021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

| وبلاگ | محصولات


استندهای پرچمی همچاپ

استندهای پرچمی همچاپ

ساخت پرچم به عنوان نماد و هویت یک سرزمین از حدود 4000 سال قبل رایج شده است. پرچم های تبلیغاتی به عنوان یکی از روشهای موثر در برندسازی و ارتقای اهمیت لوگو و هویت سازمانی هر کسب و کار و سازمان محسوب می شوند. همچاپ انواع پرچم های تبلیغاتی را با بهترین کیفیت چاپ برای معرفی هر چه بهتر کسب و کار شما در اختیارتان قرار داده است.
استندهای پرچمی ، بهترین محصولات تبلیغات محیطی
آیا دوست دارید که کالاهای خود به صورت تبلیغات محیطی، تبلیغ کنید؟ آیا به دنبال چیزی هستید که چشم نواز بوده و از فاصله دوری هم تشخیص داده شود؟ اگر این چنین است، یکی از گزینه های پیش روی شما استفاده از استند پرچمی است. بسیاری از شرکت ها با این محصول تبلیغاتی نوین از کالاها و خدمات خود را در معرض دید همگان قرار می دهند و توجه افرادی که از نزدیکی شان می گذرند را جلب خواهند کرد.
استندهای پرچمی یک ابزار تبلیغاتی مناسب است و معمولا در فضای آزاد یا در جلوی ساختمان، فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند تا محصولات و خدمات مورد نظر را تبلیغ نمایند. استند پرچمی به علت تنوع رنگ، طرح و سبک خاص خود اگر در بهترین موقعیت قرار بگیرد به ساده ترین روش ممکن جلب توجه می نماید. همچنین می توانید متناسب با تبلیغ کالا و خدمات خود، از شکل خاصی استفاده کنید که در این صورت نسبت به رقبای دیگر خاص خواهید شد.
ویژگی استندهای پرچمی:
•    از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه
•    استفاده از بهترین کیفیت چاپ و جذب بیننده
•    استفاده از دو طرف استند
•    تنوع در ابعاد و طرح های مختلف
•    قابلیت نصب سریع و حمل آسان
•    عدم محدودیت در قالب و فرم
•    تنظیم ارتفاع براساس سلیقه
•    پاره نمی شوند و حداقل دو سال ماندگار هستند.
پرچم های تبلیغاتی آسان نصب شو
استندهای پرچمی در اندازه و طرح های مختلف تهیه و چاپ می شوند، می توانید براساس مقدار فضا و بودجه ای که دارید، آنها را در اندازه های متفاوتی انتخاب کنید حتی می توانید استندهای پرچمی خیلی سبک دارای گرافیک زیبا را نصب کنید که به صورت دیجیتالی چاپ شده و در پایه های آلومینیومی قرار دارد. میله این نوع استندها از فایبرگلاس ساخته شده که سبک بوده و براحتی حمل می شوند.
استند پرچمی نه تنها براحتی برپا داشته می شوند بلکه در مدت چند دقیقه نیز دمونتاژ شده طوریکه می توانید آنها را براحتی به مکان دیگری ببرید. این نوع بنرهای پرچمی بر مردم تاثیر خارق العاده ای دارند.حتی زمانی که مردم به این نوع تبلیغات نگاه می کنند برند کسب و کار و کالاهای شما را بخاطر خواهند سپرد. مطمئن باشید سرمایه گذاری که در زمینه این نوع بنرهای پرچمی به عمل آورده اید را دوباره بدست خواهید آورد و نیز می توانید آنها را تا استفاده بعدی در محل مناسبی نگهداری کنید.
در مورد نگهداری از این نوع پرچم ها نگران نباشید زیرا بسیار کار آسانی است، تنها کافی است زمانی که از آنها استفاده نمی کنید در جای مخصوص خود قرار دهید، همچنین می توانید بنر را با یک تکه دستمال و آب تمیز پاک کرده یا حتی در ماشین لباسشویی بشویید و براحتی تمام آلودگی و گرد و غبار روی آن را پاک کنید.
انواع استندهای پرچمی در همچاپ
استند پرچمی قوس دار: چاپ چهاررنگ در سه سایز مختلف (کوچک، بزرگ و رنگی) ارائه می گردد.
استند پرچمی دلفینی: چاپ چهار رنگ و بصورت یک رو ارائه می گردد.
استند پرچمی 2 رو:چاپ چهاررنگ در سه سایز مختلف (تی، تشریفاتی و ساده) ارائه می گردد.
استند پرچمی 5 متری: چاپ چهار رنگ و بصورت یک رو ارائه می گردد.
همچاپ با در نظر گرفتن ارزش وقت و تسریع در امور چاپی انواع مختلفی از استندهای پرچمی در طرح ها و سایزهای مختلف به صورت آنلاین سفارش گرفته و تنها پس از گذشت دو روز کاری با بهترین کیفیت به مشتری عرضه می نماید.

 لینک به کانال تلگرام

مطالب مرتبط

پرچم های تبلیغاتی
11 مرداد 1396

پرچم های تبلیغاتی

تحریریه همچاپ

به دنبال چه موضوعی هستید؟

اصول چاپ

پربازدیدترین مطالب


محصولات جدید همچاپ: تبلیغات محیطی
30 بهمن 1395

محصولات جدید همچاپ: تبلیغات محیطی

تحریریه همچاپ
تقویم های دیواری همچاپ
29 آبان 1396

تقویم های دیواری همچاپ

تحریریه همچاپ
محصول جدید همچاپ: تقویم و سررسیدهای متنوع در همچاپ
4 بهمن 1395

محصول جدید همچاپ: تقویم و سررسیدهای متنوع در همچاپ

تحریریه همچاپ
وظایف و جایگاه شغلی اپراتور خدمات مشتریان
12 فروردین 1396

وظایف و جایگاه شغلی اپراتور خدمات مشتریان

تحریریه همچاپ
اینفوگرافیک آناتومی کارت ویزیت
19 اردیبهشت 1396

اینفوگرافیک آناتومی کارت ویزیت

تحریریه همچاپ
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir