021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

| وبلاگ | محصولات


سررسیدهای اروپایی و وزیری همچاپ

معرفی انواع تقویم

سررسیدهای اروپایی و وزیری همچاپ

در چهار مقاله گذشته همچاپ، نگاهی به انواع تقویم قابل چاپ و سفارش توسط همچاپ داشتیم. در این مطلب، به بررسی دو نوع از سررسید خواهیم پرداخت که بی شک مکمل مطالب پیشین بوده قدرت انتخاب شما از بین انواع تقویم و سررسید را بیشتر کرده و منجر به سفارشی متناسب با بودجه، سیاست‌ های کاری و همچنین استراتژی شما در زمینه چاپ و تبلیغات خواهد شد.
سررسید، این محصول محبوب و دوست داشتنی که می توان گفت همه افراد از هر صنف و نوع فعالیتی، در واپسین روزهای سال، تمایل به دریافت آن را دارد! همه ساله در روزهای منتهی به پایان سال، تب و تاب دریافت سررسید های تبلیغاتی اوج می گیرد. چرا که بر خلاف تقویم ها که صرفاً به نمایش روزها و هفته ها و ماه ها محدود شده اند، سررسید ها قابلیت درج یادداشت، اتفاقات پیش رو، رخدادهای مهم و هر آنچه که باید به یاد سپرده شوند را دارند. در کنار این موضوع، سررسید های تاریخ گذشته به صورت دفترچه های یادداشت تا زمانی که برگ سفیدی از آن ها باقی مانده، استفاده می شوند و می توان گفت که عمری بسیار بسیار طولانی تر از انواع مختلف تقویم را دارند.
سررسید ها به گونه ای چاپ و تولید می شوند که برای هر روز کاری، یک صفحه جداگانه چاپ می شود و معمولاً روزهای پنجشنبه و جمعه نیز، به صورت مشترک در یک صفحه چاپ می شوند. همین موضوع باعث می شود که تعداد صفحات سررسید نزدیک به 300 صفحه شود که این 300 صفحه می تواند کاربردهای مختلفی برای دارنده سررسید داشته باشد.
سررسید های قابل سفارش در همچاپ در دو سایز وزیری و اروپایی قابل سفارش هستند که سررسید روزشمار سایز وزیری در ابعاد 17×24 سانتی متر چاپ و تولید شده و سررسید اروپایی را که به دو صورت روزشمار و هفته شمار چاپ می شود، در ابعاد 13×21 سانتی متر سفارش داد. چاپ صفحات داخلی این محصول به صورت دو رنگ انجام شده و می تواند برای سررسید از لت تبلیغاتی استفاده کرد.
برای جلد سررسید ها، گزینه های روکش جیر و روکش گالینگور قابل انتخاب است که به سلیقه سفارش دهنده باز می گردد.
در زمینه گزینه های تبلیغاتی می توان روی جلد، لوگو برند یا سازمان را به دو صورت حک لیزری روی جلد و یا حک روی پلاک، یکی را انتخاب کرد و در نهایت، از پاکت انتهای سررسید، کش دور سررسید و یا کش و پاکت به صورت همزمان به عنوان گزینه های تکمیلی، یکی را سفارش داد.
این محصول به صورت استاندارد در 10 روز کاری پس از ارسال و تایید سفارش در همچاپ قابل تحویل است که در صورت نیاز به صورت تحویل فوری، می توان این زمان را به صورت فوری در 5 روز در نظر گرفت.
سررسیدها با توجه به میزان متریالی که استفاده می کنند، همچنین نحوه صحافی و جلدسازی آن ها، قیمتی بالاتر نسبت به انواع تقویم داشته و برای شرکت ها و برندهای بزرگ تر، گزینه مناسبی هستند. در مقابل این هزینه بالاتر، ماندگاری بیشتر، فضای تبلیغاتی بیشتر و همچنین اعتبار قابل توجه از مزایای سررسید هاست که می تواند به انتخاب سررسید به عنوان یک محصول تبلیغاتی کارآمد منجر شود.
در صورتی که تمایل به سفارش سررسید را دارید، همچاپ قابلیت سفارش سررسید از 100 نسخه تا 20.000 نسخه را داشته و به ساده ترین شکل ممکن، امکان ثبت سفارش سررسید به صورت آنلاین در همچاپ وجود دارد.
سفارش سررسید خود را با همچاپ تجربه کنید.

 لینک به کانال تلگرام

مطالب مرتبط

هفته دوم: تراکت های 135 گرمی A5
4 بهمن 1395

هفته دوم: تراکت های 135 گرمی A5

تحریریه همچاپ
تقویم های رومیزی همچاپ
4 آذر 1396

تقویم های رومیزی همچاپ

تحریریه همچاپ

به دنبال چه موضوعی هستید؟

اصول چاپ

پربازدیدترین مطالب


تقویم های دیواری همچاپ
29 آبان 1396

تقویم های دیواری همچاپ

تحریریه همچاپ
محصولات جدید همچاپ: تبلیغات محیطی
30 بهمن 1395

محصولات جدید همچاپ: تبلیغات محیطی

تحریریه همچاپ
کارت آویز گردنی همچاپ
12 آذر 1396

کارت آویز گردنی همچاپ

تحریریه همچاپ
محصول جدید همچاپ: تقویم و سررسیدهای متنوع در همچاپ
4 بهمن 1395

محصول جدید همچاپ: تقویم و سررسیدهای متنوع در همچاپ

تحریریه همچاپ
وظایف و جایگاه شغلی اپراتور خدمات مشتریان
12 فروردین 1396

وظایف و جایگاه شغلی اپراتور خدمات مشتریان

تحریریه همچاپ
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir