

پربازدیدترین مطالب


محصولات جدید همچاپ: تبلیغات محیطی
30 بهمن 1395

محصولات جدید همچاپ: تبلیغات محیطی

تحریریه همچاپ
تقویم های دیواری همچاپ
29 آبان 1396

تقویم های دیواری همچاپ

تحریریه همچاپ
محصول جدید همچاپ: تقویم و سررسیدهای متنوع در همچاپ
4 بهمن 1395

محصول جدید همچاپ: تقویم و سررسیدهای متنوع در همچاپ

تحریریه همچاپ
وظایف و جایگاه شغلی اپراتور خدمات مشتریان
12 فروردین 1396

وظایف و جایگاه شغلی اپراتور خدمات مشتریان

تحریریه همچاپ
اینفوگرافیک آناتومی کارت ویزیت
19 اردیبهشت 1396

اینفوگرافیک آناتومی کارت ویزیت

تحریریه همچاپ
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir