021-88323299
service[at}hamchap.ir
همچاپ

| وبلاگ | محصولات


کارت با تقدیم احترام همچاپ

قدردانی، تشکر و احترام

کارت با تقدیم احترام همچاپ

برای برقراری ارتباط موثر و کارآمد، همیشه نیاز به انجام کارهای بسیار بزرگ نیست، برخی از کارهای کوچک، می تواند تاثیری بسیار بزرگ در مخاطب به وجود آورد که کارت با تقدیم احترام، یکی از این کارهاست. در این مقاله، کارت با تقدیم احترام همچاپ را بررسی خواهیم کرد.
برای قدردانی، برقراری ارتباط، انتقال حس مثبت و هر آنچه که می تواند به اثری مثبت ختم شود، کارت با تقدیم احترام موثر خواهد بود. کارت های با تقدیم احترام که پس از طراحی زیبا، به صورت دیجیتال از تیراژ 50 عدد تا 500 عدد قابل سفارش هستند، در دو سایز 20 × 9.5 سانتی متر و A5 چاپ و تولید می شوند. هدف از چاپ این محصول، انتقال حس قدردانی، همدردی، تبریک، موافقت یا شرکت در موضوعی خاص و یا کاربردهای دیگر بوده که به واسطه چاپی بودن، تاثیری بیشتر از دست نویسی برای این منظور را خواهد داشت و منجر به ارتقاء منزلت فرستنده کارت با تقدیم احترام خواهد شد.
بی شک همچاپ برای رسیدن به کامل ترین سبد محصولات چاپی، به دنبال ایجاد کامل ترین لیست از محصولات قابل سفارش است که کارت با تقدیم احترام نیز یکی از محصولاتی است که نظیر آن در هیچ سایت سفارش آنلاین چاپ دیگری وجود ندارد. با این اوصاف در صورتی که تمایل به سفارش آنلاین کارت با تقدیم احترام دارید، همچاپ بهترین، سریع ترین و ساده ترین روش برای ثبت این سفارش است.
کارت با تقدیم احترام به صورت یک رو یا دو رو در حالت چهار رنگ استاندارد CMYK بر روی متریال های مختلفی از جمله 200 گرم گلاسه، 250 گرم گلاسه، 300 گرم گلاسه و 300 گرم کتان قابل سفارش و چاپ هستند که می توان پس از چاپ، از خدمات تکمیلی مانند سلفون مات و براق نیز برای پردازش کارت با تقدیم احترام استفاده کرد.
در کنار این موارد، طلاکوب در ابعاد 9 × 5 سانتی متر نیز قابل سفارش است که کارت با تقدیم احترام دارای طلاکوب از درجه کیفیت بالاتری برخوردار بوده و لوکس تر، جذاب تر و اثرگذار تر دیده خواهد شد.
به دلیل ماهیت دیجیتال این محصول، سفارش های استاندارد در مدت زمان 3 روز پس از ثبت و تایید سفارش آماده خواهند بود، اما در صورتی که تمایل به دریافت سریع تر داشته باشید، می توانید با انتخاب گزینه تحویل فوری، با افزایش مقداری به مبلغ کل سفارش، محصول چاپ شده را در مدت 2 روز کاری تحویل بگیرید.
برای تمامی محصولات همچاپ، در زمان سفارش امکان بررسی فایل گرافیکی به صورت استاندارد وجود دارد، اما با انتخاب سرویس بررسی حرفه ای فایل گرافیکی، می توانید از سازگار بودن فایل طراحی شده خود با ابعاد، نوع رنگ و متریال انتخاب شده مطمئن شوید که این موضوع به سفارش نهایی با کیفیت بالاتر منجر خواهد شد.
در پایان، اگر قصد ایجاد حس مثبت همراه با قدردانی و احترام را دارید، سفارش کارت با تقدیم احترام خود را به ساده ترین شکل، در کامل ترین سیستم سفارش چاپ آنلاین ایران، «همچاپ» ثبت کرده و ثبت محصولات خاص را به صورت خاص و بی نظیر تجربه کنید.

 لینک به کانال تلگرام

مطالب مرتبط

بایدها و نبایدهای چاپ آنلاین
26 آذر 1396

بایدها و نبایدهای چاپ آنلاین

تحریریه همچاپ

به دنبال چه موضوعی هستید؟

اصول چاپ

پربازدیدترین مطالب


تقویم های دیواری همچاپ
29 آبان 1396

تقویم های دیواری همچاپ

تحریریه همچاپ
محصولات جدید همچاپ: تبلیغات محیطی
30 بهمن 1395

محصولات جدید همچاپ: تبلیغات محیطی

تحریریه همچاپ
کارت آویز گردنی همچاپ
12 آذر 1396

کارت آویز گردنی همچاپ

تحریریه همچاپ
محصول جدید همچاپ: تقویم و سررسیدهای متنوع در همچاپ
4 بهمن 1395

محصول جدید همچاپ: تقویم و سررسیدهای متنوع در همچاپ

تحریریه همچاپ
وظایف و جایگاه شغلی اپراتور خدمات مشتریان
12 فروردین 1396

وظایف و جایگاه شغلی اپراتور خدمات مشتریان

تحریریه همچاپ
enamad
کانال تلگرام همچاپ
Hamchap.ir
Hamchap.ir