021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

| وبلاگ | محصولات


بهترین طرح های چاپی تی شرت

رنگ های متنوع و جنس مطلوب

بهترین طرح های چاپی تی شرت

امروزه تنوع کارها به قدری زیاد شده که دیگر نمی توان منتظر فرصت ها شد، بلکه باید خودمان دست به کار شویم و از تبلیغات متنوعی استفاده کنیم. چاپ روی اشیاء امروزه به یک ضرورت تبدیل شده و به تدریج هم گسترش پیدا می کند. چاپ روی تی شرت، کاری مهیج بوده و صد البته جذابیت های خود را دارد:
در گام اول باید توجه داشت که تی شرت برای چه قشری از مردم تهیه و تولید می کنید؟ اول کاغذی بردارید و مخاطب خودتون مشخص کنید تا در نهایت لباسی تولید کنید که آنها دوست داشته باشند.
تی شرت انواع مختلفی داره که با توجه به نیاز و نوع کار می توانید یک مدل خاص انتخاب کنید: تی شرت های بلند، یقه گرد و تی شرت های بلند. البته تی شرت بلند در حال حاضر بسیار رایج و مد شده.
طرح های کلاسیک و ساده عموماً طرفدار بیشتری در قشر مردمی دارند اگر مخاطبین عام دارید سعی کنید از سبک های ساده تری استفاده کنید.
رنگ لباسی که انتخاب می کنید بسیار حائز اهمیت است پس سعی کنید رنگ های مختلفی تست کنید تا به ترکیب رنگ خوبی برسید البته رنگ های عامه پسند مثل سفید و مشکی فراموش نکنید.
همچاپ با به روز ترین و باکیفیت ترین دستگاه چاپ میتونه طرح هاتون به خوبی به نمایش بزاره این مورد نادیده نگیرید دستگاه چاپی که انتخاب می کنید بسیار مهمه تو نتیجه کارتون.
در زیر به چند مورد از نکات طراحی اشاره شده که می توانید از آنها ایده بگیرید:
1.    چاپ حروف روی تی شرت
در این روش، پس زمینه سفید بوده و حروف و رنگ ها بهم می آمیزند، حروف در وسط تی شرت چاپ شده طوری که یک تی شرت زیبا خلق می شود.
2.    چاپ با حروف ساده
زمانی که طرح روی تی شرت را با حروف ساده چاپ می کنید، می توانید خیلی راحت لبه های آنرا ببرید. درست مثل اینکه با مهری، حروف را روی تی شرت چاپ کرده باشید.
3.    تی شرت با طرح چاپی متفاوت
چاپ طرح غیر از قسمت وسط آن، تی شرت را کاملاً متفاوت نشان می دهد. زمانی که شما این چنین طرحی را چاپ می کنید، طرح متفاوتی را خلق می کنید که خیلی از مردم به آن توجه خواهند کرد.
4.    چاپ پراکنده طرح
شما با این روش، طرح کاملاً متفاوتی را نسبت به پس زمینه ایجاد می کنید، می توانید بدون اینکه مخاطبان خود را سردرگم کنید یا به عوض اینکه یک طرح ناپخته ای را خلق کنید، طرح عامه پسندی را روی تی شرت چاپ کنید. ترکیب سایه ها و لکه های رنگی به شما کمک می کند تا طرحی را ارائه کنید که مخاطبان بیشتری را جذب کند.
5.    چاپ روی قسمت بالایی تی شرت
همیشه می توانید طرح های زیبایی را چاپ کنید،چاپ با روش های متفاوت می تواند توجه مخاطبان را جلب کند. از رنگ های خاصی استفاده کنید.
6.    چاپ براق
شما می توانید طرح های کوچکی را روی تی شرت ترسیم کنید که جذابیت خیلی بیشتری داشته باشد. البته دیگر لازم نیست که از حروف استفاده کنید. طرح خود را با حروف درخشانی روی تی شرت چاپ کنید، طوری که نظر هر بیننده ای را جلب کند.
7.    چاپ سفارشی
گاهی اوقات با چاپ سفارشی هم می توانید توجه مشتریان را جلب کنید، این چنین طرح هایی اکثراً دوست داشتنی بوده و مردم از تماشای آنها لذت می برند.
8.    چاپ رنگارنگ و خلاقانه
چاپ رنگی در بیشتر اوقات، توجه مشتریان را جلب می کند. چاپ رنگارنگ جذابیت های خود را دارد و تاثیرگذار خواهد بود.
9.    چاپ برند  
بسیاری از شرکتها، دوست دارند که لوگوی خود را روی تی شرت ها چاپ کنند، این چنین تی شرتی یک تی شرت سازمانی محسوب می شود و کلیه کارکنان شرکت آن را به تن خواهند کرد.
10.    چاپ آژانس های مسافرتی
آژانس های مسافرتی، گاهی اوقات شعارهای تبلیغاتی خود را روی تی شرت ها چاپ می کنند. بسیاری از آژانس های مسافرتی برای یک شکل کردن لباس مسافران، شعار تبلیغاتی را روی تی شرت چاپ می کنند. بسیاری از مسافران از دیدن این چنین تی شرت هایی شگفت زده می شوند.

 لینک به کانال تلگرام

مطالب مرتبط

کتاب‌هایی با جلد گالینگور
14 آذر 1395

کتاب‌هایی با جلد گالینگور

تحریریه همچاپ

به دنبال چه موضوعی هستید؟

اصول چاپ

پربازدیدترین مطالب


محصولات جدید همچاپ: تبلیغات محیطی
30 بهمن 1395

محصولات جدید همچاپ: تبلیغات محیطی

تحریریه همچاپ
تقویم های دیواری همچاپ
29 آبان 1396

تقویم های دیواری همچاپ

تحریریه همچاپ
محصول جدید همچاپ: تقویم و سررسیدهای متنوع در همچاپ
4 بهمن 1395

محصول جدید همچاپ: تقویم و سررسیدهای متنوع در همچاپ

تحریریه همچاپ
وظایف و جایگاه شغلی اپراتور خدمات مشتریان
12 فروردین 1396

وظایف و جایگاه شغلی اپراتور خدمات مشتریان

تحریریه همچاپ
اینفوگرافیک آناتومی کارت ویزیت
19 اردیبهشت 1396

اینفوگرافیک آناتومی کارت ویزیت

تحریریه همچاپ
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir