021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

| وبلاگ | محصولات


زونکن و کلاسورهای همچاپ

محصولات اداری و بایگانی

زونکن و کلاسورهای همچاپ

محصولات چاپی، از تنوع بسیاری برخوردارند که در دسته بندی های موضوعی مختلفی می توان آن ها را جا داد. برخی از محصولات چاپی، برای امور اداری و دفتری مناسب تر بوده و در این رده قرار می گیرند. در این مقاله، به بررسی محصول زونکن و کلاسور خواهیم پرداخت که به صورت اختصاصی توسط همچاپ، چاپ و تولید می شود.
آنچه که در ذهن ما با واژه زونکن به وجود می آید، محصولی برای بایگانی و کلاسه بندی اسناد و مدارک است. دقیقاً زونکن ها و کلاسور ها برای دسته بندی انواع مدارک چاپ و تولید می شوند و با توجه به استاندارد بودن سایز A4 برای اغلب مکاتبات، اسناد و مدارک، سایز اصلی قابل سفارش زونکن و کلاسور، همین سایز A4 است.
در همچاپ سه محصول اصلی زونکن بایگانی A4، کلاسور 2 حلقه ای A4 و کلاسور 4  حلقه ای A4 قابل ثبت سفارش هستند که به معرفی جزئیات هر کدام از این محصولات می پردازیم.
هر سه نوع محصول زونکن و کلاسور، قابل سفارش بر روی متریال 170 گرمی گلاسه و یا مقوای پشت طوسی 230 گرمی است که به صورت یک رو چاپ می شود. برای زونکن و کلاسور، رویه و تویه به صورت جداگانه چاپ می شود که می توان بین حالت های تک رنگ تنپلات و 4 رنگ استاندارد CMYK یکی را انتخاب کرد. این نکته حائز اهمیت نباید فراموش شود که انتخاب نوع تک رنگ تنپلات، تفاوت قیمتی با چهاررنگ CMYK خواهد داشت که این موضوع به دلیل حجم بالای رنگ مصرفی در حالت تنپلات است. با توجه به ماهیت جداگانه رویه و تویه کلاسور و زونکن، برای هر کدام به صورت جداگانه سلفون و یو.وی در نظر گرفته می شود.  
برای زونکن می توان حالت حلقه جا انگشتی که به صورت بین المللی Ring نامیده می شود نیز در نظر گرفت که به دلیل دسترسی ساده تر به زونکن، در میان زونکن های دیگر در قفسه های بایگانی در نظر گرفته شده است. همچنین کارت شناسه و جیب عطف را به عنوان گزینه های انتخابی و خدمات تکمیلی برای زونکن می توان متصور شد.
به دلیل چاپ و تولید اختصاصی این محصول، تیراژ قابل انتخاب از 300 نسخه تا 200.000 نسخه تعریف شده است که به صورت میانگین در 10 روز کاری قابل تحویل است. در صورتی که سفارش زونکن یا کلاسور به صورت فوری در نظر گرفته شود، با افزایش مبلغی به هزینه کل، سفارش به صورت فوری ثبت شده و در 5 روز کاری تحویل مشتری خواهد شد.
آنچه که مسلم است، این موضوع است که به دلیل محاسبه دقیق چاپ و تولید زونکن و کلاسور اختصاصی توسط همچاپ، با افزایش تیراژ، قیمت تمام شده هر واحد بهینه تر خواهد شد و همچاپ مفتخر است که تنها سایت ثبت سفارش آنلاین چاپ در ایران است که به صورت دقیق و با استفاده از فرمول های چاپ، هزینه و قیمت تمام شده محصول را برای کاربر نمایش می دهد و این موضوع منجر به رسیدن به بهترین قیمت برای این محصول می گردد.
در صورتی که برای سیستم اداری و بایگانی خود، قصد سفارش زونکن یا کلاسور را دارید، می توانید با ساده ترین روال ثبت سفارش، گزینه های مورد نظر خود از قبیل تیراژ، متریال، نوع چاپ، خدمات تکمیلی و موارد انتخابی را برای زونکن یا کلاسور به صورت آنلاین در نظر گرفته و پس از مشاهده قیمت نهایی، سفارش خود را ثبت کنید.
ثبت سفارش زونکن و کلاسور را به صورت آنلاین در همچاپ تجربه کنید.

 

برچسب ها و کلمات کلیدی: اداری ، بایگانی ، چاپ آنلاین ، زونکن ، کلاسور ، همچاپ


لینک به کانال تلگرام

مطالب مرتبط

بایدها و نبایدهای چاپ آنلاین
27 آذر 1396

بایدها و نبایدهای چاپ آنلاین

تحریریه همچاپ
چاپ سلف سرویس، آینده صنعت چاپ
17 مرداد 1396

چاپ سلف سرویس، آینده صنعت چاپ

تحریریه همچاپ

به دنبال چه موضوعی هستید؟

اصول چاپ

پربازدیدترین مطالب


تقویم های دیواری همچاپ
29 آبان 1396

تقویم های دیواری همچاپ

تحریریه همچاپ
محصولات جدید همچاپ: تبلیغات محیطی
30 بهمن 1395

محصولات جدید همچاپ: تبلیغات محیطی

تحریریه همچاپ
کارت آویز گردنی همچاپ
12 آذر 1396

کارت آویز گردنی همچاپ

تحریریه همچاپ
محصول جدید همچاپ: تقویم و سررسیدهای متنوع در همچاپ
4 بهمن 1395

محصول جدید همچاپ: تقویم و سررسیدهای متنوع در همچاپ

تحریریه همچاپ
وظایف و جایگاه شغلی اپراتور خدمات مشتریان
12 فروردین 1396

وظایف و جایگاه شغلی اپراتور خدمات مشتریان

تحریریه همچاپ
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir